صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون راهنمای اتاق به اتاق دکوراسیون خانه به رنگ مشکی

راهنمای اتاق به اتاق دکوراسیون خانه به رنگ مشکی

خانه رنگ مشکی
nowrooz

بیشتر مردم در طراحی دکوراسیون خانه خود از رنگ مشکی استقبال نمی کنند و در مورد استفاده از این رنگ تردید دارند. اگر شما هم یکی از آن ها هستید مطمئنا با دیدن این مجموعه بی نظیر از ایده های طراحی خانه رنگ مشکی تغییر عقیده خواهید داد. طراحی داخلی این خانه ها با رنگ  مشکی زیبایی های بی پایان این رنگ را به نمایش می گذارد و ظرافت و جزئیاتی را بیان می کند که در دل این رنگ تیره وجود دارد. به این ترتیب با دیدن این مجموعه به عمق زیبایی آن در طراحی خانه رنگ مشکی پی می برید.

خانه رنگ مشکی

اتاق نشیمن مشکی

مشکی رنگ قدرتمندی است که زیبایی، پیچیدگی و سبک خاصی دارد. معمولا از این رنگ برجسته به عنوان رنگ شاخص در اتاق نشیمن استفاده می شود. اما اگر شما به خانه رنگ مشکی علاقه دارید و می خواهید طیف بیشتری از این رنگ را در اتاق نشیمن خود به کار ببرید روش های مناسبی وجود دارد تا بدون آنکه فضای اتاق دلگیر و تیره به نظر برسد، طراحی خود را انجام دهید. مشکی رنگی کلاسیک است که وجود آن برای بسیاری از طرح های رنگی ضروری است اما می تواند اثرات منفی هم داشته باشد. از طرفی در طراحی داخلی خانه استفاده مطلوب از رنگ مشکی باعث برانگیختن افکار و احساسات مثبت می شود.

خانه رنگ مشکی

در اتاق نشیمن این خانه رنگ مشکی یک مبل ال شکل با میزهای شیک وسط هر دو به رنگ مشکی هستند. در طراحی این اتاق از یک فرش  سفید و مشکی و کفپوش چوب سخت استفاده شده که ترکیب بسیار زیبا و جذابی را ایجاد کرده است.

خانه رنگ مشکی

در این نمونه از خانه رنگ مشکی اتاق نشیمن سبک مینیمال دارد و مبل و میز وسط هر دو مشکی هستند و روی یک فرش خاکستری قرار گرفته اند. کفپوش اتاق هم به رنگ مشکی است.

خانه رنگ مشکی

در این اتاق نشیمن طراحی دیوارها بسیار زیبا است. مبل چرم قهوه ای روی فرش تیره ای قرار گرفته است و کفپوش اتاق در این خانه رنگ مشکی ابعاد بزرگتری دارد.

خانه رنگ مشکی

اتاق خواب مشکی

هر چند اتاق خواب اولین جایی نیست که در بدو ورود دیده شود اما با این حال می توان آن را به شکلی زیبا و شیک طراحی کرد. به این ترتیب شب هنگام در محیطی دلنشین و آرامش بخش استراحت خواهید کرد. بیشتر طراحان داخلی از رنگ قدرتمند و جذاب مشکی به عنوان نقطه کانونی استفاده می کنند. در طراحی اتاق خواب خانه رنگ مشکی استفاده از این رنگ نمایی برجسته ایجاد می کند که روی احساسات شما تأثیر می گذارد. در نتیجه این سبک از طراحی اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و به طور کلی روی برداشت شما از فضا و حال و هوای اتاق تأثیر فراوانی دارد.

خانه رنگ مشکی

یک اتاق خواب بسیار زیبا با دیوارهای مشکی و چراغ های دیواری فوق العاده لوکس.

خانه رنگ مشکی

اتاق خوابی با دیوارها، کفپوش و تختخواب مشکی که نمایی قدرتمند و تأثیرگذار دارد.

خانه رنگ مشکی

در اتاق خواب این خانه رنگ مشکی یک تختخواب بزرگ وجود دارد و استفاده از گلدان های زیبای گل در اطراف تخت سبزی و طراوت چشم نوازی به تم تیره اتاق بخشیده است.

خانه رنگ مشکی

دیوارهای این اتاق خواب به رنگ مشکی و خاکستری است و یک صندلی بسیار شیک به همراه زیرپایی مقابل آن به زیبایی خودنمایی می کند.

خانه رنگ مشکی

اتاق ناهارخوری مشکی

استفاده از تم مشکی در اتاق ناهارخوری فضایی شیک و مدرن، با حال و هوایی آسیایی یا سنتی می سازد. رنگ مشکی با سفید تضاد بالایی دارد و در کنار هم می توانند نمای پویا و کلاسیکی ایجاد کند. این الگو می تواند بافت و نمای جذابی بسازد و  عمق بیشتری به فضا بدهد. طراحی این تم در اتاق ناهارخوری یک خانه رنگ مشکی نمایی بسیار مدرن ایجاد می کند. مبلمان مشکی براق کاملا با سبک مدرن میانه قرن بیستم مطابقت دارد و در واقع همان مفهومی است که طراحی «مدرن» در خود دارد. این شیوه طراحی از دهه ۱۹۳۰ تا ۱۹۷۰ سرچشمه می گیرد و ویژگی هایی مثل صندلی ها، میز یا فرش های مشکی در کنار خطوط ساده و کاربردی بودن وسایل محور اصلی سبک مدرن میانه قرن بیستم است.    

خانه رنگ مشکی

این اتاق ناهارخوری با تم سیاه و سفید در خانه رنگ مشکی یک میز بیضی شکل دارد که با قاب تیره صندلی ها هماهنگ است. مبلمان ناهارخوری روی فرش مشکی و کفپوش چوبی چیده شده اند.

خانه رنگ مشکی

دیوارهای سفید و مشکی این اتاق ناهارخوری با چندین قاب تزئین شده و سِت میز ناهارخوری به سبک روستایی روی یک فرش زیبا قرار گرفته است.

خانه رنگ مشکی

در این اتاق با تم مشکی میز ناهارخوری شیشه ای روی کفپوش چوبی قرار گرفته است و در اطراف آن قفسه های پر از کتاب و یک شومینه وجود دارد.

خانه رنگ مشکی

حمام و سرویس بهداشتی مشکی

مشکی معمولا رنگ محبوبی برای طراحی تم حمام به خصوص در فضاهای کوچک نیست. اما با این حال اگر به خلق نمایی کلاسیک در این فضا علاقه مندید رنگ مشکی بهترین انتخاب است. حتما در طراحی حمامِ خانه رنگ مشکی آن را با رنگ های روشن به خصوص سفید همراه کنید. سفید بهترین ترکیب را با رنگ مشکی می سازد. البته شما می توانید از رنگ زرد هم استفاده کنید.

خانه رنگ مشکی

چند قسمت از دیوارهای این حمام کاملا با آیینه پوشانده شده است تا تصویر دیوارهای مشکی و نورپردازی سقف را بازتاب دهد و به این ترتیب فضای حمام روشن تر به نظر می رسد.

خانه رنگ مشکی

در حمام این خانه رنگ مشکی قسمت دوش با سنگ های مشکی کاشی کاری شده و رنگ آن با پیشخان سینک دستشویی هماهنگ است.

خانه رنگ مشکی

در طراحی این حمام لایه های ظریفی از رنگ مشکی گنجانده شده است. سقف سفید رنگ آن نمایی گرد دارد و دیوارها با آیینه پوشیده شده اند. کفپوشی از کاشی های براقِ مشکی زیبایی و جذابیت فضا را در این خانه رنگ مشکی به اوج خود می رساند.

خانه رنگ مشکی

نقطه عطف این حمام زیبا وان سفید رنگی است که در کنار یک دیوار شیشه ای مات قرار گرفته است و همین موضوع باعث برجسته تر نشان دادن  آن در مقابل کفپوش و دیوارهای مشکی است. پیشخان شناور سینک مدرن و مینیمال با وان حمام هماهنگ شده است.

خانه رنگ مشکی

طراحی سفید و مشکی در وان حمام، توالت فرنگی و کفپوش شطرنجی کاملا با هم هماهنگ هستند. الگوی زیبا و طرحدار دیوارها در پس زمینه مشکی با گچبری سفید رنگ سقف نمای خیره کننده و منسجمی را در این خانه رنگ مشکی ایجاد کرده است.

خانه رنگ مشکی

آشپزخانه مشکی

ایده های گنجاندن رنگ مشکی در آشپزخانه کاری بسیار ظریف و حساب شده است. چرا که تفاوت فاحشی بین طراحی های مطلوب آشپزخانه در خانه رنگ مشکی و  کاربردهای ناموفق این رنگ وجود دارد. آشپزخانه ای که در آن از لوازم مشکی بیش از حد استفاده شده باشد مثل کفپوش، کابینت، لوازم خانگی و کشوها بیشتر به یک سیاهچاله شبیه است تا محلی برای طبح غذاهای خوشمزه. استفاده از رنگ مشکی برای کابینت ها و روکش وسایل روش چندان مناسبی برای طراحی آشپزخانه نیست. هدف از کاربرد رنگ مشکی در آشپزخانه این است که شما از جذابیت های این رنگ در این محیط بهره مند شوید بدون آنکه روی نور طبیعی یا نورپردازی آشپزخانه تأثیر نامطلوبی بگذارد.

خانه رنگ مشکی

طراحی یک آشپزخانه مدرن در خانه رنگ مشکی با دیوار تیره و کابینت جزیره مشکی و صندلی های اپن بسیار شیک.

خانه رنگ مشکی

آشپزخانه ای بزرگ و جادار با طراحی ال شکل که کابینت ها و پیشخان مشکی دارد. کفپوش آشپزخانه در این خانه رنگ مشکی از چوب سخت است.

خانه رنگ مشکی

آشپزخانه ای با تم مشکی و کابینت جزیره که در آن طرح چوبی پیشخان با کفپوش چوبی جناغی شکل آشپزخانه هماهنگ است.

خانه رنگ مشکی

آشپزخانه ای با کابینت های مشکی که پیشخان همه آن ها از جمله کابینت جزیره به رنگ قهوه ای است.

خانه رنگ مشکی

در این آشپزخانه تم مشکی در تمام کابینت ها وجود دارد و کابینت جزیره پیشخانی از سنگ گرانیت خاکستری دارد.

خانه رنگ مشکی

آشپزخانه ای جادار با کابینت های مشکی که در آن پیشخان همه کابینت ها زرد رنگ است. نوارهای ظریفی از رنگ زرد روی بدنه کابینت ها گنجانده شده و نمای زیبایی به آشپزخانه این خانه رنگ مشکی داده است.

خانه رنگ مشکی

ورودی های مشکی

دیوارهای تیره در ورودی ساده این خانه رنگ مشکی تا سقف امتداد دارد. درِ چوبی مشکی و ظریف آن در مقابل یکنواختی عناصر سیاه و کفپوش طرحدار آن به زیبایی هر چه تمام تر خودنمایی می کند.

خانه رنگ مشکی

در این خانه رنگ مشکی نمای تیره دیوارها مکمل کفپوش چوبی تیره است و با سفیدی قرنیزهای چوبی دیوار و چهارچوب درها تضاد زیبایی ایجاد کرده است. در انتهای راهرو یک میز کنسول مرمر سفید در مقابل دیوار تیره ای قرار دارد و روی آن با لوازم دکوری و یک چراغ رومیزی تزئین شده است.

خانه رنگ مشکی

ورودی این خانه رنگ مشکی با وجود دیوارهای تیره همچنان روشن و دلباز است چون هم سقف اتاق بلند است و هم درِ اصلی سفید رنگ خانه از بالا و طرفین شیشه ای است. به این ترتیب نور طبیعی از روی کفپوش مرمر آن بازتاب داده می شود و فضا را روشن می کند.

خانه رنگ مشکی

زیبایی ورودی این خانه رنگ مشکی بی انتها است. دیوارها با پانل های چوبی مشکی پوشیده شده است و پنجره های بزرگ فرانسوی تا سقف امتداد دارند. به همین دلیل ورودی خانه فضایی روشن و دلباز دارد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

پرده اتاق خواب و معرفی بهترین مدل های سال ۱۴۰۰

نصب پرده های مدرن دکور اتاق خواب شما را بهتر از قبل می کند. اگر درصدد تغییر دکوراسیون اتاق…