صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون بهترین رنگ دکور آرایشگاه مردانه چیست؟

بهترین رنگ دکور آرایشگاه مردانه چیست؟

۰
رنگ دکور آرایشگاه مردانه
denitte

آیا در یک اتاق آبی رنگ احساس آرامش می کنید؟ یا یک اتاق قرمز شما را به شور و هیجان وا می دارد؟ مدت هاست که طراحان داخلی و هنرمندان باور دارند رنگ ها بر احساسات، عواطف و حالت ها ما تاثیر گذارند. پابلو پیکاسو می گوید: «رنگ ها مانند شکل ها پیرو و پدیدآورنده تغییر احساسات هستند». رنگ ابزار یک ابزار ارتباطی قدرتمند است که می تواند در هر مکانی تاثیرات روانی بر فرد بگذارد. «هر مکانی» شامل فروشگاه ها و به طور کلی فضاهای تجاری و خدماتی هم می شود و یکی از این مکان ها می تواند یک آرایشگاه مردانه باشد. شاید افراد ماهی یک یا دو بار به آرایشگاه بروند و زمان کمی را آنجا بگذارند اما تجربه ای که در همان زمان کوتاه می گذارنند باعث می شود تصمیم بگیرند باز هم به آرایشگاه شما برگردند یا خیر. پس باید رنگ دکور آرایشگاه مردانه خود را هوشمندانه انتخاب کنید تا تاثیر دلخواه را بر مشتریانتان داشته باشید. در ادامه لیستی از رنگ های پیشنهادی برای رنگ دکور آرایشگاه مردانه را بررسی می کنیم:

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
نارنجی باعث می شود احساس انرزی و اشتیاق داشته باشید

۱. نارنجی

نارنجی باعث می شود احساس انرزی و اشتیاق داشته باشید. نارنجی احساس شادی و نشاط را افزایش می دهد و مانند قرمز جلب توجه کرده و جنبش را نشان می دهد اما در عین حال به اندازه قرمز غالب نیست. رنگ نارنجی می تواند پرخاشگرانه باشد اما اگر متعادل به کار رود می تواند دوستانه و خوشامدگو باشند. همچنین رنگ نارنجی به خاطر چشمگیری زیادی دارد افراد را ناخودآگاه به آرایشگاه شما می کشاند.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
آبی روشن حالتی دوستانه تر و آرامش بخشتر دارد

۲. آبی

آبی به شما احساس امنیت و آرامش می دهد. دیدن رنگ آبی باعث می شود مواد شیمیایی خاصی در ذهن آزاد شده که باعث آرامش شما می شود. تعجبی ندارد که همه به این رنگ علاقه دارد. آبی تیره برای رنگ دکور آرایشگاه مردانه عالی است، زیرا یک حالت حرفه ای نیز به فضا می دهد اما حواستان باشد استفاده زیاد از آن فضا را سرد جلوه می دهد. آبی روشن حالتی دوستانه تر و آرامش بخشتر دارد.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
رنگ مشکی قدرتمند است و نشان از تجمل دارد

۳. مشکی

احتمالا مشکی اولین رنگی است که برای رنگ دکور آرایشگاه مردانه به ذهنتان می رسد. مشکی یک حس پیچیدگی، کلاسیک و جدی در فرد ایجاد می کند. رنگ مشکی قدرتمند است و نشان از تجمل دارد اما در عین حال می تواند به صورتی خنثی و ساده نیز به کار رود به صورتی که فقط منعکس حرفه ای بودن باشد. همچنین مشکی یک حالت رمز و راز گونه به فضا می دهد.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
برای چشم رنگ سبز راحتترین رنگ است

۴. سبز

سبز یک حالت تازگی و مثبت را در فرد ایجاد می کند. سبز نماد سلامتی، شروع جدید و ثروت است. برای چشم رنگ سبز راحتترین رنگ است و می توان از آن برای ایجاد آرامش یا تعادل در دکوراسیون استفاده کرد. اگر می خواهید آرایشگاه تان نشان دهنده مسِئولیت پذیری و رشدتان باشد، سبز رنگ مناسبی است.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
در بسیاری از فرهنگ ها سفید نماد پاکی و خلوص است

۵. سفید

سفید یکی از آسانترین رنگ ها برای دکوراسیون است. سفید نماد سادگی و مینیمالیسم است. استفاده زیاد از رنگ سفید یک دکوراسیون مینیمال و تمیز به وجود می آورد. در بسیاری از فرهنگ ها سفید نماد پاکی و خلوص است. همچنین خنثی ترین رنگ است و می توانید به راحتی عناصر دیگر ارایشگاه را با آن ست کنید.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
قهوه ای یک حس خاکی و زمینی بودن به شما می دهد

۶. قهوه ای

قهوه ای یک حس خاکی و زمینی بودن به شما می دهد. همچنین قهوه ای یک حس ثبات و حمایت را القا می کند. این رنگ گرم و دوستانه، قابل اعتماد و کاربردی است و می توانند بیانگر یک سبک قدیمی و لوکس باشد مخصوصا اگر این رنگ را در چوب های به کار رفته در دکوراسیون استفاده کنید.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
برای همین اگر از این رنگ در دکوراسیانتان استفاده می کنید حواستان باشد آن را به جزئیات تزئینی ترکیب کنید

۷. طوسی

طوسی حسی حرفه ای و جدی را القا می کند. طوسی بالغ و مسئولیت پذیری را می رساند. جنبه های مثبت طوسی رسمی بودن و قابل اعتماد بودن را می رساند، در حالی که جنبه های منفی اش می تواند بیش از حد جدی یا محافظه کار بودن را برساند. برای همین اگر از این رنگ در دکوراسیانتان استفاده می کنید حواستان باشد آن را به جزئیات تزئینی ترکیب کنید تا این حالت جدی بودن برطرف شود. از آن جایی که طوسی رنگی خنثی است به راحتی می توانید برایش جزئیات ترئینی پیدا کنید.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
رنگ زرد ممکن است چشم را خسته کند پس بهتر است در مقداری کم به کار رود.

۸. زرد

زرد احساس خوشحالی و خود انگیزی به فرد می دهد. رنگ زرد شاید پرانرژی ترین رنگ از بین رنگ های گرم باشد. طیف های مختلف رنگ زرد به بیننده احساس نشاط و خوشبینی می بخشد. با این حال رنگ زرد بیشتر نور را منعکس می کند و ممکن است چشم را آزار دهد. رنگ زرد ممکن است چشم را خسته کند پس بهتر است در مقداری کم به کار رود.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
قرمز احساس شور و نشاط را در شما ایجاد می کند

۹. قرمز

قرمز احساس شور و نشاط را در شما ایجاد می کند. قرمز گرمترین و پویاترین رنگ است و اغلب با شور عشق و خشم و خطر همراه است. این رنگ می تواند ضربان قلب را افزایش می دهد و باعث شور و هیجان شود. اگر می خواهید جلب توجه کنید، قرمز رنگ مناسبی است اما بهتر است از آن به عنوان رنگ متمایز استفاده کنید زیرا مقدار زیاد آن خسته کننده خواهد بود.

رنگ دکور آرایشگاه مردانه
با اینکار اثر رنگ ها را همه در یک جا داشته و یک دکوراسیون چشمگیر و پر شور دارید

۱۰. چند رنگ

و در آخر هیچ قانونی مبنی بر اینکه اجازه استفاده از فقط یک را دارید وجود ندارد و می توانید یک پالت پند رنگ برای دکور آرایشگاهتان داشته باشید. با اینکار اثر رنگ ها را همه در یک جا داشته و یک دکوراسیون چشمگیر و پر شور دارید. فقط حواستان باشد، رنگ ها را مدیریت کنید تا دکوری شلوغ و خسته کننده نداشته باشید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

راهنمای انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب

تقریبا در بیشتر اوقات صبح زود بیدار شدن و بیرون آمدن از رختخواب گرم و نرم، کار چندان خوشای…