صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای خرید ۹ مدل مبل رستورانی شیک و مدرن و نکات خریدشان

۹ مدل مبل رستورانی شیک و مدرن و نکات خریدشان

مبل رستورانی
nowrooz

یکی از مشاغلی که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده رستوران داری است. طراحی و دکوراسیون در این شغل نقش مهم دارد و البته دارای اصول و قواعدی است. رعایت هرکدام از این اصول و نکته ها تأثیر روانشناختی و کارکردی مثبت بر مشتری دارد و در نتیجه باعث افزایش فروش می شود. بعد از آشپزخانه رستوران و کیفیت غذا مهمترین بخش رستوران محل نشستن مشتری ها یعنی همان سالن غذاخوری است و مبل رستورانی یکی از عناصر مهم این فضا.
رمز موفقیت در هر کاری برنامه ریزی هوشمندانه است. مثلا می توان گفت انتخاب درست مبلمان و سبک دکوراسیون به ویژه صندلی و مبلمان تأثیر مستقیم در رضایت و جذب مشتری دارد. فضای خوب و مبلمان راحت می تواند مشتری را راضی کند و رضایت مشتری شاه کلید بازگشت او به رستوران شماست. پس با ما همراه باشید تا مطمئن انتخاب کنید.

مبل رستورانی
این مبل رستورانی با نشیمنی دارای فوم سرد و ظاهر شیکش گزینه خوبی برای انتخاب است

مبل رستورانی F103 صنایع نظری

همانطور که اشاره کردیم مبل در رستوران نقش پررنگی را ایفا می کند پس باید ویژگی های خاصی داشته باشد.
یکی از گزینه های مهم نشیمن نرم و راحت است. این مبل رستورانی با نشیمنی دارای فوم سرد و ظاهر شیکش گزینه خوبی است. چرا که دست خریدار در انتخاب رنگ و پارچه باز است این مبل به خاطر پشتی بلندش علاوه بر اینکه برای نشستن طولانی مدت مناسب است و احساس خستگی به وجود نمی آورد. این مبل همچنین فضایی خصوصی را نیز نسبت به سایر میزها ایجاد می کند. انتخاب پشتی صاف یا لمسه دوزی دست شماست.

مبل رستورانی
مبلی دارای دسته مانند مدل کاپری نوعی احساس امنیت را القا می کند

مبل تک نفره نظری مدل کاپری

مبل های رستورانی گاهی با اینکه از جنس مرغوب ساخته شده اند اما به دلیل نداشتن دسته یا کوتاه بودن آن احساس راحتی را در مشتری بر نمی انگیزند. مبلی دارای دسته مانند مدل کاپری نوعی احساس امنیت و راحتی را القا می کند. دسته های مناسب این مبل تک نفره در کنار با کلاف فلزی و تشکچه های نرم سبب شده است طراحی خاصی داشته باشد. این مبل گزینه خوبی برای رستوران است چرا  که طیف گسترده و متنوع کالیته رنگی اش مشکل عدم هماهنگی با دکوراسیون را حل می کند.

مبل رستورانی
این مبل معروف به مبل کنج است

مبل پونتو کنج صنایع نظری

در هر رستورانی علاوه بر نکات گفته شده باید به مساحت نیز توجه و مبلمان بر اساس فضای مورد نظر انتخاب شود. از محصولاتی که برای هر رستورانی مناسب است، مبل های پازلی هستند؛ مانند مبل پونتو. مبل کنجی پونتو معروف در گوشه هایی که غالبا کاربرد ندارند قرار می گیرد و علاوه بر استفاده بهینه از تمام قسمت ها، فضایی دنج و پرطرفدار را ایجاد می کند.
این مبل پازلی پایه چوبی همچنین می تواند در مواردی که نیاز به کنار هم قرار دادن میزها باشد چهار گوشه مبل ها را متصل کند و تکمیل کننده باشد.

مبل رستورانی
مبلی با طراحی ارگونومیک و شیک

صندلی بنیزان مدل صدف پایه چوبی با روکش پارچه

گزینه راحتی مبل رستورانی شاید مهمترین فاکتور برای خرید مورد مناسب است اما مناسب بودن اندازه پایه ها، راحتی پشتی و دسته ها نیز مهم به شمار می روند. مبل بنیزان این ویژگی را دارد که حالت ارگونومی پشتی و اندازه مناسب دسته و پایه های چوبی اش آن را گزینه ای مناسب برای رستوران می کند. علاوه بر این ها جمع و جور بودن این مدل با رویه پارچه ای انتخابی آن را به گزینه ای تبدیل کرده است که حتما باید به آن فکر کنید.

مبل رستورانی
مبل سوپر سافت کاملا برای فضایی خصوصی و وی آی پی ساخته شده است

مبل سوپر سافت ایتال فوم

در ابتدای امر از راحتی و کیفیت و جنس و مدل برای رستوران های متفاوت سخن گفتیم. این بار درباره مبل برای رستوران هایی می گوییم که به جز بخش عمومی قسمت وی آی پی هم دارند. مبل سوپر سافت کاملا برای فضایی خصوصی و وی آی پی ساخته شده است. پایه های چوبی و دسته های پارچه ای برگردان با پشتی مناسب و پارچه ای در نگاه اول حس امنیت را منتقل می کند. علاوه بر این اندکی فرورفتن در نشیمن بهترین و راحت ترین حالت نشستن را ایجاد می کند. تنوع رنگ انتخاب متناسب با دیزاین رستوران را راحت کرده است و کیفیت متریال عمر طولانی کار را تضمین می کند.

مبل رستورانی
یکی از مزایای این مبل حصیری وجود میز حصیری با تناژهای رنگی متنوع است

مبل یک نفره بابل مدل حصیری

اگر رستوران شما در فضای باز هم سرویس ارائه می دهد به مبلی نیاز دارید که در برابر آفتاب، باران و گرد و خاک مقاوم باشد و زود تحت تأثیر این موارد قرار نگیرد تا خرید آن به صرفه باشد. مبل بابل حصیری گزینه ای مناسب برای فضای باز است. متریال استفاده شده در این مدل بسیار مقاوم و کار راه انداز است. یکی از مزایای این مبل حصیری این است که می توانید میز حصیری با تناژهای رنگی متنوع نیز بخرید و با آن هماهنگ کنید. ولی باید در نظر داشته باشید که بالاخره جنس ساخت این مدل مبل مقاوم و سفت است و ممکن است برای نشستن طولانی مناسب نباشد. طراح و سازندگان این مبل تشکچه هایی را برای همین امر تدارک دیده اند.

مبل رستورانی
مبل رستورانی محک مدل فلورا با ظاهری شیک، همه پسند و تنوع رنگ گزینه ای مناسب است

مبل یک نفره محک مدل فلورا

شاید بهتر باشد این مورد را گوشزد کنیم که در هنگام خرید مبل رستورانی حتما نظر مشتری را لحاظ کنید. نکته دیگر دوام مبل مخصوصا قسمت نشیمن آن است. می توان چرم را از مقاوم ترین روکش ها دانست. مبل رستورانی محک مدل فلورا با ظاهری شیک، همه پسند و تنوع رنگ گزینه ای مناسب است. علاوه بر اینکه با ارتفاع و جنس مناسب مشتری روی آن راحت است و پایه هایش صدا ایجاد نمی کنند.

مبل رستورانی
این مبل به آسانی جا به جایی می شود

مبل دسته دار نظری مدل نایس پایه آلومینیومی

از دیگر گونه هایی که برای فضای بیرونی رستوران هم مناسب است می توان به مبل دسته دار نظری اشاره کرد که پایه های محکم آلومینیومی اش در فضای مرطوب و بارانی زنگ نمی زند و همینطور چرم روکش صندلی مقاومت مناسبی دارد. البته اگر از این مدل مبل ها در برابر آفتاب محافظت شود مانند استفاده از سایبان قطعا عمر مفید آن ها طولانی تر خواهد شد. این مبل به آسانی جا به جا می شود و از این جهت قطعا رضایت مشتری را جلب می کند.

مبل رستورانی
بخش نشیمن که کاملا مطابق با اصول ارگونومیک طراحی شده است

مبل رستورانی ورونا صنایع نظری

مبل رستورانی ورونا علی رغم نداشتن دسته موردی بسار مناسب است چه از لحاظ دیزاین نشیمن و هم پشتی. بخش نشیمن که کاملا مطابق با اصول ارگونومیک طراحی شده است. پشتی مناسب در سایز استاندارد هم نقطه قوت دیگر این مبل است که می تواند آن را به کاندیدی مناسب و شایسته برای رستوارن شما تبدیل کند. نشیمن مبل ورونا به راحتی زیر میز غذاخوری جا می شود و شما می توانید مبل ها را کاملا منظم دور میز جمع کنید تا فضا نیز بازتر شود.
و در آخر امیدواریم هنگام خرید صندلی برای رستورانتان یادتان نرود که طراحی و رنگ ها را حتما با تحقیق و استفاده از روانشناسی محیطی انتخاب کنید تا بتوانید مبل مناسب با رنگ متناسب با دیزاین محل کارتان انتخاب کنید. هارمونی مبل های رستوران با دکوراسیون از عوامل مهمی است که مشتری را جذب می کند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

پرده اتاق خواب و معرفی بهترین مدل های سال ۱۴۰۰

نصب پرده های مدرن دکور اتاق خواب شما را بهتر از قبل می کند. اگر درصدد تغییر دکوراسیون اتاق…