صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون ۱۰ صندلی اتاق دخترانه زیبا و کابردی که می توانید همین حالا بخرید

۱۰ صندلی اتاق دخترانه زیبا و کابردی که می توانید همین حالا بخرید

صندلی اتاق دخترانه
denitte

در میان تمامی وسایل و ابزار زندگی می توان گفت صندلی همراه همیشگی مردم جوامع مختلف بوده است. از سنگ های بزرگ که حکم نشیمن را داشتند تا انواع نمونه های اولیه نشیمن های دست ساز. پیشینه هر کدام از نشیمن ها را می توان از زوایای گونان تحلیل کرد. مثلا صندلی ها هم زمانی صرفاً وسیله ای برای نشستن بودند، اما حالا اهمیت بیشتری پیدا کردند و بعد از توجه به طراحی های فرمی، ویژگی های ارگونومی نیز به رزومه صندلی ها افزوده شد. امروزه علی الخصوص در شرایطی که بیشتر در خانه می مانیم، فرزندان در گیرودار کلاس های مجازی و نشستن پشت میز و جلوی کامپیوتر هستند و نیاز مبرم به یک صندلی مناسب در اتاق آنها احساس می شود. یک صندلی که علاوه بر استحکام و زیبایی، اصول ارگونومی هم در آن رعایت شده باشد. در این مقاله بنا را بر معرفی تعدادی صندلی اتاق دخترانه گذاشته ایم. این صندلی های متنوع پیشنهادی با سبک و سلیقه های مختلف هماهنگ می شوند و بالاخره یکی از آنها می تواند راهش را به اتاق دخترانه ای که شما چیدمانش می کنید، باز کند.
نکته مهم اینکه از خرید نگران نباشید، در شرایط کنونی بیرون آمدن از خانه و حضور در بازارهای مبلمان برای خرید با خطراتی همراه است، ما پیشنهادهایی سهل الوصول را ارائه داده ایم. پیشنهادهای صندلی اتاق دخترانه این فهرست را می توانید با ماندن در خانه و به صورت اینترنتی بخرید و در خانه تحویل بگیرید.

صندلی اتاق دخترانه
در ساخت صندلی نقشینه مدل سوان از چوب مرغوب راش سوپر وارداتی استفاده شده که طول عمر و استحکام بالا رطوبت کمی دارد

۱) صندلی مدل سوان دسته دار نقشینه

در انتخاب صندلی نقشینه مدل سوان تنوع رنگ نکته ای است که نمی توان نادیده گرفت. علاوه بر آن صندلی نقشینه مدل سوان دارای دودسته منحنی برای قرار گرفتن دست روی آن است که این نکته نقش مهمی در ارگونومی صندلی ایفا می کند چراکه از خستگی مداوم دست ها و نگهداری نامتناسب مچ و آرنج جلوگیری می کند.
نکته مهم دیگر در انتخاب صندلی، متریال بکار رفته در آن است. در ساخت صندلی نقشینه مدل سوان از چوب مرغوب راش سوپر وارداتی استفاده شده که طول عمر و استحکام بالا رطوبت کمی دارد. پشتی و نشیمن این صندلی در زاویه ای استاندارد طراحی شده است و با اصول ارگونومی تطابق کامل دارد. مضاف بر این که پارچه بکار رفته برای روکش مانع تعریق در نشستن های طولانی می شود، قابلیت شستشو دارد.

صندلی اتاق دخترانه
استفاده از پروفیل فولادی در پایه ها و دسته های این صندلی استحکام و طول عمر این محصول را افزایش داده است

۲) صندلی کارمندی نیلپر مدل SK450

دومین صندلی پیشنهادی کمی حرفه ای تر برای مطالعه طراحی شده است. پشتی صندلی با پلاستیک تقویت شده و روکش مش که باعث افزایش زیبایی و مانع از تعرق می شود و جریان داشتن هوا، نشستن را برای مدت طولانی راحت تر می کند. علاوه بر این که جنس و رنگ روکش نشیمن این صندلی قابل انتخاب است و می توانید با توجه به رنگ و دکور زیبای اتاق دختر دلبندتان جنس و رنگ را انتخاب کنید. در ادامه این موارد ناگفته نماند استفاده از پروفیل فولادی در پایه ها و دسته های این صندلی استحکام و طول عمر این محصول را افزایش داده است. ظاهر زیبا علاوه بر انتخاب جک با کورس نامی ۱۰ سانتی متر این صندلی را در جرگه پرفروش ترین ها قرار داده است.

صندلی اتاق دخترانه
این مدل طراحی هنرمندان مشهور چارلز و ری ایمز است که شهرت جهانی دارد

۳) صندلی ایزی استیل هامون مدل ETW طرح ۲

اگر می خواهید کمی اتاق دخترتان مدرن تر و جوان پسند تر باشد، صندلی ایزی استیل هامون گزینه مناسبی است. این مدل طراحی هنرمندان مشهور چارلز و ری ایمز است که شهرت جهانی دارد. این صندلی ویژگی های خاصی دارد ازجمله این که کاملاً مطابق با اصول ارگونومی طراحی شده است و به همین خاطر سبب نشستن کاملاً درست فرزندتان می شود. یکی دیگر از ویژگی های این صندلی جمع و جور این است که پایه های چوبی به بست فلزی مستحکم شده اند که علاوه بر بالا بردن استحکام محصول ظاهری خاص و زیبا را نیز به آن داده است. پس گمان می رود این گزینه هم می تواند زیبایی اتاق دختر عزیزتان را چند برابر کند.

صندلی اتاق دخترانه
باوجود امکاناتی چون قابلیت تنظیم ارتفاع و پایه های چرخ دار و پشتی و کفی ارگونومیک با پوشش مش و توری کاملاً آسایش و راحتی را در نشستن های طولانی فراهم می کند

۴) صندلی کارشناسی اروند مدل ۵۹۱۲

شاید بتوان گفت این صندلی در جرگه صندلی های مخصوص مطالعه قرار می گیرد چراکه باوجود امکاناتی چون قابلیت تنظیم ارتفاع و پایه های چرخ دار و پشتی و کفی ارگونومیک با پوشش مش و توری کاملاً آسایش و راحتی را در نشستن های طولانی فراهم می کند و به دلیل رعایت استاندارد، از آسیب های نشستن طولانی مدت می کاهد. درنهایت اینکه با ۵ طرح و رنگ متفاوت می توانید این صندلی مناسب را برای اتاق دخترتان سفارش دهید.

صندلی اتاق دخترانه
نشیمن پارچه ای این صندلی ایجاد تعریق نمی کند

۵) صندلی خانگی آناهید مدل پرنده

نقش زیبای پرنده در پشتی چوبی صندلی هرکسی را مسحور خود می کند و دلبری رنگ مدرن و نوع کلاسیکش، این محصول را به انتخابی خاص بدل کرده است که سازگاری زیادی باسلیقه دخترانه دارد. نشیمن پارچه ای این صندلی ایجاد تعریق نمی کند. پشتی چوبی این مدل اجازه تکیه راحت را می دهد. درست است که نداشتن دسته در این سبک صندلی ممکن است نوعی ضعف به حساب بیاید اما زیبایی و ظرافت این مدل می تواند دلیلی برای انتخاب رضایتمند شما باشد. مضافاً اینکه به راحتی به داخل میز رفته و فضای اضافی را اشغال نمی کند و انتخابی مناسب و به صرفه برای اتاق نقلی دخترخوش سلیقه تان است.

صندلی اتاق دخترانه
این صندلی که دارای پایه ای بلندتر از حد معمول است با عنوان صندلی نقشه کشی شناخته می شود

 ۶) صندلی نقشه کشی ونوس ۱ رایانه صنعت

گاهی برای بعضی کارها و رشته ها نیاز به صندلی هایی متناسب با موقعیت مکانی و میز کار است و گاهی هم به دلیل سفارش میزتحریر بلندتر از اندازه استاندارد برای کاری خاص یا به هر دلیلی نمی توان از صندلی های معمولی استفاده کرد چراکه از تمرکز و مخصوصاً تسلط فرد به روی کار می کاهد.
این صندلی که دارای پایه ای بلندتر از حد معمول است با عنوان صندلی نقشه کشی شناخته می شود. سبک خاص و رنگ های متنوع قابل سفارش این صندلی را برای دانش آموزان و دانشجویان رشته های فنی و هنری محبوب تر کرده است. با توجه به این که این صندلی پایه ای بلند دارد، جاپایی به آن متصل شده است تا کاربر از زیرپایی مجزا بی نیاز شود. ویژگی دیگر محصول مکانیسم سینکرون است که امکان تنظیم زاویه برای کفی و پشتی صندلی را فراهم می کند تا بدن در مناسبترین حالا خود قرار گیرد. این محصول انتخاب خاصی برای دخترانی باسلیقه و پرقدرت است که برای آرزوهایشان می جنگند.

صندلی اتاق دخترانه
این صندلی با با طراحی میمنیمال و فرم منحنی با دکوراسیون اتاق دخترانه به خوبی هماهنگ می شود

۷) صندلی اپراتوری K55 لیو

صندلی اپراتوری لیو هم می تواند به عنوان صندلی میز تحریر مورد استفاده قرار بگیرد و هم به عنوان یک صندلی نشیمن جداگانه. این صندلی با با طراحی مینیمال و فرم منحنی با دکوراسیون اتاق دخترانه به خوبی هماهنگ می شود. پایه های فولادی این صندلی با روکش استاتیک پوشانده شده اند تا علاوه بر استحکام، زیبایی را نیز برای کاربر به ارمغان آورد. کفی و پشتی نیز از فوم پلی استایرن فشرده (EPS) ساخته و با فوم پلی اورتان تزریق سرد پوشانده شده اند. صندلی لیو، انتخابی مناسب برای یک اتاق دخترانه مدرن است.

صندلی اتاق دخترانه
صندلی اپراتوری راینو می تواند گزینه خوبی باشد، چراکه پایه های محکم و فلزی و چرخ های روان و شکیل ظاهری زیبا به صندلی داده است.

۸) صندلی اپراتوری مدل K200P راینو

اگر دخترتان به دنبال طراحی خاص با ویژگی های یک صندلی راحت برای کارهای درسی یا مطالعه و به طور کلی صندلی اتاق دخترانه است، صندلی اپراتوری راینو می تواند گزینه خوبی باشد، چراکه پایه های محکم و فلزی و چرخ های روان و شکیل ظاهری زیبا به صندلی داده است. علاوه بر آن نشیمن تمام چرم یا پارچه با وسعت انتخاب رنگ فراوان اجازه می دهد تا این صندلی را با هر دکوراسیون و رنگی ست کنید. این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع را برای تسلط و تمرکز بیشتر به شما می دهد.

صندلی اتاق دخترانه
پایه چهارپر این صندلی از جنس فایبرگلاس است که در عین چرخان بودن و حرکت روانش، مقاوم و مستحکم است.

۹) صندلی اپراتوری مدل NICE صنایع نظری

اگر حس راحتی صندلی اتاق دخترانه برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، صندلی های اداری بهترین گزینه هستند. این محصول طراحی جذابی دارد و در دو رنگ قابل سفارش است. پایه چهارپر این صندلی از جنس فایبرگلاس است که در عین چرخان بودن و حرکت روانش، مقاوم و مستحکم است. پس سخن به درازا نمی کشیم و بابت انتخاب شیک و ویژه شما تبریک می گوییم!

صندلی اتاق دخترانه
این صندلی تداعی کننده حسی آرام بخش و صمیمیتی بی انتهاست

۱۰) صندلی مدل تونت C آفر

خوب بالاخره به انتهای معرفی صندلی اتاق دخترانه رسیدیم ، صندلی دهم علاوه بر زیبایی و استحکام، تداعی کننده خاطرات صندلی های لهستانی است با این تفاوت که امروزه راحت تر و زیباتر شده است. این صندلی تداعی کننده حسی آرام بخش و صمیمیتی بی انتهاست شاید چون با خاطرات شیرین گذشته و دورهمی های مادربزرگ عجین شده است. یک صندلی کاملا دخترانه شبیه به آنچه جودی آبوت در اتاقش داشت! این صندلی نشیمنی راحتی هم دارد که آن را مناسب برای نشستن طولانی می کند و علاوه بر این پشتی بلند و چوبی این صندلی تکیه گاه محکمی برای وقت هایی است که غرق در افکار مختلف می شوید. این صندلی از راش گرجستانی ساخته شده که به دلیل بافت سبکش، وزن صندلی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اگر دوست دارید رنگ چوب را هم عوض کنید فقط کافی است در هنگام سفارش رنگ موردنظرتان را هم بگویید.
یادمان باشد صندلی علاوه بر محلی برای نشستن و انجام کار ساعت های قابل توجهی از روز ما را به خود اختصاص می دهد و پناهگاه خستگی و همراه اوقات فراغتمان و محل مطمئنی برای بازیافتن انرژی ازدست رفته ماست، صندلی نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کند پس هرچه به انتخاب و خرید آن اهمیت دهیم به جا است. فراموش نکنید سلیقه شما بهترین است پس به سلیقه خودتان راحتی و استاندارد بودن صندلی انتخابی تان را هم بی افزایید و از نتیجه کار شگفت زده شوید.
اگر هنوز برای انتخاب مردد هستید، پیشنهاد ما مراجعه به فروشگاه اینترنتی خوگر است که با فراهم آوردن تنوع بالایی از محصولات، در نظر گرفتن انواع سلیقه پیشنهادات فراوانی را برای شما دارد. به ندرت بتوانید در جایی به جز خوگر همه این محصولات را یکجا با تمام شرایط باهم مقایسه کنید و با طیب خاطر خرید خود را انجام دهید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۰

۶ نظر

 1. محيا علي

  ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ ساعت ۱۹:۳۳

  بسیار نکات کاربردی اشاره کردین،من از مدل اپراتوری خیلی خوشم اومد

  پاسخ دهید

 2. امیر مهدی

  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ ساعت ۱۷:۳۶

  مطلب جالبی بود مخصوصا برای ما که میخوایم صندلی بخریم من واقعا تفاوت دقیق صندلی هارو نمیدونستم، خیلی عالی و قابل فهم بدون تعریف و تمجید الکی ممنون بابت مطالب کاربردیتون لطفا بیشتر از این سبک مطالب و معرفی محصولات بزارید

  پاسخ دهید

 3. Hanie

  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ ساعت ۱۷:۳۹

  Matn va mohtava kheyli karaee dare, mmanoon khogar joon bekhater rahnamaeeyat man kharidam sandali monasebamoooooo😇😇😇😇😇😇😇😇😇

  پاسخ دهید

 4. فریماه

  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ ساعت ۱۷:۴۲

  سلااااااااآم
  من عاشق صندلی لهستانی ام، خیلیییییییی خوب گفته بودین واقعا حس نوستالژی به آدم میده، تازه منم از جودی ابوت عاشق این صندلی شدم

  پاسخ دهید

 5. نفس

  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ساعت ۱۶:۲۵

  چقدرررر جالب😍❤️ خیلی کاربردی بود. ممنونم. خسته نباشید. برای اتاق خودم حتما کمک میگیرم ازش❤️

  پاسخ دهید

 6. آرنیکا

  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ ساعت ۱۶:۲۶

  خیلی عالی بود. خسته نباشید.

  پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

دکوراسیون خانه های کوچک ۵۰ متری + گالری تصاویر

طراحی فضای داخلی آپارتمان وقتی فضای بسیار کمی برای کار داشته باشید مسلما یک چالش است. چیدم…