صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون قبل و بعد چشمگیر بازسازی خانه های قدیمی

قبل و بعد چشمگیر بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
nowrooz

وقتی در گوگل برای بازسازی خانه جستجو کنید، مطالب جالبی را از مراحل کامل بازسازی خانه های مختلف در سراسر جهان خواهید دید. در بعضی از آنها با انجام کارهای فنی و خیلی سخت خانه هایی کاملا جدید و به روز می سازند، اما در بعضی دیگر، تنها با یک تغییر رنگ و بازسازی های کوچک با بودجه های کم تغییرات جذابی ایجاد می کنند. این تصاویر و تجربه های عملی گاهی انقدر تاثیر گذارند که می توانند باعث شوند که شما در نهایت قلم موی رنگ را بردارید و دست به کار شوید. پس برای ایده گرفتن با بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد و تغییر چشمگیرشان همراه باشید.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
برای اولین بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد این خانه قدیمی و کم نور را داریم

خانه شماره یک: قبل

برای اولین بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد این خانه قدیمی و کم نور را داریم. اتاق کم نور و قدیمی با فضاهایی قدیمی در این پروژه بازسازی به یک خانه پرنور و زیبا برای کل خانواده تبدیل شده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
شومینه قهوه ای، دیوارهای کثیف و فرش خاکستری همگی به بهترین شکل جایگزین شده اند

خانه شماره یک: بعد

فضای اتاق نشیمن به کلی تغییر کرده است. شومینه قهوه ای، دیوارهای کثیف و فرش خاکستری همگی به بهترین شکل جایگزین شده اند. اتاق با رنگ سفید متمایل به زرد، رنگ آمیزی شده و برای سقف و قسمت بالای گچ کاری ها، رنگ تیره تری در نظر گرفته شده و شومینه بسیار خوب بازسازی شده است. رنگ صورتی و کاشی ها با طرح های هندسی بر روی آن انتخابی ساده و تاثیر گذارند. بعضی از مبل های قدیمی دراتاق باقی مانده اند و برخی دیگر با صندلی های مدرن تر جایگزین شده اند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
حمام فضایی کاملا معمولی دارد

خانه شماره دو: قبل

قبل از بازسازی، حمام به رنگ خنثی است و فضایی کاملا معمولی دارد.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
ستفاده از سنگ مرمر برای پوشش دیوارها و رویه کابینت های حمام، همه فضا را به شکلی خاص دگرگون کرده اند

خانه شماره دو: بعد

این حمام، به صورتی رویایی تغییر کرده است. دیوارهای سیاه رنگ، کف کاشی کاری شده و استفاده از سنگ مرمر برای پوشش دیوارها و رویه کابینت های حمام، همه فضا را به شکلی خاص دگرگون کرده اند. دستگیره ها و روشنایی به رنگ طلایی اند و رادیاتور به صورتی کاملا هوشمندانه مانند دیوارها با رنگ سیاه، رنگ شده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
گرچه اتاق بزرگ، روشن و خوش فرم است اما فضایی بهم ریخته و دل گیر دارد

خانه شماره سه: قبل

اینجا نشیمن یک خانه متعلق به یک خانواده ۵ نفره است. گرچه اتاق بزرگ، روشن و خوش فرم است اما فضایی بهم ریخته و دل گیر دارد. به هدف ایجاد فضایی سرگرم کننده و به سبک التقاطی، این فضا مورد بازسازی قرار گرفته است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
قاب دیواری، تزئینات، مبلمان و کوسن های موجود در فضا ترکیبی زیبا و جذاب از یک اتاق نشیمن را ساخته اند.

خانه شماره سه: بعد

تمام فضا حول یک مبل سبز رنگ طراحی و اجرا شده است. طراحی داخلی جدید، یک نشیمن بهاری و زیبا با استفاده از گیاهان برگ انجیری و ترکیب رنگ های شاد ایجاد کرده است. قاب دیواری، تزئینات، مبلمان و کوسن های موجود در فضا ترکیبی زیبا و جذاب از یک اتاق نشیمن را ساخته اند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
این اتاق با رنگ سرد خاکستری و بدون روح است

خانه شماره چهار: قبل

این اتاق با رنگ سرد خاکستری و بدون روح است. قرار است این خانه ترمیم شود و پس از بازسازی به خانه ای مدرن تبدیل شود. دیوارهای به رنگ سفید خنثی و خسته کننده و مبلمان خیلی کهنه ظاهری شبیه به خانه های اجاره ای به این نشیمن داده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
اتاق ساده و کسل کننده بعد از بازسازی به یک اتاق تلویزیون دنج تبدیل شده است

خانه شماره چهار: بعد

اتاق ساده و کسل کننده بعد از بازسازی به یک اتاق تلویزیون دنج تبدیل شده است. دیوارها به رنگ سبز تیره در آمده اند و در و پنجره سفید رنگ بیشتر به چشم  می آیند. مبلمان مخملی با پاف چرمی عریض روبروی آن که هم به عنوان میز استفاده می شود و هم به عنوان زیرپایی، با زمینه مخملی مبل تضاد جالبی ایجاد می کند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
برای بازسازی این بخش خانه که به دلیل رنگ آن کاملا خودش را از فضای اصلی جدا کرده است، از رنگ های زنده، شاد و به روز استفاده کرده اند.

خانه شماره پنج: قبل

آشپزخانه تمام چوبی، تصویری آشنا برای همه ماست. اما این کابینت ها به دلیل رنگ کاملا یکنواخت و یک دست، فضا را مات و کم انرژی کرده است. برای بازسازی این بخش خانه که به دلیل رنگ آن کاملا خودش را از فضای اصلی جدا کرده است، از رنگ های زنده، شاد و به روز استفاده کرده اند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
صندلی اپن فلزی طلایی رنگ به خوبی در کنار جزیره آشپزخانه و باقی اجزا قرار گرفته است و جذابیت آن بسیار شبیه سبک هالیوودی متعلق به سال ۱۹۵۰ است.

خانه شماره پنج: بعد

بعد از بازسازی، کابینت هایی به سبک شیکر با رنگ های ملایم و رنگ چوب کاملا ملایم صورتی رنگ، به همراه درخشندگی رنگ طلایی به خوبی در کنارهم قرار گرفته اند. آشپزخانه مدرن و لوکس با کابینت های دیواری سفید رنگ، و کفپوش روشن، یک فضای روشن، آرام و معنوی ایجاد کرده است. صندلی اپن فلزی طلایی رنگ به خوبی در کنار جزیره آشپزخانه و باقی اجزا قرار گرفته است و جذابیت آن بسیار شبیه سبک هالیوودی متعلق به سال ۱۹۵۰ است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
یک ورودی گرم و تکراری برای یک خانه قدیمی

خانه شماره شش: قبل

یک ورودی گرم و تکراری برای یک خانه قدیمی، صاحب این خانه را تشویق کرده اند تا با سبک و رنگ خاص آن را آرایش کند و یک فضای کاملا جدید و البته با رنگ های خنک ایجاد کنند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
پنل های چوبی دیوارها با رنگ خاکستری رنگ آمیزی شده اند

خانه شماره شش: بعد

شومینه سنگی و پارکت با چیدمان به شکل استخوان ماهی بدون تغییر مانده اند و باقی اجزا داخل فضا تغییر کرده اند. پنل های چوبی دیوارها با رنگ خاکستری رنگ آمیزی شده اند. راه پله ها با رنگ سیاه رنگ آمیزی شده اند و با یک موکت راه راه پوشانده شده اند. ویژگی های جالبی که به فضا اضافه شده اند، روکش رادیاتور طلایی رنگ، لامپ ایستاده و صندلی تکی به سبک آرت دکو است، که همه در کنارهم ظاهر فضا را به کلی تغییر داده اند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
آشپزخانه سفید و بدون هیجان برای یک خانه کاملا به روز، پس از تغییرات به فضایی کمی خنک و پیچیده تر تبدیل خواهد شد

خانه شماره هفت: قبل

آشپزخانه سفید و بدون هیجان برای یک خانه کاملا به روز، پس از تغییرات به فضایی کمی خنک و پیچیده تر تبدیل خواهد شد. این آشپزخانه به صورت باز طراحی شده است و کابینت های آن بدون در و قفسه ای شکل هستند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
فضای یک رنگ آشپزخانه به یک فضای با ۴ رنگ تبدیل می شود

خانه شماره هفت: بعد

فضای یک رنگ آشپزخانه به یک فضای با ۴ رنگ تبدیل می شود. و همین به محیط عمق، زیبایی و شخصیت داده است. همان طرح قبلی با میز کار و قفسه ها اما با رنگ هایی تیره تر دوباره مورد استفاده قرار گرفته اند وهمین باعث کاهش هزینه های بازسازی شده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
ین اتاق خواب مخصوص مهمان فضایی شلوغ و درهم دارد

خانه شماره هشت: قبل

این اتاق خواب مخصوص مهمان فضایی شلوغ و درهم دارد. باید ببینید که پس از بازسازی، چه تغییرات شگفت انگیزی در این فضا رخ داده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
آینه و دراور به سبک وینتج به اتاق حال و هوایی آرامش بخش و بدون سرو صدا داده است.

خانه شماره هشت: بعد

رنگ های سفید و طوسی برای این اتاق انتخاب شده اند و فضایی آرامش بخش را ایجاد کرده اند. ابزار گچ ها تغییر کرده اند و در مرز میان سقف و دیوارقرار گرفته اند. شومینه فلزی سیاه، یک نقطه کانونی برای اتاق ساخته است و استایل اتاق را حفظ کرده است. آینه و دراور به سبک وینتج به اتاق حال و هوایی آرامش بخش و بدون سرو صدا داده است. یعنی کاملا برعکس آنچه که در اتاق پیش از بازسازی شاهدش بودیم.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
یک فضا بیرونی فرسوده و بی استفاده

خانه شماره نه: قبل

این فضای بیرونی که به نظربی استفاده می آید، با تلاش یک زوج هنرمند به فضایی بسیار کاربردی و سرشار از زندگی تبدیل شده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
آنچه که در تصویر بعد از بازسازی میبینیم بسیار شگفت انگیز است. آن فضای حیاط پشتی و بلا استفاده به یک تراس تابستانی و کاربردی تبدیل شده است

خانه شماره نه: بعد

آنچه که در تصویر بعد از بازسازی میبینیم بسیار شگفت انگیز است. آن فضای حیاط پشتی و بلا استفاده به یک تراس تابستانی و کاربردی تبدیل شده است. پله های چوبی، فضاهای خالی زمین پوشیده شده با چمن، در سبز رنگ و چراغ هایی که مخصوص جشن هستند، زندگی را در این فضا به جریان انداخته است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
حمامی قدیمی و تاریخ مصرف گذشته و در و دیواری که از کثیفی به رنگ بژ در آمده اند

خانه شماره ده: قبل

حمامی قدیمی و تاریخ مصرف گذشته و در و دیواری که از کثیفی به رنگ بژ در آمده اند، بعد از بازسازی بسیار زیبا و لوکس شده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
بعد ازبازسازی یک حمام سفید و روشن، وان به رنگ سورمه ای، فرش آبی و سفید و شیرآلات طلایی رنگ و مجلل داریم

خانه شماره ده: بعد

بعد ازبازسازی یک حمام سفید و روشن، وان به رنگ سورمه ای، فرش آبی و سفید و شیرآلات طلایی رنگ و مجلل داریم که به هیچ وجه قابل مقایسه با حمام قبلی نیستند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
یک اتاق خالی و نیازمند تعمیر را در تصویر میبینید.

خانه شماره یازده: قبل

یک اتاق خالی و نیازمند تعمیر را در تصویر میبینید. قرار است این فضا به اتاقی زنانه و زیبا تبدیل شود که البته دیدن آن برای خود ما نیز باور کردنی نیست.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
صورتی لمسه کاری های تخت، گلدان های طلایی و پرده سرخابی به خوبی در کنار گیاهان و کاغذ دیواری طوسی رنگ قرار گرفته اند

خانه شماره یازده: بعد

اتاق طوسی رنگ و زنانه، به سبک ماکسیمالیسم یعنی همان گرایش به تزئینات حداکثری دیزاین شده است. الگوها، بافت ها ولوازم جانبی مختلف به گونه ای افراطی اما به زیبایی در کنارهم قرار گرفته اند. این کار به قدری هنرمندانه انجام گرفته که تعادل فضا را به هم نریخته است. صورتی لمسه کاری های تخت، گلدان های طلایی و پرده سرخابی به خوبی در کنار گیاهان و کاغذ دیواری طوسی رنگ قرار گرفته اند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
حمام قدیمی و کم نور با یک سقف شیبدار

خانه شماره دوازده: قبل

حمام قدیمی و کم نور با یک سقف شیبدار، تمام دلایل لازم برای بازسازی فضا را دارد.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
کاشی های سفید رنگ برای این حمام کم نور، انتخابی عالی هستند

خانه شماره دوازده: بعد

کاشی های سفید رنگ برای این حمام کم نور، انتخابی عالی هستند. وسایل لوکس طلایی در کنار تصویر ماهی های طلایی روی دیوار و نورپردازی جدید واقعا معجزه کرده است و فضایی نورانی و لوکس ایجاد کرده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
این خانه قدمت ۱۱۰ ساله دارد

خانه شماره سیزده: قبل

این خانه با فریم به شکل حرف A انگلیسی، دارای سقف شیروانی و تمام چوبی است. این خانه قدمت ۱۱۰ ساله دارد و با چوب های نارنجی رنگ کاج ساخته شده است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
در آشپزخانه جدید کابینت های پایینی به رنگ سبز جنگلی و کابینت های بالایی به رنگ سفید در آمده اند

خانه شماره سیزده: بعد

رنگ کابینت های چوبی در فضای آشپزخانه تغییر داده شده اند. در آشپزخانه جدید، کابینت های پایینی به رنگ سبز جنگلی و کابینت های بالایی به رنگ سفید در آمده اند. کابینت های سفید کل فضای این خانه چوبی با پلان باز را روشن تر کرده است. برای کف آشپزخانه و پرده کنار آن الگوی چهارخانه انتخاب شده است و به خوبی در کنار سایر اجزای دکوراسیون قرار گرفته است.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
راهرو تاریک و قدیمی که در تصویر می بینید، را می توان به راحتی با تغییر پرده ها و نور ورودی آن بازسازی کرد

خانه شماره چهارده: قبل

و اما برای آخرین بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد این خانه با راهرو قدیمی را داریم. راهرو تاریک و قدیمی که در تصویر می بینید، را می توان به راحتی با تغییر پرده ها و نور ورودی آن بازسازی کرد. اما بازسازی این فضا و میزان تغییرات آن در تصویر بعد می تواند شما را شگفت زده کند. 

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
رنگ ها در فضا می توانند معجزه کنند اما تنها عده محدودی هستند که جرات می کنند از چندین رنگ شاد و پر انرژی در کنارهم استفاده کنند

خانه شماره چهارده: بعد

دادن شخصیت و رنگ به فضاها کار آسانی نیست. رنگ ها در فضا می توانند معجزه کنند اما تنها عده محدودی هستند که جرات می کنند از چندین رنگ شاد و پر انرژی در کنارهم استفاده کنند. راهروی تاریک تصویر قبل در بازسازی با رنگ ها و نورپردازی جدید شکل تازه ای به خود گرفته است. دیوارهای آبی پررنگ، در صورتی رنگ و کفپوش با سرامیک های پر نقش و نگار در کنارهم زیبا و چشم گیر شده اند. اگر شجاعت استفاده از رنگ ها را داشته باشید، قطعا در نهایت دکوراسیونی دوست داشتنی خواهید داشت.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…