صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون ترکیب سیاه و سفید برای اتاق خواب نوجوان

ترکیب سیاه و سفید برای اتاق خواب نوجوان

۰
اتاق خواب سیاه سفید نوجوان
nowrooz

همان طور که می دانید مراحل رشد یک نوجوان خیلی سریع طی می شود و تا می خواهید اتاق خوابش را برای تولد ده سالگی طراحی کنید متوجه می شوید که شخصیتی اش تغییر کرده است مثلا دیگر ورزشی که برایش لذت بخش بوده، فیلم های کمدی جذاب یا حتی اسباب بازی هایی که او را سرگرم می کرده، توجه او را جلب نمی کنند. ترکیب سیاه و سفید برای اتاق خواب نوجوان سبکی خنثی و شیک است که به شخصیت تنوع طلب او فرصت می دهد تا علایقش را گسترش دهد.

اتاق خواب سیاه سفید نوجوان
طراحان داخلی می دانند که اتاق نباید مثل دخمه ای بسیار سیاه شود یا به نمای کابوسی خیلی سفید و وحشت آور درآید


ترکیب سیاه و سفید، تلفیقی به ظاهر ساده است و البته پیچیدگی های خودش را هم دارد. مثلا طراحان داخلی می دانند که اتاق نباید مثل دخمه ای بسیار سیاه شود یا به نمای کابوسی خیلی سفید و وحشت آور درآید. افزودن طرح ها و پارچه های دلخواه در اتاق خوابی با ترکیب سیاه و سفید هماهنگی کاملی ایجاد می کند؛ مثلا برای شروع، از طرح های راه راه، زیگ زاگ یا گل دار استفاده کنید ولی نه بیش از حد.
قالیچه و بالشی راه راه و خاص کافی است تا فضا با طرح های استفاده شده متناسب باشد.

اتاق خواب سیاه سفید نوجوان
می توان یک یا دو رنگ هماهنگ دیگر اضافه کرد


طراحان از ترکیب سیاه و سفید برای اسباب و اثاثیه اتاق خواب و تختخواب نیز استفاده می کنند. می توان یک یا دو رنگ هماهنگ دیگر اضافه کرد به صورتی که ترکیب رنگ غالب فضا تغییر نکند؛ اگر نظر نوجوانتان را درباره انتخاب این دو رنگ جویا شوید، خالی از لطف نیست.

اتاق خواب سیاه سفید نوجوان
انتخاب پارچه های مناسب نقش مهمی در طراحی فضا دارد


انتخاب پارچه های مناسب نقش مهمی در طراحی فضا دارد و تناسب بیش تری ایجاد می کند؛ از قالیچه های کرک دار، روتختی های قلاب بافی شده، صندلی های فایبرگلاس و براق، آباژورهای مناسب و پارچه ای کمک بگیرید.
همه ما بهترین ها را برای فرزندانمان می خواهیم بخصوص وقتی که پا به سنین رشد گذاشته اند و برای ورود به دنیایمان آماده هستند. نظریه ای وجود دارد که به بیان کلمات مثبت تاکید می ورزد و تصریح می کند که اگر هرروز این کلمات الهام بخش و انگیزه دهنده را بخوانید؛ حتما تاثیر مثبتش را در زندگی تان حس می کنید.

اتاق خواب سیاه سفید نوجوان
کلکسیونی از کلمات انگیزشی در اتاق خوابی با ترکیب سیاه و سفید، حالت خنثی این ترکیب را از بین می برد و آن را پر شور و نشاط می کند.

نوجوانی سنی است سرشار از آرمانگرایی و بلند پروازی و جملات انگیزشی می توانند نیرویی باشند برای قدم گذاشتن در مسیر تحقق رویاها. عکس برگردان های الهام بخش یا کلکسیونی از کلمات انگیزشی در اتاق خوابی با ترکیب سیاه و سفید، حالت خنثی این ترکیب را از بین می برد و آن را پر شور و نشاط می کند.
این ترکیب رنگ برای دختر و پسر کاربرد دارد و سادگی آن باعث می شود تا وقتی که در سنین رشد هستند؛ دلشان را نزند. به عبارتی دیگر، شما می توانید اتاق خواب فرزندتان را با ترکیب سیاه و سفید در تولد سیزده سالگی اش طراحی کنید و تا هفده سالگی نیازی به طراحی دوباره نیست.
به طور کلی، طراحی داخلی اتاق خواب نوجوان با ترکیب سیاه و سفید مورد پسند اکثریت افراد، انعطاف پذیر و خنثی است. اگر فرزندتان به موسیقی، ورزش، بازی، نویسندگی، نقاشی، نمایش و مطالعه یا هر فعالیت دیگری علاقه مند است، این ترکیب رنگ به او امکان می دهد که آزادانه علایقش را نشان دهد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

+۱۰ میز توالت مدرن که اتاق شما را جذابتر می کند

میز توالت از جمله عناصر دکوراسیون است که تنوع بالایی در طرح و رنگ دارد چرا که طرفداران زیا…