صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای را از این فهرست ۱۷تایی انتخاب کنید!

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای را از این فهرست ۱۷تایی انتخاب کنید!

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
nowrooz

گاهی اوقات یک مبلمان قهوه ای دقیقا همان عنصری است که متناسب با سبک و سلیقه شما است. اما همیشه طراحی دکوراسیون اتاق با وجود مبلمان قهوه ای، کار ساده ای نیست. به خصوص اگر بخواهید طیف تیره آن را با اضافه کردن رنگ در فضا متعادل تر کنید. یکی از بهترین روش ها برای این منظور استفاده از فرش است. اما رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای چیست؟
انتخاب رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای، فرایند ساده ای نیست و اگر اصولش را ندانید بسیار زمان بر است، اما باید گفت به زحمت آن می ارزد. چرا که انتخاب یک فرش مناسب می تواند تمام عناصر اتاق را به هم پیوند بزند و گرما و لطافت مطبوعی به فضا ببخشد. بنابراین، لازم است با رنگ فرش هایی که برای مبلمان شما مناسب هستند و ترکیب زیبایی می سازند، آشنا شوید. در ادامه این مطلب ایده هایی را در اختیارتان قرار می دهیم که در  زمان انتخاب فرش برای دکوراسیونی با مبلمان قهوه ای به شما کمک می کنند.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
این فرش ها می توانند جلوه ای خنثی داشته باشند

فرشی با مدالیون رنگارنگ

در واقع فرش های رنگارنگ گزینه مناسبی برای مبلمان قهوه ای نیست اما فرش هایی که مدالیون رنگارنگ آن در زمینه ای با رنگ کرم احاطه شده باشد، چون در مجموع جلوه خنثی و ساده ای  دارد در مقابل مبلمان قهوه ای ترکیب خیره کننده ای می سازد. اگر از چنین ترکیبی به عنوان رنگ فرش خانه خود استفاده کردید حتما یکی از رنگ های فرش را برای کوسن ها انتخاب کنید تا بین آن ها هماهنگی لازم برقرار شود.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
از طرح های طبیعت الهام بگیرید

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای با الهام از طبیعت

مبلمان قهوه ای به طور شگفت انگیزی با رنگ های الهام گرفته شده از طبیعت مثل آبی تیره، سبز زمردی و دیگر رنگ های تیره هماهنگ می شود. وقتی در انتخاب رنگ فرش خود از طبیعت الهام می گیرید، انگار طبیعت را به خانه آورده اید و در آنجا قدم می زنید.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
خاکستری روشن را انتخاب کنید

انتخاب خاکستری به عنوان رنگ فرش مناسب

شاید خاکستری تیره به سختی با یک مبل قهوه ای جور دربیاید اما برعکس طیف ملایم آن ترکیب زیبا و مدرنی می سازد. بنابراین، خاکستری روشن را می توان به عنوان یک رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای در نظر گرفت.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
دیگر اجزا خانه را به رنگ روشن انتخاب کنید

ترکیب سرمه ای در رنگ فرش

سرمه ای و قهوه ای ترکیب بسیار زیبا و هماهنگی می سازند.  اما در صورتی می توانید از آن به عنوان رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای خود استفاده کنید که فضای اتاقتان سرشار از نور طبیعی باشد. در غیر این صورت محیط اتاق نمای تیره ای به خود می گیرد.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
رنگ کرم، کلاسیک ترین انتخاب برای فرش در کنار مبلمان قهوه ای است

رنگ فرش مناسب برای مبلمان لمسه کاری شده

اگر مبلمان قهوه ای شما لمسه کاری یا تزیینات دیگری دارد، انتخاب یک فرش ساده در رنگ های روشن مثل کرم مناسب تر است.  رنگ کرم، کلاسیک ترین انتخاب برای فرش در کنار مبلمان قهوه ای است. اما برای آنکه ترکیب این دو رنگ جلوه گرم تری داشته باشد، بهتر است از فرش های طرحدار استفاده کنید. بنابراین شما باید علاوه بر انتخاب رنگ فرش مناسب، به بافت و الگوی آن هم توجه کنید.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
رنگ های خیره کننده در فرش های سنتی به زیبایی با فضای اتاق هماهنگ می شود

زیباترین رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای

از چشمگیرترین انتخاب ها در زمینه رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای، می توان به فرش های سنتی اشاره کرد. الگو و رنگ های خیره کننده در فرش های سنتی به زیبایی با فضای اتاق هماهنگ می شوند. اما اگر روش هماهنگ کردن رنگ های آن را با دیگر عناصر اتاق نمی دانید، بهتر است از یک فرش دو رنگ و کوسن هایی همرنگ با آن برای طراحی دکوراسیون خود استفاده کنید.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
آبی لطافت را به فضا می آورد

سایه ای از آبی در رنگ فرش

شما می توانید سایه ای از آبی را در رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای خود بگنجانید. به عنوان مثال این فرش با وجود ترکیبی از رنگ های کرم و بژ جلوه خنثایی دارد، اما سایه هایی از رنگ آبی روشن تنوع و لطافت بیشتری به آن بخشیده است.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
یک انتخاب شاد

جذابیت سرخابی تیره در رنگ فرش

این فرش فوق العاده زیبا و شاد خیلی از رنگ های اصلی و مکمل را در خود دارد به همین دلیل به خوبی با فضای اتاق هماهنگ شده است. البته این فرش هم مثل بقیه فرش های تیره باید در اتاقی قرار بگیرد که به اندازه کافی از نور طبیعی سرشار است.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
فضایی زنانه بسازید

انتخاب فرش هایی با طرح های گلدار برای مبلمان قهوه ای

طرح های گلدار این فرش نمایی زنانه و زیبایی چشمگیری به اتاق بخشیده اند. عاملی که این فرش را منحصر به فردتر می کند طراحی گلدار و بافت زیبای آن است که در کنار یک مبل قهوه ای ساده خود را برجسته تر نشان می دهد. 

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
همه رنگ ها را وارد خانه کنید

انتخاب رنگ فرش از میان الگوهای سرگرم کننده

اگر می خواهید حال و هوای شادتری به اتاق بدهید، از فرش هایی با الگوهای سرگرم کننده تر استفاده کنید. این فرش حقیقتا زیبا است و مملو از رنگ های مختلف مثل طیف هایی از صورتی و نارنجی و سایه هایی از کرم و قهوه ای که هر کدام به تنهایی ترکیب زیبایی با رنگ قهوه ای می سازند.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
ترکیب زیبا صورتی و قهوه ای

انتخاب صورتی شاد

شاید انتخاب صورتی شاد به عنوان رنگ فرش، کمی عجیب به نظر برسد اما اگر بتوانید از سایه های یک رنگ به درستی در کنار هم استفاده کنید مطمئنا ترکیب بسیار زیبایی می سازند. انتخاب هوشمندانه کوسن ها و گنجاندن رنگ قرمز و صورتی در آن ها، نمای فوق العاده مطبوع و آرامش بخشی ساخته است.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
ی توانید به جای سفید یا بژ از آبی روشن استفاده کنید

خنکی آبی در رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای

آبی روشن هم یکی دیگر از رنگ هایی است که با قهوه ای به خوبی هماهنگ می شود. به خصوص اگر به رنگ های خنک و سرد علاقه مندید می توانید به جای سفید یا بژ برای روشن تر کردن فضای اتاق، از رنگ آبی روشن در کنار مبلمان قهوه ای استفاده کنید.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
در انتخاب رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای حتما از این رنگ ها استقبال کنید

انتخاب فرش برای مبلمان قهوه ای در سبک مدرن میانه قرن بیستم

سبک مدرن میانه قرن بیستم مملو از رنگ های قهوه ای، زرد خردلی، سبز زیتونی و قرمز است. بنابراین، اگر به این سبک علاقه مندید، در انتخاب رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای حتما از این رنگ ها استقبال کنید. چرا که در واقع یادآور ویژگی های اصلی این سبک در دکوراسیون خانه شما است.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
فرش های کرکی را از یاد نبرید

مبلمان چرم قهوه ای و انتخاب فرش مناسب

بهترین فرش برای مبلمان چرم قهوه ای نمونه های کرکی و پرزدار آن ها است چرا که لطافت این فرش ها جلوه مردانه مبلمان چرمی را متعادل تر می کند و به فضای اتاق حال و هوای لطیف تر و دنج تری می دهد. 

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
این ترکیب فضای خانه را به مراتب روشن تر نشان می دهد

ترکیب سیاه و سفید

شاید تصور کنید انتخاب یک فرش سیاه و سفید در کنار مبلمان قهوه ای چندان جالب نباشد، اما در واقع  این ترکیب رنگی جذاب، فضای خانه را به مراتب روشن تر نشان می دهد و گرمای مطبوعی به آن می بخشد. انتخاب رنگ خاکستری برای دیوارها میان این سه عنصر هماهنگی و انسجام بیشتری ایجاد می کند.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
با هلویی فضا را گرم نشان دهید

طیفی از رنگ هلویی

یکی دیگر از رنگ های فوق العاده زیبا درکنار مبلمان قهوه ای روشن، انتخاب رنگ هلویی است. این رنگ پاستلی ملایم همان تأثیر رنگ های سفید و بژ را دارد منتها با جذابیتی بیشتر. انتخاب طیف هلویی به عنوان رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای فضای اتاق را بسیار گرم و جذاب تر نشان می دهد.

رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای
جلوه ای کلاسیک بسازید

فرش قهوه ای در مقابل مبلمان قهوه ای

انتخاب رنگ قهوه ای به عنوان رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای، در یک اتاق مملو از نور طبیعی ترکیب بسیار زیبایی می سازد. در این اتاق استفاده از کوسن ها و فرش قهوه ای برای مبلمان شتری رنگ، حال و هوای گرم و دلنشینی به فضا بخشیده است.

کلام آخر

در واقع اگر در انتخاب رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای، کاملا هوشمندانه عمل کنید، نمای خیره کننده ای در خانه خود می سازید. اما قبل از انتخاب فرش به این نکته توجه کنید که می خواهید کدام یک از آن ها را به عنوان نقطه کانونی اتاق نمایش دهید، مبلمان قهوه ای یا فرش را. چون مشخص کردن این موضوع قطعا در تصمیم گیری شما برای انتخاب رنگ فرش تأثیرگذار است.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ سبز نعنایی؛ آفتاب پرستی که خود را با هر سبک و رنگی هماهنگ می کند

شاید رنگ سبز نعنایی شما را به یاد سرامیک ها و درهای چوبی خانه های قدیمی یا حتی یخچال های ق…