صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون یازده پالت رنگ برای اتاق نشیمنی متفاوت

یازده پالت رنگ برای اتاق نشیمنی متفاوت

۱
پالت رنگ اتاق نشیمن
ارسال خبر

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا بعضی از اتاق های نشیمن مدرن، راحت و گیرا به نظر می رسند و برخی دیگر نه؟ اجازه دهید تا رازی را درباره طراحی اتاق نشیمن برای شما بازگو کنیم. در واقع یکی از عوامل تاثیرگذار در جذابیت این فضا استفاده از رنگ های مناسب است و همه چیز به پالت رنگ اتاق نشمین بر می گردد. بهتر است به جای استفاده از رنگ های متنوع که تناسبی با هم ندارد از سایه های هماهنگ در پالت رنگ اتاق نشیمن کمک بگیرید. این رنگ ها کمک می کنند تا فضای اتاق نشیمن شما از حالت «خوب» به درجه «عالی» و شگفت انگیز برسد.

اما سوال اصلی این است که چه رنگ هایی با یکدیگر متناسب هستند؟ شما می توانید در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن از تناژها و سایه های مشابهی از یک رنگ استفاده کنید و یا از رنگ هایی که مکمل هم هستند. همچنین رنگ های متضاد می توانند در موارد تاثیر شگرفی بگذارند. مثلا استفاده از سیاه و سفید در یک دکوراسیون معاصر. قواعدی برای ترکیب رنگ ها وجود دارد که درخشش و زیبایی آنها را افزون می کند. یکی از رموز یک دکوراسیون خوب استفاده مناسب از این ترکیبات رنگ است.

ما در این مطلب با ۱۱ پالت رنگ متنوع و عالی به شما نحوه ترکیب و هماهنگ کردن رنگ ها را برای داشتن یک اتاق نشیمن مدرن، راحت و دنج نشان خواهیم داد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۲۲

یک نظر ارسال شده است

  1. آرا

    ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ ساعت ۱۰:۱۵

    مطلبتون خیلی خوشرنگه دلمون باز شد تو این قرنطینه

    پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۱۸+۱ ایده نقاشی شبیه به کاغذ دیواری که فکر نمی کردید انقدر ساده باشند!

احساس می کنید دکوراسیون خانه شما قدیمی شده است؟ دلتان می خواهد دکوراسیون خانه خود را به رو…