صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون ۴۰ ایده منحصر به فرد و مدرن دکوراتیو دیواری

۴۰ ایده منحصر به فرد و مدرن دکوراتیو دیواری

دکورایتو دیواری
ارسال خبر

فرض کنید به خانه جدید نقل مکان کرده اید: مبلمان را دقیقاً مطابق سلیقه خود چیده اید و تابلوها و وسایل تزیینی را به دیوار آویزان کرده اید، اما باز هم هر بار که برای استراحت روی مبل می نشینید، دیوارهای بزرگ و خالی توی ذوق می زنند. البته جالب است بدانید همین دیوارهای خالی، فرصت های زیادی در اختیار شما قرار می دهند تا فضای بی روح و ساده آنها را به نمایی زیبا و چشمگیر تبدیل کنید و رونق بیشتری به خانه ببخشید.
طبیعتا هیچ کس دوست ندارد در اتاقی مثل یک جعبه سفید و ساده زندگی کند. بنابراین باید به دنبال ایده هایی برای دکوراسیون دیوارها باشید تا فضای خانه را تغییر دهید. البته همیشه خرید یک قطعه هنری گران قیمت تنها راه حل نیست. شما می توانید به جای آن از وسایلی که در دسترس دارید آثار هنری بسازید و از آنها برای تزیین دیوارها استفاده کنید. به این ترتیب علاوه بر آنکه تغییرات قابل توجهی ایجاد می کنید، مجبور به صرف هزینه های اضافی هم نیستید. هزاران ایده و ترفندجالب برای دکوراسیون دیوارها وجود دارد، از قاب کردن نقاشی های کودکانتان گرفته تا ساخت دیوارآویزهای دستی. طرفدار هر سبکی که باشید، این ترفندها مناسب ذائقه و سلیقه شما است. اگر به جمع آوری مجموعه های هنری علاقه مندید یا عاشق طبیعت یا کتاب هستید، می توانید دیوارهای خالی اتاق را طوری تزیین کنید که در موضوع مورد علاقه تان غرق شوید و یک مجموعه دکوراتیو دیواری بسازید.

دکوراتیو دیواری
عکس ها یا تابلوهای نقاشی در قطع بزرگ با جلب توجه کردن، فضاهای کوچک را متعادل تر می کنند

۱. به سراغ آثار هنری در ابعاد بزرگ بروید

عکس ها یا تابلوهای نقاشی در قطع بزرگ با جلب توجه کردن، فضاهای کوچک را متعادل تر می کنند. در فضاهایی به سبک مینیمال می توانید از یک عکس سیاه و سفید استفاده کنید یا برای آنکه رنگ و لعاب بیشتری به فضا ببخشید، یا می توانید برای دکوراتیو دیواری به سراغ یک نقاشی انتزاعی بروید. می توانید یکی از عکس های خانوادگی خود را در ابعاد بزرگ چاپ کنید و آن را بدون قاب، روی یکی از دیوارهای کانونی اتاق قرار بدهید.

دکوراتیو دیواری
مجموعه رنگارنگی از عکس های متنوع یا آثار هنری را به نمایش بگذارید

۲. یک دیوار گالری بسازید

هیچ گزینه ای به اندازه یک دیوار گالری بیانگر شخصیت و هویت شما نیست. مجموعه رنگارنگی از عکس های متنوع یا آثار هنری را به نمایش بگذارید. برای این منظور از قاب های ساده و یکدست استفاده کنید تا ترکیب دلنشینی از سادگی درکنار این مجموعه متنوع ایجاد شود. فوت کوزه گری: دیوار گالری را تا سقف اتاق امتداد دهید تا فضای اتاق با این ترفند، برزگتربه نظر برسد.

دکوراتیو دیواری
این دیوارهای شاخص در فضاهای کوچک جلوه بیشتری دارند

۳. یک دیوار شاخص در نظر بگیرید

علاوه بر اضافه کردن عناصری روی دیوار، شما می توانید به تزیین خود دیوارها فکر کنید. برای خلق دیوار شاخص می توانید از یک رنگ روشن و قوی استفاده کنید یا الگوی مورد نظر خود را با کمک کاغذ دیواری، طرح های استنسیل و دیگر تکنیک های نقاشی تزیینی به دست بیاورید (به تزیین سقف هم فکر کنید.) این دیوارهای شاخص در فضاهای کوچک جلوه بیشتری دارند.

دکوراتیو دیواری
شما می توانید روسری های سنتی و دیگر پارچه های زیبا را قاب کنید

۴. ویترینی از پارچه ها

استفاده از یک قالیچه یا فرشینه یا دیوار آویز های پارچه ای، علاوه بر ایجاد رنگ و الگوی دلخواه شما، لطافتی دلپذیر به اتاق می بخشند. شما می توانید روسری های سنتی و دیگر پارچه های زیبا را قاب کنید. برای این کار طرح های ظریف و شلوغ را در نظر بگیرید طوری که مکمل طراحی و دکوراسیون خانه شما باشد. مزیت این کار: وقتی قرار است به خانه دیگری نقل مکان کنید، جابجایی این دیوارآویزها و قاب ها به مراتب راحت از تابلوهای نقاشی است.

دکوراتیو دیواری
می توانید آینه ای بزرگ روی دیوار نصب کنید یا به سبک سالن های آرایش از چندین آینه کوچک در کنار هم استفاده کنید

۵. آینه های دیواری

 آینه ها با انعکاس نور فضاهای کوچک را بزرگتر و روشن تر جلوه می دهند. پس می توانید آینه ای بزرگ روی دیوار نصب کنید یا به سبک سالن های آرایش از چندین آینه کوچک در کنار هم استفاده کنید. البته آینه های گرد هم، در حال حاضرمحبوبیت زیادی دارند و با بیشتر سبک های طراحی جور درمی آیند. نصب آینه روی دیوار روشی ساده برای پر کردن فضای خالی دیوارها است.

دکوراتیو دیواری
فرقی ندارد که خودتان این نقاشی را روی دیوار بکشید یا از شابلون نقاشی های دیواری آماده استفاده کنید

۶. یک نقاشی دیواری بکشید

کشیدن یک نقاشی دیواری شما را با خود به دنیایی خیالی می برد. فرقی ندارد که خودتان این نقاشی را روی دیوار بکشید یا از شابلون نقاشی های دیواری آماده استفاده کنید. این نقش و نگارهای زیبا، تاثیرات عمیقی ایجاد می کنند. شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و فضای خانه خود از این روش برای طراحی کل دکوراتیو دیواری یا قسمتی از آن استفاده کنید.

دکوراتیو دیواری
با کمک این طاقچه های چوبی می توان دیوارها را در هر قسمت از خانه به زیبایی تزیین کرد و یک دکوراتیو دیواری داشت

۷. شلف ها و طاقچه های چوبی

 این طبقه بندی های دیواری نقش طاقچه را در طراحی داخلی خانه دارند و برای قرار دادن وسایل تزیینی و دکوری استفاده می شوند. با کمک این طاقچه های چوبی می توان دیوارها را در هر قسمت از خانه به زیبایی تزیین کرد و یک دکوراتیو دیواری داشت. پس اگر روی زمین فضای کافی برای قراردادن قفسه های کتاب ندارید، مجموعه خود را روی دیوار منتقل کنید. با نصب شلف های دیواری، جلوه زیبایی از ترکیب حاشیه رنگارنگ کتاب ها با مجسمه های کوچک و دیگر خرد و ریزها به نمایش می گذارید. طاقچه های چوبی گزینه ای مناسب برای افرادی است که دوست دارند هر از گاهی وسایل دکوری اتاق را تغییر بدهند.

دکوراتیو دیواری
از قلاب و نگهدارنده های سیمی مخصوص، برای نصب ظروف و سرویس غذاخوری محبوب خود روی دیوار استفاده کنید

۸. بشقاب ها را روی دیوار نصب کنید

چرا وقتی می شود ظروف چینی داخل کابینت ها را به نمایش گذاشت آنها را پنهان کنیم؟ از قلاب و نگهدارنده های سیمی مخصوص، برای نصب ظروف و سرویس غذاخوری محبوب خود روی دیوار استفاده کنید.

دکوراتیو دیواری
جاشمعی ها یا چراغ های دیواری منبع مضاعفی برای نور هستند

۹. پایه های تزیینی

جاشمعی ها یا چراغ های دیواری منبع مضاعفی برای نور هستند، بدون آنکه فضایی را روی میزهای کناری یا زمین اشغال کنند. طرحی چشم نواز در نظر بگیرید تا نور و سبک آنها را به عنوان دکوراتیو دیواری، دوچندان کنید.

دکوراتیو دیواری
با استفاده از آویز گلدان یا گلدان های دیواری، طبیعت را مهمان کنید

۱۰. گیاهان را روی دیوار بنشانید

جای گیاهان فقط در کنار پنجره ها نیست. با استفاده از آویز گلدان یا گلدان های دیواری، طبیعت را به فضای خانه و زندگی خود مهمان کنید.

دکوراتیو دیواری
مَکرَمه یا گره بافی، بافتنی هایی هستند که بدون استفاده از قلاب یا میل و تنها با گره زدن درست می شوند

۱۱. طرح های بافتنی

اگر طرفدار سبک بوهمی هستید، قطعا متوجه بازگشت دوباره دیوارآویزهای مَکرمه (Macramé‎) دهه ۷۰ به دکوراسیون خانه ها شده اید. مَکرَمه یا گره بافی، بافتنی هایی هستند که بدون استفاده از قلاب یا میل و تنها با گره زدن درست می شوند. آویختن یکی از آنها روی دیوار، بافت و گرمای دلپذیری به فضا می بخشند. یادگرفتن این گره ها و بافتن آنها هم خالی از لطف نیست.

دکوراتیو دیواری
بهترین گزینه برای زمانی است که در خانه اجاره ای زندگی می کنید

۱۲. نصب برچسب های دیواری

این برچسب ها در طرح و رنگ و سبک های بسیار متنوعی وجود دارند و بهترین گزینه برای زمانی است که در خانه اجاره ای زندگی می کنید، چون به راحتی از روی دیوار جدا می شوند و قابل جابجایی هستند.

دکوراتیو دیواری
برای خلق نمایی مدرن و رنگ و لعاب بخشیدن به آن، می توانید از برچسب حروف در رنگ های روشن و برجسته روی آن استفاده کنید

۱۳. یک تقویم دیواری خیلی بزرگ روی دیوار بزنید

تقویم های دیواری بزرگ به خصوص برای دیوار اداره یا آشپزخانه بسیار مناسب هستند. برای خلق نمایی مدرن و رنگ و لعاب بخشیدن به آن، می توانید از برچسب حروف در رنگ های روشن و برجسته روی آن استفاده کنید. به این ترتیب علاوه بر آنکه یک عنصر چشمگیر به اتاقتان اضافه کرده اید می توانید کارهای روزانه خود را هم پیگیری کنید.

دکوراتیو دیواری
با افزودن مجموعه ای از سبدها، در شکل و اندازه های مختلف، حال و هوای تازه ای به دیوار اتاق ببخشید

۱۴. نصب یک تخته سیاه یا سفید در ابعاد بزرگ

یک تخته بزرگ وسیله بسیار کاربردی و مناسب برای اداره، اتاق بازی و حتی آشپزخانه است.با افزودن مجموعه ای از سبدها، در شکل و اندازه های مختلف، حال و هوای تازه ای به دیوار اتاق ببخشید. در صورتی که تخته سفید جایگزینی برای سبک معاصر است. البته لزومی ندارد فقط به رنگ سفید بچسبید (طیف های رنگی متنوعی در دسترس شما است.) تخته های سبز رنگِ دوران مدرسه هم انتخاب دیگری است که فضای مطبوع و دلنشینی به خانه می دهد. می توان با استفاده از کمی گچ و خلاقیت به خرج دادن نمای تخته را تغییر دهید.

دکوراتیو دیواری
با افزودن مجموعه ای از سبدها، در شکل و اندازه های مختلف، حال و هوای تازه ای به دیوار اتاق ببخشید

۱۵. سبدپوش کردن دیوار

شرط می بندم تا به حال چنین فکری به سرتان نزده که دیوار را با سبد تزیین کنید. اگر به دنبال خلق فضایی رنگارنگ یا خنثی هستید در هرصورت می توانید با افزودن مجموعه ای از سبدها، در شکل و اندازه های مختلف، حال و هوای تازه ای به دیوار اتاق ببخشید.

دکوراتیو دیواری
شما می توانید نقشه شخصی خود از یک شهر، ایالت، کشور یا حتی جهان را در هر ترکیب رنگی سفارش دهید

۱۶. نقشه شخصی خود را به دیوار بزنید

 یک نقشه جغرافیایی بزرگ به دکور اتاق خود اضافه کنید. شما می توانید نقشه شخصی خود از یک شهر، ایالت، کشور یا حتی جهان را در هر ترکیب رنگی سفارش دهید و با نصب پونز یا سنجاق روی مکان هایی که به آنجا سفر کرده اید یا قصد سفر دارید، آن را کاملا شخصی کنید.

دکوراتیو دیواری
این کار دیوار را زیباتر می کند و کل نمای اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما را مدرن تر نشان می دهد

۱۷. نصب تلویزیون روی دیوار

قرار دادن تلویزیون روی دیوار روشی مناسب برای خلوت کردن فضای میز زیر آن است. همچنین این کار دیوار را زیباتر می کند و کل نمای اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما را مدرن تر نشان می دهد.

دکوراتیو دیواری
با نصب آنها روی دیوار شیارهای تمیز و یکنواختی ایجاد می شود که از لحاظ بصری بسیار زیبا و جالب هستند

۱۸. از دیوارپوش ها یا پانل های چوبی شیپلپ (Shiplap) استفاده کنید

شیپلپ (shiplap) تخته های چوبی صیقل داده و متصل به هم هستند. با نصب آنها روی دیوار شیارهای تمیز و یکنواختی ایجاد می شود که از لحاظ بصری بسیار زیبا و جالب هستند. این پانل ها حال و هوای ساحل را به خانه می آورند چرا که تخته های بدنه کشتی هم به این صورت کنار هم قرار می گیرند. البته پانل های چوبی شیپلپ معمولا در نمای خارجی خانه استفاده می شوند اما شما می توانید آن را روی دیوار هر اتاقی نصب کنید، از اتاق ناهارخوری گرفته تا اتاق خواب و ورودی خانه. حتی برای دیوار حمام هایی که نیاز به بازسازی دارند.

دکوراتیو دیواری
این مورد یکی از جالب ترین و کاربردی تری ایده ها برای دکوراسیون دیوار است

۱۹. دوچرخه خود را روی دیوار نصب کنید

 نصب دوچرخه روی دیوار، فضای بیشتری ازکف اتاق را در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه نقطه کانونی چشم نوازی روی دیوارهای خالی ایجاد می کند. این مورد یکی از جالب ترین و کاربردی تری ایده ها برای دکوراسیون دیوار است. برای نگه داشتن دوچرخه، پایه های چوبی بسیار شیک و متنوعی در دسترس شما است که دوچرخه های رنگارنگ را روی دیوار نگه می دارد.

دکوراتیو دیواری
شما می توانید وسایل زیبا و زینتی خود را به نمایش بگذارید و جلوه ای جذاب و البته کاربردی روی دیوار خلق کنید

۲۰. از فضای دیوار برای نگهداری وسایل استفاده کنید

وقتی فضای کافی در قفسه ها و کمدهای خانه ندارید چرا از فضای دیوارها استفاده نکنید؟ شما می توانید وسایل زیبا و زینتی خود را به نمایش بگذارید و جلوه ای جذاب و البته کاربردی روی دیوار خلق کنید. مثلا با نصب قلاب یا تخته های چوبی، تمام کلاه های خود را به صورت یک مجموعه روی دیوار نمایش دهید.

دکوراتیو دیواری
به سادگی می توانید رنگ های دلخواه خود را روی کاغذهای مربع شکل بزرگ چاپ کنید

۲۱. دیوار گالری رنگارنگ

ایده دیوار گالری رنگارنگ برای یک اتاق کار یا اتاق کودکان بسیار مناسب است. به سادگی می توانید رنگ های دلخواه خود را روی کاغذهای مربع شکل بزرگ چاپ کنید و به صورت یک شبکه روی دیوار قرار دهید.

دکوراتیو دیواری
مدالیون ها در اواسط قرن نوزدهم و به عنوان عنصری تزیینی در خانه افراد ثروتمند استفاده می شد

۲۲. مدالیون های سقفی روی دیوار

مدالیون ها در اواسط قرن نوزدهم و به عنوان عنصری تزیینی در خانه افراد ثروتمند استفاده می شد. از آن زمان تا به امروز برای تزیین سقف ها مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید یک مدالیون سقفی ارزان قیمت بخرید و آن را به جای سقف، روی دیوار نصب کنید و برای آنکه با ترکیب رنگی خانه شما هماهنگ شود آن را به دلخواه رنگ آمیزی کنید.

دکوراتیو دیواری
از دیوار آویزهای منجوق دار و مهره ای غافل نشوید

۲۳. دیوار آویزهای منجوق دار

اگر دیوار آویزهای پارچه ای و فرشینه را دوست دارید اما به دنبال گزینه ای بهتر و برازنده تر هستید، از دیوار آویزهای منجوق دار و مهره ای غافل نشوید. بهتر است دست به کار شوید و با مهره و منجوق یکی از آنها را بسازید. ترکیب رنگی این دیوار آویز مهره ای در کنار این صندلی را به زیبایی تمام، برجسته تر نشان می دهد.

دکوراتیو دیواری
این گونی های ساده وقتی قاب شده و به صورت سه تایی در کنار هم قرار گرفته اند، جلوه چشمگیر و جذابی ایجاد کرده اند

۲۴. آثار هنری غیرمنتظره

سری به فروشگاه های دست دوم فروشی بزنید و به دنبال آثار هنری یا تابلوهای منحصر به فرد و خاص بگردید. مثل گونی های غلات اروپایی (European grain sacks) که از پارچه های کنفی یا پارچه های بسیار نازک ساخته می شوند. این گونی های ساده وقتی قاب شده و به صورت سه تایی در کنار هم قرار گرفته اند، جلوه چشمگیر و جذابی ایجاد کرده اند.

دکوراتیو دیواری
برای نصب دیوار گل مکان نورگیر خانه را انتخاب کنید

۲۵. دیواری مملو از زندگی

اگر می خواهید فضایی مملو از زندگی در خانه داشته باشید، دیوارگل ها روشی فوق العاده برای ایجاد فضای سبز در خانه و طراوت بخشیدن به فضا است. البته برای نصب دیوار گل مکان نورگیر خانه را انتخاب کنید. اگر نور طبیعی خانه کافی نیست، گیاهانی را انتخاب کنید که برای رشد نیاز به نور کمتری دارند. دیوار گل ها علاوه بر ظاهری مدرن و شیک، رنگ و لعابی دلنشین به خانه می بخشند.

دکوراتیو دیواری
چند پایه نگهدارنده دیواری برای کاشت گیاهان گوشتی تهیه کنید

۲۶. گلدان های گیاه ساکولنت (Succulent)

اگر می خواهید دیوارگل داشته باشید اما بودجه کافی ندارید، چند پایه نگهدارنده دیواری برای کاشت گیاهان گوشتی تهیه کنید. ساکولنت ها گیاهان گوشتی سازگاری هستندکه تحمل بالایی نسبت به کم آبی و دمای بالا دارند. نگهداری از آنها در محیط های آپارتمانی، ساده است و به تنهایی یا در کنار گیاهان دیگر، زیبایی خاصی به محیط خانه شما می بخشند.

دکوراتیو دیواری
پرتره های قدیمی را در قاب های برنجی تزیینی قرار دهید تا حال و هوایی کلاسیک ایجاد کنید

۲۷. پرتره های قاب شده

پرتره های قدیمی را در قاب های برنجی تزیینی قرار دهید تا حال و هوایی کلاسیک ایجاد کنید. از طرفی دکوراسیون کلاسیک دیوار را با عناصر مدرن تر همراه کنید تا سبکی التقاطی و گلچین شده بسازید.

دکوراتیو دیواری
استفاده از تابلوی تقاطع راه آهن به شکلی متفاوت، فضایی کلاسیک به دیوارهای خالی بخشیده است

۲۸. استفاده از تابلوی تقاطع راه آهن

وقتی نوبت به استفاده از وسایل قدیمی و اسقاطی می شود، بهتر است کاملا خلاقانه و غیرمعمولی فکر کنید. استفاده از تابلوی تقاطع راه آهن به شکلی متفاوت، فضایی کلاسیک به دیوارهای خالی بخشیده است.

دکوراتیو دیواری
گاهی استفاده از وسایل قدیمی برای شما و خانواده تان معنای خاصی دارد

۲۹. تابلوی ویترین مغازه های قدیمی

گاهی استفاده از وسایل قدیمی برای شما و خانواده تان معنای خاصی دارد. این تابلوی ویترین قدیمی علاوه بر آنکه فوق العاده جذاب است، حکایت هایی از دوران گذشته به همراه دارد و برای شما به عنوان یک دکوراتیو دیواری خاطره انگیز است.

دکوراتیو دیواری
نقاشی روی پارچه های برزنتی هم برای این کار مناسب است

۳۰. نقاشی روی پارچه برزنتی یا بوم های کهنه

اگر یک بوم نقاشی قدیمی دارید، روی آن طرح های جدید بکشید. برای این کار می توانید از دوستان هنرمند خود کمک بگیرید. نقاشی روی پارچه های برزنتی هم برای این کار مناسب است.

دکوراتیو دیواری
بهترین شاهکارهای فرزندانتان را قاب کنید و آنها را با افتخار به نمایش بگذارید

۳۱. کارهای دستی و نقاشی های کودکانه

 بهترین شاهکارهای فرزندانتان را قاب کنید و آنها را با افتخار به نمایش بگذارید. به این ترتیب با یک تیر به دو هدف زده اید هم به کودکان هنرمند خود احساس غرور بخشیده اید و هم هزینه ای برای خرید کارهای هنری نپرداخته اید. وقتی آنها را در قاب های مدرن قرار دهید و در یک شبکه کلاسیک، از کف تا سقف، نصب کنید آنوقت جلوه ای جذاب و بی نظیر به خود می گیرند.

دکوراتیو دیواری
حتی یک اسکیت بورد هم می تواند زینت بخش دیوارهای ساده باشد

۳۲. استفاده از اشیای پیدا شده در انبار

با کمی خلاقیت و سلیقه به خرج دادن، حتی یک اسکیت بورد هم می تواند زینت بخش دیوارهای ساده باشد. می توانید آن را به سادگی روی طاقچه بگذارید. وسایل ماهیگیری، ابزار و تخته های موج سواری یا دیگر وسایل فراموش شده در انباری، نمونه های جالبی برای دکوراتیو دیواری است.

دکوراتیو دیواری
یک عنصر برجسته و غیر منتظره

۳۳. جلوه ای از رنگ

با رنگ آمیزی چارچوب های هلالی شکل ورودی اتاق ها، می توانید ترکیب رنگی برجسته و غیرمنتظره ای ایجاد کنید. انتخاب رنگ نارنجی برای چارچوب داخلی این راهرو، حال و هوای نشاط بخشی به فضای مینیمالیستی آن بخشیده است.

دکوراتیو دیواری
این تخته ها در ابعاد مختلفی ساخته می شوند

۳۴. تخته های سوراخ دار (Pegboard)

درواقع استفاده از تخته های سوراخ دار در هر مکانی مناسب است و شما می توانید آن را متناسب با سلیقه خود تزیین کنید. از تخته های سوراخ دار در ابعاد بزرگ می توان برای نصب شلف، تابلوهای هنری، نگهداری وسایل و لوازم دکوری استفاده کرد و یک دکوراتیو دیواری ساخت.

دکوراتیو دیواری
ریسه های گل از برگ

۳۵. حلقه یا ریسه های گل

در خانه های نقلی و دنج، ساقه و برگ گیاهان را به شکل ریسه ای زیبا روی دیوار بکشید و برای آنکه حال و هوای امروزی تری به آن بدهید، نیمه پایینی دیوار را به رنگ آبی تیره درآورید.

دکوراتیو دیواری
کاردستی چوبی با چوب ها دورریختنی

۳۶. کاردستی های چوبی

ساخت کاردستی از تکه های چوب دور ریختنی یا بلااستفاده و نصب آن روی دیوار، سبک روستایی را به خانه می آورد. شما می توانید به سادگی این تابلوهای چوبی را در شکل های هندسی و اندازه های مختلف بسازید و یک دکوراتیو دیواری داشته باشید.

دکوراتیو دیواری
رشته هایی از گل مصنوعی

۳۷. دیوار آویزی از گل های مصنوعی

یکی از روش های خلاقانه برای دکوراتیو دیواری اتاق خواب، ساخت ریسه ای از گل ها برای بالای تختخواب است. وقتی می توانید با دسته ای از گل های مصنوعی، ریسه ای زیبا بسازید دیگر چه نیازی به تاج بالای تخت دارید؟

دکوراتیو دیواری
چاپ پارچه بر بوم نقاشی

۳۸. چاپ های کنواس (Canvas Print)

چاپ های کنواس، چاپ روی پارچه هایی است که در بوم های نقاشی از آن استفاده می شود. هر تصویری روی کنواس، شکل و حالت نقاشی به خود می گیرد. حتی می توانید روی کنواس را مجددا رنگ آمیزی کنید تا زیباتر شوند. کافی است عکس های مورد نظر خود را به این ترتیب چاپ کنید و روی چارچوب یا قاب های چوبی بچسبانید. حالا می توانید دیوار گالری و دکوراتیو دیواری خود را بسازید.

دکوراتیو دیواری
روشی مقرون به صرفه

۳۹. دیوار گالری از شکل های کاغذی

این دیوار گالری و دکوراتیو دیواری، قطعه ای مدرن برای فضاهای خالی و فراموش شده دیوارها است؛ روشی آسان و مقرون به صرفه. فقط کافی است اشکال هندسی را روی کاغذهای رنگی برش دهید و به سلیقه خود روی یک زمینه سفید بچسبانید. سپس آن را قاب کنید و روی دیوار بزنید.

۴۰. ایده شما

شما چه ایده ای برای تزیین دیوار دارید؟

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۱۸+۱ ایده نقاشی شبیه به کاغذ دیواری که فکر نمی کردید انقدر ساده باشند!

احساس می کنید دکوراسیون خانه شما قدیمی شده است؟ دلتان می خواهد دکوراسیون خانه خود را به رو…