صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون دکوراسیون خانه های کوچک ۴۰ متری + نقشه و تصاویر

دکوراسیون خانه های کوچک ۴۰ متری + نقشه و تصاویر

۰
دکوراسیون خانه های کوچک 40 متری
nowrooz

هنگام تغییر خانه مهمترین دغدغه مساحت خانه جدید است. اما بدانید اگر به دلایل مختلف، مجبور شدید یک خانه کوچکتر را انتخاب کنید نباید نگران باشید. این انتخاب بدان معنی نیست که شما دیگر جایی برای وسایل و مبلمان ندارید. در حقیقت، نوع طراحی داخلی شما می تواند همه چیز را تغییر دهد. یک خانه با  مساحت ۴۰ متر مربع با وجود اینکه از اندازه متوسطی برخوردار است، اما با طراحی و چیدمان ظریف و هوشمندانه می تواند به فضایی جادار و مطبوع تبدیل شود. در این مطلب تصاویر دکوراسیون خانه های کوچک ۴۰ متری را می بینیم و یک نمونه را هم به طور کامل بررسی می کنیم.

۱- دکوراسیون خانه ۴۰ متری زوج جوان

این دکوراسیون نه تنها کامل است و شامل مبلمان نشیمن، میز تلویزیون، سرویس خواب و میز و صندلی ناهارخوری می شود، که به لحاظ زیبایی شناسی نیز توجه مخاطب را به خود جلب می کند و بزرگ و دلباز به نظر می رسد.

۲- دکوراسیون خانه مدرن ۴۰ متری

دومین نمونه دکوراسیون خانه های کوچک ۴۰ متری را به طور کامل بررسی می کنیم. طراحی این خانه بسیار ساده است و بیشترین تمرکز روی کارایی آن است، همچنین با صرفه جویی در استفاده از فضا، از بهم ریختگی آن جلوگیری کرده است. هنگام طراحی و تزئین این مکان، باید تمرکز اصلی، بر ایجاد فضایی تغییر پذیر بوده که بتواند براحتی پاسخگوی تمامی نیازهای ساکنان آن باشد. افراد ساکن به فضاهای خاص خود احتیاج دارند، افراد ممکن است شاغل باشند، پس به فضای کوچکی برای استراحت و آرامش بعد از یک روز پر تنش کاری، نیاز دارند یا اگر یکی از ساکنان محصل باشد، در این صورت باید مکانی برای مطالعه در نظر گرفت یا حتی فضایی برای بازی در اوقات فراغت او، بنابراین؛ با کم بودن مساحت خانه، سعی کنید از تمامی فضاها به بهترین شکل استفاده کنید.
از آنجا که فضای کافی برای یک اتاق مطالعه جداگانه وجود ندارد، این فضا در اتاق نشیمن گنجانده شده است. میز بلند در راستای دیوار کاملاً مناسب است، زیرا به افراد اجازه می دهد تا همزمان از آن استفاده کنند.
برای تأثیر بصری بیشتر، فضای آشپزخانه و اتاق نشیمن را با یک دیوار کاذب از هم جدا کنید. با جا سازی تجهیزات آشپزخانه به طور مخفی اجازه دهید تا فضای آشپزخانه کاملاً ظریف و مینیمال به نظر برسد. استفاده از یک میز کوچک با صندلی های مدرن در انتهای آشپزخانه، آن را به فضایی دنج و دلپذیر تبدیل کرده است.
با توجه به فضای محدود این حمام، با نصب دوش در فرورفتگی می توانید بهترین استفاده را از فضا ببرید. شما می توانید با پوشاندن کامل یکی از دیوارها با یک آینه بزرگ و بلند، اندازه فضا را بزرگ تر از واقعیت نشان دهید. برای کمک به تأثیر بیشتر، سعی کنید از سطوح سفید استفاده کنید، این کار باعث می شود، حمام همیشه تمیز به نظر برسد.

۳-دکوراسیون خانه ۴۰ متری دانشجویی

گرچه در این دکوراسیون تنها از یک تختخواب استفاده شده است اما با استفاده از مبل تختخوابشو می تواند به خوبی برای دو تا سه نفر تکمیل شود و طراحی کاربردی، زیبا و کاملی دارد.

۴-دکوراسیون خانه ۴۰ متری دوپلکس با ۷۶ متر مساحت در مجموع

در آخرین نمونه از دکوراسیون خانه های کوچک ۴۰ متری و در این خانه ۴۰ متری طراح با استفاده از سقف بلند و دوپلکس کردن فضا، محیط قابل استفاده را به ۷۶ متر ارتقا داده است.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۱۵ ایده و ترفند برای چیدمان یک اتاق نشیمن شیک

این روزها همه عاشق فضاهای لوکس و جلوه های جذاب آن هستند و داشتن یک اتاق نشیمن لوکس آرزوی ه…