صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای دکوراسیون انتخاب رنگ و دکور اتاق نشیمن برای سال جدید

انتخاب رنگ و دکور اتاق نشیمن برای سال جدید

۰
رنگ و دکور اتاق نشیمن
denitte

انتخاب رنگ و دکور اتاق نشیمن تصمیمی بزرگ است؛ چون بیش تر افراد برای استراحت یا سرگرم شدن اوقات خود را در این فضا می گذرانند. طی تحقیقاتی که در سایت مدسی (Modsy) انجام گرفته است در سال پیش رو افراد علاقه به زنده کردن طرح های کلاسیک دارند. همچنین طراحان داخلی در سایت فیکسر (Fixr) پیش بینی کرده اند که علاقه عمومی به استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون همچنان رو به رشد است. علاوه بر سبک کلاسیک و رنگ طوسی اما سبک ها و رنگ های دیگری هم در سال پیش رو محبوب خواهند بود. در این مقاله، ۶ سبک و ۶ رنگ پرطرفدار در آینده نزدیک را معرفی می کنیم.
سبک دکوراسیون پایه و اساس طراحی را شکل می دهد. به کمک پیروی از یک سبک واحد است که مبلمان و دیگر عناصر دکوراسیون با هم همخوانی پیدا می کنند و سبک، شخصیت فضا و البته روحیات افراد را نشان می دهد. در سال پیش رو این سبک ها در رنگ و دکور اتاق نشیمن بیش از پیش مورد استفاده قرار خواهند گرفت

رنگ و دکور اتاق نشیمن
از طرح های حصیری و یا گلدوزی در سبک های سنتی و کلاسیک استفاده کنید

سبک مجلل و کلاسیک

از طرح های حصیری و یا گلدوزی در سبک های سنتی و کلاسیک استفاده کنید تا حال و هوایی هنری بیافرینید. کاغذ دیوارهایی که طرح گل و گیاه دارند نیز برای این سبک ها مناسبند.

رنگ و دکور اتاق نشیمن
سادگی برای هر سبکی امکان پذیر است

رنگ و دکور اتاق نشیمن : سبکی با ردپایی از طبیعت

سادگی برای هر سبکی امکان پذیر است ولی در عین حال ممکن است کسل کننده نیز باشد. پس طبیعت را به خانه ساده خود بیاورید؛ با چوب، گل و گیاه و یا سنگ. طبیعت هیچ وقت کسی را خسته نمی کند و در این صورت به فضا ساختاری خاص و دلنشین می دهید.

رنگ و دکور اتاق نشیمن
، جای تعجب ندارد که فضای مجازی پر از طرح های شیشه ای، سنگ های درخشان، چوب های جلادار یا فلزات برنجی باشد

رنگ و دکور اتاق نشیمن : بازگشت به گذشته (دهه ۱۹۸۰)

درحال حاضر سبک های بنیادین دهه ۱۹۸۰ طرفدار بسیاری دارد. بنابراین، جای تعجب ندارد که فضای مجازی پر از طرح های شیشه ای، سنگ های درخشان، چوب های جلادار یا فلزات برنجی باشد. اگر می خواهید از غافله مدگرایی دور نمانید؛ به این سبک بیشتر توجه کنید.

رنگ و دکور اتاق نشیمن
بودجه مناسبی برای کفپوش خانه در نظر بگیرید و به دنبال برنامه های نرم افزاری برای انتخاب کفپوش دلخواهتان باشید

استفاده از چوب هایی با رنگ روشن

طرفداران سبک طبیعی و طراحی اسکاندیناوی بدانند که رنگ سفید و طبیعی چوب در سال ۲۰۲۱ مورد استقبال وسیعی قرار خواهد گرفت. بنابراین، بودجه مناسبی برای کفپوش خانه در نظر بگیرید و به دنبال برنامه های نرم افزاری برای انتخاب کفپوش دلخواهتان باشید تا در سال جدید دکور خانه تان عالی باشد.

رنگ و دکور اتاق نشیمن
اگر فضایی آرام و راحت دارید آن را از دست ندهید.

سبک سنتی و راحت

درباره روکش مبل، الگوهای کلاسیک و اولویت بندی کاربردها بیشتر بیندیشید. اگر فضایی آرام و راحت دارید آن را از دست ندهید. گزارش های سایت مدسی حاکی از این است که سبک های راحت و سنتی به اندازه کلاسیک های مجلل امسال مورد توجه خواهند بود. 

رنگ و دکور اتاق نشیمن
رنگ خاکستری که سال گذشته چندان مورد استقبال قرار نگرفت، به عنوان یکی از رنگ های سال ۲۰۲۱ هم انتخاب شده است..

رنگ ها در دکوراسیون سال ۲۰۲۱

درباره رنگ ها می توان گفت که طبق تحقیقات طراحان داخلی در سایت فیکسر (Fixr)، رنگ سفید علی رغم سنتی بودن با دکوراسیون و مبلمان بیش تر همخوانی دارد و مورد پسند اغلب افراد است. رنگ خاکستری نیز محبوبیت بسیاری کسب کرده است و بیانگر این جمله معروف طراحان داخلی است: «خاکستری برای همه چیز مناسب است» رنگ خاکستری که سال گذشته چندان مورد استقبال قرار نگرفت، به عنوان یکی از رنگ های سال ۲۰۲۱ هم انتخاب شده است.

رنگ و دکور اتاق نشیمن
هنوز هم رنگ های خنثی بر رنگ های دیگر ارجحیت دارند و بیش ترین محبوبیت را برای طراحی داخلی خانه از آن خود کرده اند.


علاوه بر سفید و خاکستری می توان به رنگ زرد درخشان که رنگ امسال است هم اشاره کرد. کرم و بژ، فندقی و نعنایی مجموعه شش تایی ما برای پیشنهاد رنگ دکوراسیون اتاق نشیمن در سال جدید را تکمیل می کنند. البته اگر به رنگ های زنده علاقه مندید، این را بدانید که رنگ های سیر همیشه پرطرفدارند، حتی اگر رنگ سال نباشند با این حال می توانید از رنگ های سال در حالت سیر خود استفاده کنید؛ مثلا زرد سیر.
اما همانطور که گفته شد به نظر می رسد هنوز هم رنگ های خنثی بر رنگ های دیگر ارجحیت دارند و بیش ترین محبوبیت را برای طراحی داخلی خانه از آن خود کرده اند. کسانی که امسال قصد خرید یا فروش خانه دارند؛ رنگ های خنثی را برای نمای بیرونی خانه مدنظر قرار دهند چراکه ،این رنگ ها بیش ترین محبوبیت را برای نمای بیرونی ساختمان نیز کسب کرده اند.

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

طراحی میز تلویزیون روی دیوار مدرن

یکی از فضاهای سرگرم کننده برای جمع های خانوادگی و دورهمی ها، نشیمن خانه هاست. نشیمن هایی ک…