صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون ۱۰ نمونه دکوراسیون خانه های کوچک اروپایی و آمریکایی

۱۰ نمونه دکوراسیون خانه های کوچک اروپایی و آمریکایی

دکوراسیون خانه های کوچک اروپایی
nowrooz

این سال ها تعداد خانواده هایی که به یک باره تصمیم می گیرند تا با بازسازی یک اتوبوس، یک کاروان و یا حتی یک کلبه  درختی یا بر روی چهارچرخ ساکن شوند، روز به روز بیشتر می شود. در این مطلب ۱۰ نمونه زیباترین دکوراسیون خانه های کوچک اروپایی و آمریکایی (Tiny house) را مرور می کنیم، که زیبا و کارآمدند. شاید شما هم امسال تصمیم به جابجایی به جایی کوچکتر گرفتید. در این صورت دیدن این خانه ها برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

خانه کوچک اتوبوسی ۲۴ متری

این خانه کوچک ۲۴ متری، یک اتوبوس مدرسه بوده است و اکنون خانه یک خانواده ۶ نفره است. شاید برایتان سوال باشد که چگونه ممکن است در این فضای کوچک، یک آشپزخانه با تخته روکابینتی ضخیم، دیوارضدآب پشت سینک، نیمکت و بسیاری ایده های ذخیره سازی هوشمند قرارداشته باشد. خب پاسخ این است با استفاده بهینه ار فضا و طراحی هوشمندانه. این خانه کوچک توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

دکوراسیون خانه های کوچک اروپایی

خانه کوچکی که شش هفته ای ساخته شد

جونزها، با اینکه خانه کوچکشان را به دلیل مهاجرت فروختند، اما تعداد زیادی ایده های ناب و کلیدی در زمان بازسازی شش هفته ای خانه شان در اختیار بقیه قرار دادند. جزیره کوچک، شومینه کاربردی و دیوارچوبی که در این ابعاد همه رویایی به نظر می رسند.

کلبه کانالی کوچک

این کلبه کوچک با کابینت هایی به رنگ بلوند، کاشی های طوسی رنگ و مدرن و مبلمان چوبی سفید، به خوبی توانسته است افراد زیادی را به خود علاقه مند کند. سبک زندگی ویتنی از داخل و خارج انقدر جذابیت دارد که حتی کسانی را که می توانند خانه های بزرگتر داشته باشند، وادار کند از گوشه امن زندگی شان بیرون بزنند و خانه های کوچک اما هیجان انگیز را برای زندگی انتخاب کنند.

خانه کوچک زوج جوان

تصاویر نشان دهنده بخش های مختلف خانه کوچک زوجی جوان است که به همراه سگشان در آن زندگی می کنند. فرش دولایه، شومینه آجری سفید، مبل خاکستری رنگ و یک پاف چرمی زیبا در این دکورزیبای پاییزی به چشم می خورند. خانم الیسون با آویختن پرده هایی با استفاده از دستمال مخصوص ظروف توانسته آنها را به خوبی با کوسن مبل نشیمن ست کند.

خانه کوچک مسافرتی

تیلور و نیت لاوندر این ماشین ایراستریم که نامش آگوستین ومحصول سال ۱۹۹۲ است را بازسازی کرده اند تا بتوانند با آن به هرکجا دوست دارند، سفر کنند. آنها این خانه کوچک را با جزئیات سبک بوهو و تعداد زیادی کتاب طراحی کرده اند. این فضا مطابق با علایق آنها طراحی شده است.

خانه کوچک عروسکی چرخ دار

اسی با استفاده از گل ها و گیاهان، مکرمه بافی ها و ترکیب آن با رنگ صورتی، به خوبی توانسته است خانه کوچولوی عروسکی را دکور کند. نور ورودی به این خانه از آشپزخانه تا اتاق زیر شیروانی بسیار دلچسب و دوست داشتنی است.

خانه کوچک کاروانی

لیا و برنان در این خانه کوچک کاروانی که رامبلر نام دارد، با ترکیب بافت ها، جنس ها و پترن های مختلف در کنارهم دکوراسیون زیبایی را طراحی کرده اند. آنها به خوبی توانسته اند با اضافه کردن گرمای چوب به رنگ های سرد سفیدو طوسی، تمام علایق و نیازهایشان را به این فضای کوچک اعمال کنند.

خانه درختی چوبی کوچک

در شهر Lakehead ایالت کالیفرنیای امریکا یک خانه درختی چوبی ساخته شده که افراد می توانند آن را برای تعطیلات اجاره کنند. با شکل خاص این خانه درختی A شکل نیازی به دکوراسیون متفاوتی نیست. تنها استفاده از رنگ آبی برای کوسن ها و پتوها و فرش با نقش و نگار خاکستری رنگ حال و هوایی آرام و دنج به آن بخشیده است.

خانه کوچک ۳۵ متری با دکوراسیون خاص

این خانه کوچک ۳۵ متری، دارای مشخصه های مخصوص منطقه جنوب غرب آمریکاست؛ کاغذ دیواری با نقش کاکتوس، پتوهای به سبک پندلتون و کوسن های چرمی در اتاق نشیمن. کابینت سفید به باز نشان دادن فضا بسیار کمک کرده است. لوستر برنجی بزرگ که در مرکز فضا قرار دارند، نشان می دهد که برای چیدمان خانه نقلی و جمع و جور نیازی نیست خودتان را محدود کنید، گاهی حتی می توانید کاملا جسورانه عمل کنید.

خانه بسیار کوچک با دکوراسیون کامل

آخرین نمونه دکوراسیون خانه های کوچک اروپایی و امریکایی خانه کریستی و شوهرش است. آنها خانه ای کوچک را که در جلوی کمپ تعطیلاتشان بود را خریدند و در آن یک حمام با کاشی های سفید، یخچال بزرگ، کابینت های بالا و پایین دیواری نصب کردند و یک فضای کوچک مخصوص غذا خوردن اختصاص دادند. آنها هم چنین گوشه ای از خانه را مخصوص ورودی در نظر گرفتند که برای این خانه کوچک با این ابعاد بسیار جالب توجه است.

فرقی نمی کند ابعاد خانه تان چقدر باشد، اگر ذهنتان را باز کنید می توانید به خوبی آن را مطابق با سلایقتان و ایده هایی ناب دکوراسیونی چیدمان کنید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۲۰+ ایده دوست داشتنی برای اتاق خواب آبی آرامش بخش

از گروهی افراد رنگ مورد علاقه شان بپرسید. احتمالا جواب بسیاری آز آن ها آبی خواهد بود. طبق …