صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون ۲۰ ایده برای طراحی دکور آشپزخانه جدید

۲۰ ایده برای طراحی دکور آشپزخانه جدید

۰
دکور آشپزخانه جدید
nowrooz

اگر تصمیم دارید دکور آشپزخانه جدید داشته باشید بهتر است به سبک مدرن فکر کنید. تمام هم و غم طراحی مدرن ایجاد فضایی ساده، زیبا، دلباز، کاربردی و آرامش بخش است و این در مورد آشپزخانه ها نیز صدق می کند. در این مطلب آشپزخانه هایی را به شما معرفی می کنیم که مطمئن هستیم بدون ذره ای شک و تردید یکی از آن ها را برای دکور آشپزخانه جدید خود انتخاب خواهید کرد. این چند نمونه از دکور آشپزخانه جدید نه تنها سرد و بی روح نیستند بلکه زیبایی و سرزندگی آن ها شما را به وجد می آورد.

دکور آشپزخانه جدید

طلایی در دکور آشپزخانه جادو می کند

درست است که متریالی مانند استینلس استیل (فولاد ضد زنگ) از فاکتورهای دکور آشپزخانه جدید و امروزی است و البته مزایای فراوانی هم دارد اما بسیاری از ما هنوز جزیره ای آیینه کاری را ترجیح می دهیم. در این آشپزخانه سطوح آیینه ای طلایی رنگ جزیره به عناصر سرزنده جلوه ای سحرآمیز بخشیده اند. عناصری چون چراغ آویز تزیینی، صورتی مواج پیشخان مرمری، نرده های کبالت آبی بالای سقف و طراحی هوشمندانه گلدان توکار.

دکور آشپزخانه جدید

نورافشانی در دکور آشپزخانه جدید

خطوط متمایز، وسایلی با جزئیات گیرا، طرح رنگی ساده در روشنایی فراوان روز در این آشپزخانه تمام ویژگی های آشپزخانه ای با دکور جدید و مدرن را در خود دارد.

دکور آشپزخانه جدید

به آشپزخانه خود گرما و صمیمت ببخشید

سطوح سنگی شکلاتی رنگ در دیزاین این آشپزخانه حکمرانی می کنند. چرخش نگاه از سطحی صیقلی و صاف به سطحی دیگر جریان بصری آرامش بخشی را خلق می کند. چیدمان این دکور منوکورم و متغیر به کمک روشنایی اندک روز که آشپزخانه را به آغوش کشیده و فضایی دنج و صمیمی خلق کرده و بی نظیر شده است.

دکور آشپزخانه جدید

با این دکور آشپزخانه جدید شجاعت و جسارت خود را محک بزنید

از آنجایی که بیشتر وقت ما در خانه سپری می شود بنابراین، لازم است کمی به آن شادی و سرزندگی تزریق کنیم! دکور جدید این آشپزخانه سرزنده با رنگ هایی پر جنب و جوش و طرح های هندسی می تواند نمونه خوبی برای شمایی باشد که می خواهید احساس شادی و سرزندگی را به خانه خود بیاورد.

دکور آشپزخانه جدید

بگذارید دکور آشپزخانه جدید نامرئی باشد

از آنجایی که این آشپزخانه به فضای ناهارخوری و پذیرایی مشرف است طراح آن از کابینت های ساده و بدون یراق آلات، رنگ سفید براق استفاده کرده است تا آشپزخانه در پس زمینه محو و با آن یکی شود.

دکور آشپزخانه جدید

در آشپزخانه جدید از عنصری غالب بهره بگیرید

کفپوش بتنی در این آشپزخانه متواضعانه برتری خود را بر سایر عناصر به نمایش گذاشته است. پنل های چوبی یا کاشی های رنگارنگ با این دکور جدید جور در می آیند، سطح  نرم و صاف صیقل داده شده کفپوش بتنی گرم و صمیمانه از شما استقبال می کند.

دکور آشپزخانه جدید

لازم است که با درایت قدم بردارید

اگر آشپزخانه ای کوچک دارید مجبورید که درایت به خرج دهید. در این دکور آشپزخانه جدید با استفاده بهینه از فضا آشپزخانه ای ایده آل برای پخت و پز دارید. کابینت های سرتاسری فضای ذخیره سازی لازم را فراهم می کنند. هود دایره شکل مدرن و تداوم سطح پیشخان تا روی دیوار نگاه را به سوی خود می کشاند و نمی توانید چشم از آن بردارید.

دکور آشپزخانه جدید

رنگی خاص را به دکور آشپزخانه جدید خود تزریق کنید

همه عناصر آشپزخانه را سفید انتخاب کنید و برای تعدادی از ظروف آشپزخانه و گلدان یا گل هایی که در آشپزخانه می چینید رنگ خاصی را در نظر بگیرید. چند عنصر قرمز رنگ در این آشپزخانه فضا را از یکدستی کامل خارج کرده است. 

دکور آشپزخانه جدید

هود را مخفی کنید

اگر فکر می کنید هود کلاسیک و براق استیل ضدزنگ ظاهری صنعتی و خشک به فضای آشپزخانه شما داده است می توانید آن را در داخل یا پشت محفظه ای شیشه ای مخفی کنید. با این روش از شدت درخشندگی کمی کاسته می شود.

دکور آشپزخانه جدید

شجاع باشید و ریسک کنید

در آشپزخانه های جدید  بیشتر بر کارایی فضا تأکید می شود. اما این بدان معنی نیست که جایی برای ریسک کردن ندارید. در دکور آشپزخانه جدید نورپردازی فرصت ریسک کردن به شما می دهد. استفاده از چراغ آویزهای زینتی، بلند و استوانه ای شکل تعادل را در فضای رسمی این آشپزخانه ایجاد کرده است.

دکور آشپزخانه جدید

در دکور آشپزخانه جدید سراغ پنجره ها بروید

خوشبختانه اکثر آشپزخانه ها پنجره ای برای تهویه هوا دارند. شما نیز می توانید مانند این آشپزخانه از ورق پلکسی گلاس به رنگ دلخواه خود برای پوشاندن شیشه پنجره استفاده کنید و هر روز از تماشای فضای بیرون از پشت پنجره رنگی خود لذت ببرید.

دکور آشپزخانه جدید

آشپزخانه را از گرما و صمیمت پر کنید

با وجود اینکه سفید رنگ غالب این آشپزخانه را شکل می دهد اما طراح آن توانسته است با مهارت تمام به کمک سطوح چوبی و چهارپایه های سبز مات گرما، صمیمیت و رنگ ها را برای دکور آشپزخانه جدید این خانه به ارمغان بیاورد.

دکور آشپزخانه جدید

در دکور آشپزخانه جدید عدم تقارن را به بازی بگیرید

درست است که این آشپزخانه زیبا دکوری مدرن و جدید دارد اما همانند فضایی صمیمی و خانوادگی به گرمی از شما استقبال می کند. عدم تقارن در طراحی هوشمندانه هود در سمت راست فضای این آشپزخانه توجه شما را به خود جلب می کند. هود در سمت راست تضادی دلپذیر با سایر عناصر فضا مانند شلف، چراغ آویز، پیشخان جزیره و مبلمان ایجاد می کند که همگی با نظم، ترتیب و تقارن اصولی طراحی شده اند.

دکور آشپزخانه جدید

دیوار میانی را با کاشی دکور کنید

آشپزخانه های صنعتی کمی خشک و زمخت به نظر می آیند. اگر این سبک را برای دکور آشپزخانه جدید خود انتخاب کرده اید می توانید با کاشی کردن دیوار میانی کمی حس و حال به آن ببخشید.

دکور آشپزخانه جدید

سادگی را در دکور آشپزخانه جدید خود حفظ کنید

برای اینکه بتوانید به دکور آشپزخانه ای کاملا سفید عمق و بعد ببخشید و سادگی آن را نیز حفظ کنید بهتر است برای دیوارها از طراحی بافت دار بهره بگیرید و از چراغ آویزهای زینتی و کابینت های چوبی استفاده کنید.

دکور آشپزخانه جدید

از شیشه کمک بگیرید

اگر میان انتخاب آشپزخانه ای با پلان باز و بسته گیر افتاده اید از شیشه برای دکور آشپزخانه جدید خود کمک بگیرید. طراح دکور این آشپزخانه با استفاده از دیوارهای شیشه ای قاب شده نور را بین چندین فضا تقسیم و در ضمن امکان جا به جایی از آشپزخانه به سایر فضاها را نیز فراهم کرده است. 

دکور آشپزخانه جدید

همه چیز را در دکور آشپزخانه جدید خود به نمایش بگذارید

می توانید به کمک شلف ها ظروف شیشه ای، ظروف پذیرایی یا سرامیکی خود را در معرض دید بگذارید. حتی می توانید تعدادی اثر هنری قاب شده نیز بر روی بالاترین شلف بچیند و یک گالری واقعی و زیبا در آشپزخانه خود داشته باشد.

دکور آشپزخانه جدید

آشپزخانه ای کلاسیک اما در عین حال مدرن

اگر هنوز هم از طرفداران سبک دکوراسیون سنتی هستید اما بدتان نمی آید کمی هم حس و حال فضای مدرن را به فضای آشپزخانه خود تزریق کنید. این دکور آشپزخانه جدید شما را به خواسته تان می رساند.

دکور آشپزخانه جدید

ترکیبی از سبک ها در دکور آشپزخانه جدید

این سبک وسوسه برانگیز در ترکیب با سبک صنعتی آشپزخانه ای منحصر به فرد خلق کرده است. هود فلزی براق و لوله کشی نمایان بالای آن انگار در برابر دیوار آبی رنگ آشپزخانه قرار گرفته است در حالیکه پارجه راه راه آن آدمی را به وجد می آورد.

دکور آشپزخانه جدید

در بازسازی آشپزخانه قدم ها را با تدبیر بردارید

اگر آشپزخانه ای با دکور جدید می خواهید لزومی ندارد حتما کل دکوراسیون را تغییر دهید می توانید با چند تغیر کوچک هم آشپزخانه ای جدید داشته باشید. در این آشپزخانه با چند تغییر کوچک مانند به کارگیری بتن در بعضی قسمت ها به عنوان عنصر تأکیدی فضا، چراغ آویز هنری و اثر هنری آونگارد آشپزخانه ای جدید خلق شده است.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۱۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

پرده اتاق خواب و معرفی بهترین مدل های سال ۱۴۰۰

نصب پرده های مدرن دکور اتاق خواب شما را بهتر از قبل می کند. اگر درصدد تغییر دکوراسیون اتاق…