صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون بهترین اتاق برای دفتر کار خانگی کجاست؟

بهترین اتاق برای دفتر کار خانگی کجاست؟

۰
اتاق دفتر کار خانگی
nowrooz

در این دوره و روزها، برای انجام کار در خانه، داشتن یک اتاق کار در خانه ضروری است. نه فقط برای کسانی که کار و شغلشان را به خانه آورده اند، حالا زندگی در بسیاری از موارد دیگر هم به رایانه شخصی وابسته است، از کار، تا پرداخت صورتحساب، آموزش، خرید و حتی دید و بازدیدهای مجازی و جلسه ها. برای همین در نظر گرفتن فضایی مناسب برای قرار دادن لپ تاپ و کار با آن واقعا لازم است و اگر فضای خاصی در منزل برای این کار اختصاص ندادید و یا اتاق دفتر کار خانگی ندارید، انجام دادن کارآمد این کارها احتمالا برایتان در برخی مواقع به چالش تبدیل می شود.
بااین حال، هر کسی یک اتاق اضافی برای اختصاص دادن به کار در خانه ندارد. خبر خوب این است که شما به یک موردنیاز ندارید. بسیاری از نقاط دیگر در خانه وجود دارد که می توانید با یک برنامه ریزی هوشمندانه یک میز کار را در آن جای دهید. حتی اگر خانه تان کوچک باشد، احتمالاً مکانی وجود دارد که بتوان یک میز را در آن سروسامان و جای داد.
اگر اتاق خواب اضافی در منزل خود ندارید، اینجا پنج مکان کارآمد برای قرار دادن میز کار به شما پیشنهاد می دهیم.

اتاق دفتر کار خانگی
همیشه به اتاق دفتر کار خانگی مجزا نیاز نیست و می توانید از اتاق نشیمن استفاده کنید

تبدیل اتاق نشیمن به دفتر کار

یک میز کار به راحتی با یک  برنامه ریزی هوشمندانه، در اکثر اتاق های نشیمن قابل تنظیم است. از رایج ترین مکان ها، پشت مبل است، اما می توان کنار پنجره یا در امتداد یک دیوار به جای میز کنسول هم قرار دهید. اگر نگران به هم ریختگی هستید، میزهای توکار را انتخاب کنید و در بالای آن قفسه ای برای قرار دادن سبد یا جعبه زیبا یرای قرار دادن وسایل، نصب کنید. یک میز و صندلی شیک می تواند، یک ویژگی خاص به اتاق نشیمن شما بیفزاید.

اتاق دفتر کار خانگی
اتاق پذیرایی در روزهای بدون مهمان می تواند دفتر کار خانگی باشد

تبدیل اتاق پذیرایی یا ناهار خوری به دفتر کار

برای بعضی از خانواده ها اتاق های پذیرایی و ناهارخوری فضایی بی مصرف است، زیرا به جایش می توان از اتاق نشیمن یا آشپزخانه استفاده کرد. (محصوصا این روزها که خبری هم از مهمانی نیست!) تبدیل یکی از آنها به یک دفتر کار در خانه، راهی عالی برای استفاده از این فضاها است. برای ایجاد حریم خصوصی، می توانید از در کشویی، پرده ها بر روی ورودی یا دیوار متحرک استفاده کنید. برای جبران کمبود فضای انبارش، قفسه های کتاب کاربردی هستند که به شما فضای کافی داده، و بسیار عالی به نظر می رسد. قفسه های ایستاده نیز انتخاب خوبی هستند.

اتاق دفتر کار خانگی
کنج آشپزخانه را به دفتر کار خانگی تبدیل کنید

تبدیل آشپزخانه به دفتر کار

آشپزخانه یک گزینه دیگر است، به خصوص اگر فرزندانتان باید هنگام آشپزی شما کلاس آنلاین برگزار کنند و به کمکتان برای استفاده از کامپیوتر نیاز داشته باشند. آشپزخانه درست در مرکز همه چیز است، بنابراین مجبور نیستید برای رسیدگی به امور دیگر خیلی از آن دور شوید. اگر کنج آشپزخانه تان بدون استفاده مانده می تواند جایگزین یک میز کار در منزل شود. بعضی از آشپزخانه ها حتی دارای میز توکار هستند یا می توانید خودتان آن را نصب کنید.

اتاق دفتر کار خانگی
اتاق دفتر کار خانگی می تواند به کوچکی یک کمد دیواری باشد

کمد لباس!

در یک کمد دیواری استاندارد به خوبی می توان میز کار در خانه قرارداد و حتی قفسه های زیادی در اطراف آن داشته باشید. اگر می خواهید آن را پنهان کنید، درها را ببندید. اگر هم مهم نیست که میز قابل رؤیت باشد، می توانید درها را به طور کامل بردارید. این روش در یک اتاق مهمان یا کمدهای راهرو بسیار عالی است.

اتاق دفتر کار خانگی
انباری همان اتاق دفتر کار خانگی است که دنبالش می گردید

انباری!

تبدیل بخشی از انباری بزرگ به اتاق کار در منزل، یک راه حل عالی است. حتی اگر فقط یک گوشه کوچک داشته باشد، می توانید یک میز برای آن پیدا، یا متناسب با آن فضا به طور سفارشی تهیه کنید. با انتخاب یک میز که دارای قفسه هایی در بالا و پایین است، در نگهداری وسایل خود خلاقیت به خرج دهید.  قطعاً ازآنچه می توانید در یک فضای کوچک انجام دهید متعجب خواهید شد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

جدیدترین ایده های چیدمان اتاق خواب کوچک دختر جوان

تنوع شیوه های چیدمان به تعداد افراد دنیاست! چیدمان اتاق خواب کوچک دختر جوان هم با توجه به …