صفحه اصلی خواندنی ها فضاهای عمومی پاد مدیتیشن؛ دروازه ای به روی سیاره آرامش در دفاتر اداری

پاد مدیتیشن؛ دروازه ای به روی سیاره آرامش در دفاتر اداری

۰
دکوراسیون اداری خلاقانه
nowrooz

پاد مدیتیشن -دروازه ای به سوی آینده یا شاید دیگر سیاره ای قابل سکونت-  برای این زمانه پر استرس طراحی شده است. پاد مدیتیشن خلوت و تنهایی برای انسان پرمشغله امروزی ایجاد می کند که شدیدا به آن نیازمند است. سازندگان این پاد (POD) معتقدند نسل بشر نه به وسیله پیشرفت های فناوری بلکه از طریق درون پویی به سطح بلاتری از آگاهی دست خواهد یافت. آنها قصد دارند تا به وسیله این پاد شرایط این سفر درونی را برای انسان فراهم کنند. در این مطلب به استفاده از پاد مدیتیشن برای ایجاد یک دکوراسیون اداری خلاقانه پرداخته ایم.                                                                   

دکوراسیون اداری خلاقانه
دکوراسیون اداری خلاقانه

 زندگی آشفته و پر هرج و مرج شهری جایی که هیچکس فرصتی برای باز آفرینی خود ندارد، دلیلی منطقی برای ساخت پاد مدیتیشن است تا حتی در مکان های شلوغ هم فرصتی برای احیای ذهن، جسم و روح و روان مهیا باشد. این پاد در اصل برای استفاده در فضاهای کاری، هتل های لوکس، لابی فرودگاه ها و مکان های عمومی ساخته شده است. در آن داده های حسی، صوتی و بصری همراه با نورپردازی مناسب تعبیه شده که به کمک آنها شخص به آرامی توجه خود را به درون می برد و به آرامش جسمی و ذهنی و شادی دست پیدا می کند که در نتیجه آن کارایی شخص افزایش می یابد.                                                                                         

دکوراسیون اداری خلاقانه

هر شخصی می تواند به تنهایی از پاد مدیتیشن استفاده کند و به  صورت چهار زانو بنشیند البته امکان استفاده آن برای سه نفر به طور هم زمان نیز وجود دارد. کاربر برای کسب تجربه ای آرامش بخش می تواند امواج درمانی را از طریق هدفون یا اسپیکرهای مخفی جاسازی شده در پاد دریافت کند. پاد مدیتیش چهار فن تهویه هوا دارد که دمای محیط داخلی آن را کنترل می کند.  در ضمن در پاد از لامپ یو وی (UV) استفاده شده تا با خاصیت جرم زدایی و ضد عفونی اش بهداشت فضای داخلی پاد را تامین کند.                                                                                                                              

دکوراسیون اداری خلاقانه

در طراحی این پاد از تخته سه لایی استفاده شده که از ورود صدا جلوگیری می کند و مناسب ساخت فضایی ساکت و آرام برای انجام مدیتیشن است. همچنین صفحه لمسی در داخل آن قرار گرفته تا شخص بتواند به وسیله آن راهنمای مدیتیشن و امواج درمانی را انتخاب و مدیتیشن کاملا آرامش بخشی را تجربه کند.                                                                                                                                 

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۷۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۱۴ صفحه الهام بخش چیدمان منزل اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است و اینستا گردی، خص…