صفحه اصلی خواندنی ها محصولات ژاپن با تختخواب گیمینگ رکورد مبلمان گیمینگ را می زند

ژاپن با تختخواب گیمینگ رکورد مبلمان گیمینگ را می زند

۳
تختخواب گیمینگ

کدام را ترجیح می دهید؟ صندلی گیمینگ، میز گیمینگ یا بین بگ گیمینگ؟ این که سؤال ندارد. معلوم است تختخواب گیمینگ. این پاسخی است که ممکن است از حالا به بعد با ورود این محصول جدید ژاپنی به بازار از بعضی گیمرهای حرفه ای بشنوید.

درگذشته برای بازی های ویدئویی معمولاً روی زمین می نشستند، اما به تدریج زمان بازی ها بیشتر شد و ارگونومی اهمیت بیشتری پیدا کرد. درنتیجه تولید انواع مبلمان شامل صندلی گیمینگ، میز گیمینگ و این اواخر بین بگ گیمینگ در برنامه کار تولیدکنندگان قرار گرفت.

حالا باوهوت (Bauhutte) که یک شرکت گیمینگ ژاپنی است گامی فراتر گذاشته و تختخواب گیمینگ طراحی و به بازار روانه کرده است.  البته این محصول تنها یک تختخواب نیست بلکه مجموعه کاملی است که به گیمر این امکان را می دهد که بیدار شود، بازی کند، بخوابد و دوباره همین چرخه را تکرار کند!

تختخواب گیمینگ
تختخواب گیمینگ

این مجموعه که معمولاً به وسیله خود کاربر سرهم می شود شامل یک تخت بزرگ است با تشک و پتو که  بین بگ در نظر گرفته شده درون آن امکان تنظیم زاویه خوابیدن، نشستن و لم را می دهد.  یک میز در انتهای تخت برای قرار دادن مانیتور یا مانیتورها وجود دارد و یک  میز در قسمت بالای سر برای کنترل ها و سایر ابزار دم دستی و یک میز کوچک کناری که بشود کیبورد را رویش گذاشت.

تختخواب گیمینگ
تختخواب گیمینگ

طراح حواسش به خوردن و نوشیدن کاربر هم بوده است. یک سبد اسنک و یک ترولی نوشیدنی هم در کنار تخت است که می شود تصور کرد نوشابه های انرژی زا در آن انبار خواهند شد. بلندگو و امکانات و تجهیزات کافی برای شارژ، گذاشتن لیوان نوشیدنی، آویز برای هدفون و بازوی قابل تنظیم برای نگه داشتن گوشی موبایل و خلاصه هر تمهیدی که کاربر برای استقرار در مدت طولانی در یک مکان نیاز دارد در این مجموعه در نظر گرفته شده است.

تختخواب گیمینگ
تختخواب گیمینگ

حتماً دیگر مشتاقید که قیمت این مجموعه را بدانید. به گفته باوهوت کل هزینه به ۱۱۳۲۵۰ ین می رسد که تقریباً ۱۰۵۰ دلار است. این مبلغ برای ست کامل است و امکان تهیه تک تک اجزا هم وجود دارد که قاعدتاً ارزان تر در می آید.

تختخواب گیمینگ چیست؟

تختخواب گیمینگ محصولی جدید الورود به بازار مبلمان است که احتمال می رود گیمرهای حرفه ای خیلی از آن استقبال کنند. در گذشته های نه چندان دور یعنی همین دهه ۶۰ شمسی عاشقان بازی های کامپیوتری بر روی فرش دراز می کشیدند و آتاری بازی می کردند و اغلب از مشکلات کمردرد و پادرد گله داشتند اما بعدها با به وجود آمدن مبلمان مخصوص گیمینگ و حالا تختخواب گیمینگ و توجه بیشتر به ارگونومی آنها این مشکل حل شده است. می توان گفت برای گیمرهای حرفه ای و یا حتی افراد اهل بازی های کامپیوتری نختخواب گیمینگ یک قطعه از بهشت است که می توانند شب تا صبح در آن بمانند و احساس خستگی نکنند. حتی می توان پا را فراتر گذاشت و این محصول تازه وارد را دنیای شخصی و رازآلود یک عاشق بازی نامید. دنیایی که همه چیز در آن باب دل اوست و چه چیزی از این بهتر!


برگرفته از:
tomshardware.com
soranews24.com
pcgamer.com

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

۳ نظر

 1. نادیا.گ

  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴

  اینجوری که ملت دیگه تکون نمیخورن این مطلبتون بدآموزی داره به نظرم

  پاسخ دهید

 2. علیرضا

  ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۲

  از کجا میشه خرید

  پاسخ دهید

  • تحریریه خوگرنیوز

   ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶

   برای خرید انواع صندلی گیمینگ می توانید به فروشگاه اینترنتی خوگر به نشانی زیر مراجعه کنید.

   khooger.com

   پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

کارلو اسکارپا، اسرارآمیز ترین شارح مدرنیسم

ایتالیا سرزمین شگفتی های هنر و معماری، اسطوره ای قرن بیستمی را به نام کارلو اسکارپا (Carl…