صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون ۱۰ ایده جدید و مد روز برای دکوراسیون ورودی

۱۰ ایده جدید و مد روز برای دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی

درست مانند تیتراژ یک فیلم؛ ورودی خانه، شما را با چکیده ای از آنچه در خانه با آن روبرو خواهید شد، آشنا می کند. یک ورودی می تواند عملکرد های بسیار زیادی در خانه تان داشته باشد، اما به جز عملکردهای اختصاصی وظیفه دارد سبک دکوراسیون خانه را با مواد، رنگ ها و بافت هایی که در طراحی خانه به کار رفته به نمایش بگذارد. راهروی ورودی می تواند فضای برای قرار دادن اکسسوری ها باشد. فضایی برای  مخصوص قرار دادن جالباسی برای لباس مهمانان، صندلی برای در آوردن کفش ها و یا پوشیدنشان هم امکاناتیست که یک ورودی می تواند در اختیارتان قرار دهد. اما باید توجه کرد که اصلی ترین کاربرد یک راهروی ورودی، پذیرا بودن است، استقبالی گرم از مهمانان برای وارد شدن به سایر بخش های خانه شما.
با ترکیب فرم، عملکرد به همراه چاشنی سرگرمی، ۱۰ نمونه از برترین عکس های دکوراسیون ورودی خانه های پذیرا و دنج را در زیر می بینید.

دکوراسین ورودی
تلفیق انواع سبک ها

تلفیق انواع و اقسام سبک ها

این راهروی دو طبقه، که در خانه ای در لس آنجلس قرار دارد، دارای شکوه و عظمت سبک تلفیقی است. کفپوش فضا با سنگ پوشانده شده است، لامپ های مخفی با رنگ قهوه ای روشن برای کاهش تاثیر رنگ سفید دیوارها و یک لوستر شیشه ای چندوجهی، حالتی مدرن به فضا می دهد.

دکوراسیون ورودی
سبک روستایی

سبک روستایی اصلاح شده

این ورودی پرنور و دل باز، با در شیشه ای متعلق به خانه ای طراحی شده به سبک روستایی مدرن در تگزاس است. کفپوش چوبی و نیمکت تمام چوب جلوه ای کاملا روستایی به محیط داده است. نیمکت به جز کارکرد متریال ها در آن، مکانی برای قرار دادن کلیدها بر روی آن و فضایی برای اضافه کردن جزئیات دکوراسیونی فراهم می کند.

دکوراسیون ورودی
چکیده و چشم گیر

چکیده و چشم گیر

در این خانه در نیویورک تلاش شده است که با اضافه کردن یک سری المان ها خاص و متمایز، آن را از بقیه خانه جدا کنیم. کاغذ دیواری به رنگ برنزی، با خطوط سیاه و انتزاعی باعث ایجاد پیچیدگی در فضا شده است. برای قسمت حدفاصل میان راهروی ورودی خانه از یک کاغذ دیواری قهوه ای پررنگ براق استفاده شده است. این انتخاب یک آستانه و ورودی چشمگیر به خانه را ایجاد کرده است.

دکوراسیون ورودی
دیوار های آجری و رنگ های اصلی

دیوارهای آجری به همراه رنگ های اصلی

این دکوراسیون ورودی پر انرژی برای خانه ای در نیویورک طراحی شده است. یک کمد دیواری با رنگی جسورانه با قفسه ها و کشوهای باز، فضایی کافی مخصوص قرار دادن وسایل را فراهم می کند. دیوار آجری با قدمت ۱۰۰ سال ظاهری روستایی و قدیمی به آن بخشیده است.

دکوراسیون ورودی
راهرو چوبی و شیک

یک راهروی چوبی و شیک

ورودی این خانه در مینه سوتا، با دیوارهای چوبی به رنگ سفید و پنجره های با قاب چوبی طراحی شده است. لوستر استفاده شده در این فضا مهره های سفید رنگ دارد. یک نیمکت چوبی و یک قاب با تصویری هنری یک صحنه زیبا و شیک را ساخته است

دکوراسیون ورودی
بنفش و یاسی

بنفش یاسی

تصویر زیر راهروی ورودی کاربردی و دل نشینی در آریزونا را نشان می دهد. کمد دیواری برای قرار دادن وسایل، نیمکت چوبی، قلاب هایی برای آویختن کت و قفسه هایی که برای دسته بندی وسایل در آن، از سبدهای حصیری استفاده شده است. سرامیک های کف پوش دارای طرح گرافیکی اند و رنگ دیوار بنفش یاسی است که هردو از جذابیت های این راهرو هستند.

دکوراسیون ورودی
کفپوش سنگی

کفپوش سنگی، فضای ذخیره سازی و نور آفتاب

سنگ های کفپوش این راهرو، با طراحی داخلی به سبک روستایی بسیار بادوام و زیبا ساخته شده است. قفسه های دیواری، نیمکت توکارو قلاب هایی برای آویز لباس های بیرون برای این محیط در نظر گرفته شده است. پنجره ها و درهای شیشه ای نور را به این راهرو سرازیر کرده است.

دکوراسیون ورودی
زیبا و آبی

زیبا و آبی

کابینت های با قاب ساده به رنگ آبی تیره، انرژی بصری بالایی به ورودی این خانه داده است، مخصوصا که با رنگ کابینت های کار شده در آشپزخانه هماهنگ است و یک اتصال میان فضاهای مختلف ایجاد کرده است. سبدها، کشوها و آویز لباسها به خوبی در این محیط با هم نشینی رنگ چوب و رنگ آبی در کنار هم قرار گرفته اند.

دکوراسیون ورودی
وروردی باز و دعوت کننده

ورودی باز و دعوت کننده

کمدها و کابینت های قبلی که در این خانه در کالیفرنیا به رنگ تیره بودند در طراحی جدید به رنگ سفید در آمدند. رنگ سفید باعث جذابیت بیشتر فضا و دل بازی بیشتر آن شده است. نیمکت چوبی، آویزهای مخصوص لباس و کمدهای مخصوص قرار دادن وسایل همه بر روی یک دیوار کوچک، به خوبی در کنارهم قرار گرفته اند.

دکوراسیون ورودی
تطبیق فرم و عملکرد

تطبیق فرم و عملکرد

عکس دکوراسیون ورودی بالا، بیشترین کلیک ذخیره عکس را در بین کاربران داشته است. یک شرکت طراحی این ورودی را برای خانه ای در ماساچوست طراحی کرده است. کاشی های شش ضلعی سورمه ای رنگ با نقش ستاره زیبایی خاصی به محیط داده است. کمد دیواری باعث افزایش عملکرد محیط شده است و سقف ساخته شده از چوب گردو به راهرو زیبایی بصری فوق العاده ای داده است.

میانگین امتیازات ۴.۷ / ۵. تعداد امتیازات ۳۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

راهنمای جامع و کامل دکوراسیون آشپزخانه مدرن کوچک از بازسازی تا تزیین

اگر شما هم عاشق آشپزی و پخت و پز هستید و داشتن فضای کافی برای کابینت و میز کار جزء اولویت …