صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون بهترین رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس سفید است یا صورتی یا قرمز؟

بهترین رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس سفید است یا صورتی یا قرمز؟

۰
رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
ارسال خبر

طراحی دکوراسیون خانه عروس یکی از تصمیمات شیرین، برای شروع زندگی هر دختر و پسری است و اگر به درستی انجام نشود، بیش از اندازه پر نقش و نگار یا ساده باشد، می تواند احساسات ناخوشایندی را منتقل کند. برای انتخاب سبک دکوراسیون هر خانه باید اول شخصیت، نوع روحیه و علاقه مندی اعضا آن خانه بررسی تا طبق آن ها خانه چیده شود. اتاق خواب عروس یکی از مهم ترین قسمت های خانه او محسوب می شود و همچنین از دکوراسیون خاصی برخوردار است. بنابراین، انتخاب رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس باید به نحوی باشد که حس آرامش و امنیت را تداعی کند.
زندگی آپارتمانی و امروزی ما سال های زیادی را با دیوار های سفید و ساده گذرانده است ولی خوشبختانه چندین سال است رنگ سفید جای خود را به رنگ ها و طرح های مختلف داده است. به لطف اینترنت و مجلات دکوراسیون امروزه ما می دانیم که هر رنگ احساسی متفاوت در ما ایجاد می کند و حس غالب هر فضا را می سازد. در دکوراسیون اتاق خواب عروس که از ابتدا طراحی می شود می توان از این ویژگی ها به خوبی بهره برد. رنگ های روشن نباتی، کرم، نخودی و سفید و صورتی معمولا در اولویت برای اتاق عروس هستند اما اگر بخواهید پا را از کلیشه ها فراتر بگذارید می توانید ترکیب هایی جدید را هم برای دکوراسیون اتاق خواب عروس به کار ببندید.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
ترکیب طیف صورتی با نوک مدادی و آبی سرمه ای در عین روشن و شاد بودن فضایی سرشار از محبت را فراهم می سازد

۱.رنگ مهربانی

ترکیب طیف صورتی با نوک مدادی و آبی سرمه ای در عین روشن و شاد بودن فضایی سرشار از محبت را فراهم می سازد. استفاده از آبی کله غازی با صورتی می تواند نمادی از دو جنسیت باشد. لطافت رنگ صورتی نشان دهنده زن و اقتدار رنگ آبی نشان دهنده مرد باشد و در عین حال محیطی لوکس را نمایان کند.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
آبی و بیسکوییتی روشن

۲.طیف آبی

با بیسکوییتی روشن انتخاب رنگ مناسبی برای اتاق استراحت و تجدید انرژی بعد یک روزکاری است، بعد از سپری کردن یک روز شلوغ به محیطی آرام همراه با حس آرامش نیاز داریم که هر دو این رنگ ها به خوبی این حس ها را القا می کنند.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
استفاده از کوسن های طرحدار باعث می شود اتاق عروس جلوه بیشتری داشته باشد.

۳.ترکیبی از رنگ سفید و سرمه ای برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس

آرامشی محض در عین سادگی و زیبایی است. دیوارهایی به رنگ سرمه ای وسایلی که از ادغام رنگ هایی چون سفید و خاکستری تشکیل شده است. استفاده از کوسن های طرحدار باعث می شود اتاق عروس جلوه بیشتری داشته باشد.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
خاکستری نشان دهنده تداوم و همبستگی است

۴. نفس زمین

سفید رنگ نفس های تازه و سرزندگی است، خاکستری نشان دهنده تداوم و همبستگی است و ترکیب این دو باهم انتخاب مناسبی برای شروع زندگی جدید است؛ شروعی همراه با تازگی و تداوم.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
چون از با درصد بالایی از رنگ سفید ترکیب شده اند، روحی لطیف و مهربان دارند

۵.پاستل هایی خوش رنگ و کاربردی

رنگ های پاستلی از رنگ های جدیدی است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده و چون از با درصد بالایی از رنگ سفید ترکیب شده اند، روحی لطیف و مهربان دارند. به طوری که ادغام سبز پاستلی و آبی پاستیلی با یکدیگر جزو انتخاب محبوب زوج های جوان شده است. رنگ سبز نماد تجدید حیات، رشد، خلاقیت و وفاداری است این عواطف لازمه هر زوجی برای شروعی جدید و مشترک است.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
اگر شخصیتی فعال و پر جنب و جوش دارید و خواهان محیطی گرم هستید، بهترین انتخاب ترکیب طیف نارنجی با زرد است

۶.گرمایی دلچسب برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس

اگر شخصیتی فعال و پر جنب و جوش دارید و خواهان محیطی گرم هستید، بهترین انتخاب ترکیب طیف نارنجی با زرد است. از این ترکیب به عنوان ترکیب تعادل یاد می شود زیرا نه مانند رنگ های خنثی کم رنگ و آرام است نه مانند رنگ هایی همچون قرمز سطح انرژی بالا و گاهی عصبی کننده دارد. بنابراین؛ ترکیبی است که در عین لطافت احساسی گرم و مطلوب به شما می دهد.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
ترکیب رنگ های پاییزی در یک اتاق مجموعه ای از زیبایی و احساسات را در کنار یکدیگر قرار می دهد.

۷.از پاییز الهام بگیر

استفاده از سه رنگ قهوه ای، نارنجی و سبز در کنار یکدیگر نمایان کننده فصل پاییز و شور و شعفی کنترل شده است. قهوه ای رنگ زمین و درختان و تپه ها است. رنگی که اصالت دارد و نشان دهنده تازگی و در عین حال پیچیدگی است  و حس واقع بینی و وظیفه شناسی را القا می کند. در کنار آن نارنجی نماد قدرت و موفقیت است. (به همین منظور در زمان گذشته پرچم و تاج های پادشاهان به این رنگ بوده است) نارنجی نشان دهنده صمیمیت است و در کشور های آسیایی چون نپال و هند رنگی مقدس محسوب می شود، بنابراین انتخاب مطلوبی برای دکوراسیون اتاق عروس به حساب می آید. ترکیب رنگ های پاییزی در یک اتاق مجموعه ای از زیبایی و احساسات را در کنار یکدیگر قرار می دهد.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
کله غازی تجلی بخش فضایی آرامش بخش و رویایی است

۸.اتاقی با اصالت برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس

سبز کله غازی (teal green) یا آبی اقیانوسی رنگی است که در آن سبز و آبی به یک میزان با هم ترکیب می شوند. رنگ مکمل (رنگی که در صورت دو ترکیب حاصل آن رنگ هایی خنثی نظیر سفید، خاکستری یا سیاه باشد) آن خردلی یا طلایی است. کله غازی تجلی بخش فضایی آرامش بخش و رویایی است و استفاده از عناصر چوبی با آن جسارت یک اقیانوس را به محیط می دهد. طلایی ادغام زرد و کرم با یکدیگر است و نماد انرژی معنوی و ثروت و استفاده از آن در کنار آبی اقیانوسی می تواند نشان دهنده اصالت باشد.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
سبز تیره یا یشمی نشان دهنده صلح، درمان و آرامش است

۹. رنگ صلح

سبز تیره یا یشمی نشان دهنده صلح، درمان و آرامش است و باعث آرام شدن عضلات بدن می شود. اگر فردی صلح طلب، در جست و جوی آرامش و به دور از هیاهو و اضطراب هستید، انتخاب رنگ سبز و سفید در کنار آن انتخاب مناسبی برای دکوراسیون اتاق عروس شما به نظر می رسد و باعث می شود مشکلات زندگی مشترک را به نحوه بهتری حل کنید.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
این رنگ بیانگر لطافت و ظرافت است که رنگ مناسبی برای دکوراسیون اتاق عروس محسوب می شود

۱۰.رنگ لطافت برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس

رنگ یاسی از مشتقات سفید و بنفش است. این رنگ بیانگر لطافت و ظرافت است که رنگ مناسبی برای دکوراسیون اتاق عروس محسوب می شود. اگر بخواهیم در عمق این رنگ برویم پی می بریم که این رنگ متشکل است از سفید، آبی و قرمز که البته نسبت آبی آن از قرمزش بیشتر است پس بنابراین خواص و عواطف این سه رنگ را در درون خود جای داده است. بنفش اولین رنگ ثانویه ای (رنگ های اولیه سه رنگ اصلی زرد، قرمز و آبی هستند که به رنگ ایجاد شده از ترکیب دو رنگ اولیه،رنگ ثانویه می گویند) است که انسان ساخته که رنگی فاخر و سلطنتی نیز محسوب می شود. یاسی انتخابی مناسب برای اتاق خواب عروس است.

رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس
می توانید از ترکیب رنگ هایی نظیر زرد، سرخابی و سبزآبی در کنار یک دیگر برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس استفاده کنید

۱۱.بازی با رنگ ها

اگر فردی پرانرژی و علاقه مند به رنگ های شاد هستید، می توانید از ترکیب رنگ هایی نظیر زرد، سرخابی و سبزآبی در کنار یک دیگر برای رنگ دکوراسیون اتاق خواب عروس استفاده کنید. این رنگ ها همگی اتاق را پر انرژی می کنند و کمک می کنند صبح ها سرحال بلند شوید.

میانگین امتیازات ۴.۷ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

طراحی داخلی استیم پانک؛ ناشناخته اما جذاب و وهم آلود

همانطور که همه می دانیم سبک های گوناگونی برای طراحی داخلی وجود دارد که نشان دهنده عشق ما ب…