صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای خرید چند و چون مدل های مبل کافی شاپ و بهترین مدل های بازار

چند و چون مدل های مبل کافی شاپ و بهترین مدل های بازار

مبل کافی شاپ
nowrooz

کافی شاپ معمولا جای مناسبی است برای کمی خلوت کردن یا دیدارهایی متفاوت پس محل مهمی برای نشستن های طولانی به شمار می رود. وقتی به کافی شاپ خوب فکر می کنیم شاید اولین نکته ای که به ذهنمان برسد آسایش ما در مدت زمان حضور در آن کافه باشد و بعد کیفیت خوراکی های ارائه شده. بهتر است بدانیم کافی شاپ خوب از نظر تخصصی چند ویژگی باید داشته باشد که مهمترین آن ها انتخاب درست مبلمان و دیزاین صحیح فضاست. امروز می خواهیم در این مقاله چند مدل مناسب و راحت مبل کافی شاپ را معرفی کنیم و ویژگی های مبل مناسب را شرح دهیم.

مبل کافی شاپ
ساختار راحت مبل مشتری را خسته نمی کند

مبل دسته دار نظری مدل لمسه

در انتخاب مبل برای کافی شاپ دانستن اندازه محیط و میزان روشنایی آن بسیار مهم است. اگر فضای درونی شما کم نور و کمی تاریک است استفاده از مبل هایی با رنگ های روشن مانند مبل دسته دار نظری مدل لمسه پیشنهاد می شود. رنگ روشن به علاوه تناژ رنگی زیادی که می توان انتخاب کرد و پشتی مناسب در کنارپایه های چوبی از جنس راش و حالت ارگونومیک استاندارد مبل سبب می شود مشتری با نشستن های طولانی خسته نشده و دسته های آن جایگاه مناسبی را برای استراحت داشته باشند.

مبل کافی شاپ
پشتی حصیری حالتی خاص به مبل داده است

مبل دونفره نظری مدل کاپری

انتخاب مبل برای فضای باز تفاوت هایی با فضای داخل دارد که سبب می شود استفاده و کاربرد مبل بیشتر و طول عمر مبل افزایش داشته باشد. اگر کافی شاپ شما در کنار فضای داخلی فضای باز هم دارد، بهتر است از مبلمان مناسب این فضا استفاده کنید مثلاً مبل دسته دار نظری مدل کاپری با حالت حصیری پشت و قابلیت برداشته شدن تشک می تواند از مدهای کاربردی این فضا باشد. انتخاب این مبل با کلاف فلزی و ظرافت طراحی برای استفاده های فضای آزاد بسیار کاربردی و مناسب است.

مبل کافی شاپ
این مبل ظاهری شیک و مدرن دارد

مبل نظری مدل ورونیکا پایه چوبی

هزینه کردن برای خرید مبلمان خوب از شروط اساسی یک کافی شاپ مورد علاقه است. اینکه حواستان باشد مشتری هنگام نشستن راحت باشد و طرح مبل انتخابی شما خیلی غیر معمول نباشد این ها نکته های ظریفی است که باید رعایت شوند. در مبل نظری مدل ورونیکا پایه چوبی می توانید مجموعه ای از این ویژگی ها را ببینید. ظاهری شیک و مدرن همراه پایه چوبی که فضا را پویا و گرم می کند و تنوع رنگ که خیالتان را بابت تناسب با دکوراسیون راحت می کند؛ همه این موارد می توانند دلایل انتخاب این مبل باشند.

مبل کافی شاپ
تنوع کالیته رنگ، دست خریدار را برای هماهنگی با دکوراسیون باز می گذارد

مبل سوپر سافت ایتال فوم

مبل مناسب و انتخابی شما برای کافی شاپ باید با دکوراسیونتان هماهنگ باشد. اگر دکوری کلاسیک و چوبی دارید صندلی فلزی را انتخاب نکنید، انتخاب مبلمان فلزی سبب از بین بردن یکدستی دکورتان می شود.
مبلی را انتخاب کنید مانند مبل سوپر سافت ایتال فوم که مهمترین ویژگی یعنی راحتی قابل توجهی دارد کلاف فلزی با نوارهای الاستیکی روی آن کمک می کند تا فوم نشیمن راحت تر به حالت اولیه باز گردد. تنوع کالیته رنگ، دست خریدار را برای هماهنگی با دکوراسیون باز می گذارد و ظاهر شیک آن دل را برای انتخابش قرص می کند.

مبل کافی شاپ
مبلی راحت و در عین حال مقاوم

 مبل تک نفره آفر مدل هاوانا

آیا بودجه مد نظر تان را حساب کرده اید؟ آیا می دانید چه مبلغی را می توانید برای مبلمان کافی شاپتان هزینه کنید.
شاید بهتر باشد به شیوه ساده بگوییم مبلی را بخرید که مقاوم، مقرون به صرفه و کاربردی باشد مانند مبل تک نفره آفر مدل هاوانا که با طراحی ویژه خود هم راحت است و هم مقاوم. طرح مدرن و دسته ها ظاهری زیبا دارد و پشتی بلندش می تواند حریمی نیمه خصوصی برای مشتریان فراهم کند. رنگ ها و تنوع انتخاب نیز برایتان همخوانی با دکوراسیون را راحت و انتخاب را آسان می کند.

مبل کافی شاپ
مبلی فانتزی مناسب کافی شاپ

مبل دو نفره مدل puzzle هلگر

اگر در ذهنتان و نقشه هایتان برای کافی شاپ دکوراسیونی فانتزی را در نظر دارید، می توانیم مبل دو نفره مدل پازل Puzzle هلگر را به شما پیشنهاد دهیم مبلی فانتزی مناسب کافی شاپ با کالیته متنوع و انتخاب آسان. مهمترین ویژگی این مبل استفاده از چرم برای روکش است که به راحتی قابل نظافت و شستشو است. علاوه بر این مدل منظم و متقارن این مبل کافی شاپ اجازه می دهد با دکوراسیون های زیادی همخوانی داشته باشد.

مبل کافی شاپ
مبلی که به راحتی کنار دیگر مبلمان قرار می گیرد

مبل رستورانی F102 کنج صنایع نظری

دوست دارید از کنج های کافی شاپتان جایی پر از متقاضی بسازید؟ محلی دنج که هر کسی را وسوسه کند؟ فقط کافی است به دنبال مبلی کنج مانند مبل رستورانی F102 کنج صنایع نظری باشید که به راحتی در کنار مبل های دیگر هم قرار می گیرد و به تنهایی هم شیک و زیباست. کالیته رنگ های متنوع، ارتفاع استاندارد و راحتی آن نیز احتمالا مشتریانتان را ترغیب کند بیشتر به شما سر بزنند.

مبل کافی شاپ
پشتی بلند این مبل می تواند دکور خاص کافه شما باشد

مبل رستورانی نظری مدل پونتو F200

اگر سقف کافی شاپتان بلند است به شما پیشنهاد می کنیم از مبل های پشتی بلند استفاده کنید تا هم منظم باشد و هم چیدمان خاص خودتان را اجرا کنید و نکته تأثیرگذار بر انتخاب این مبل ها ایجاد فضای خصوصی یا استفاده برای جمعی در کافی شاپ شماست. پشتی بلند این مبل می تواند دکور خاص کافه شما باشد و تنوع رنگ انتخابی روکش ها با تنوع رنگ چوب مورد استفاده کارتان را بسیار راحت می کند.

مبل کافی شاپ
مبلی با طراحی خاص

مبل تکنفره book هلگر

مبلمان تنوع بسیار متفاوت و جالبی دارد که هر مشتری و مخاطبی را به وجد می آورد البته با تنوع کافی شاپ ها و کاربردهایشان دلیل این تنوع را می فهمیم.
از بعضی کافی شاپ ها بیشتر جهت جلسات و گفت و گوها استفاده می شود و بعضی دیگر محل مناسبی برای مطالعه و نوشتن هستند. مبل تکنفزه بوک (Book)  هلگر گزینه ای مناسب برای این نوع کافی شاپ هاست. سبک مبل و ظرافت کلاف فلزی آن علاوه بر دسته هایی چوبی که جای مناسبی برای دست و کتاب است این مبل را مورد توجه می کند. راحتی و استاندارد برای کسی که ساعتی را می خواهد مطالعه کند و بنویسد بسیار مهم است و توجه به این مطلب مطمئنا افزایش مشتری را به همراه خواهد داشت.

مبل کافی شاپ
پایه های چوبی می تواند گرما و پویایی را به کافه شما بیاورد

مبل دسته دار نظری مدل میلانو

حتما تمام کافه داران به این نکته توجه دارند که هزینه زیبایی و دکوراسیون و البته مبل مناسب برای کافی شاپ و جذب مشتری بسیار ضروری است. می توانید حتی از مبل هایی مثل مبل دسته دار نظری مدل میلانو استفاده کنید که قالبی مدرن و راحت دارد و با تغییر دکوراسیونتان هماهنگ می شود. پایه های چوبی می تواند گرما و پویایی را به کافه شما بیاورد. کالیته متنوع و راحتی مبل می تواند مشتری هایتان را دوباره برگرداند و این خود بزرگترین تبلیغ برای هر کسب و کاری است.

سخن آخر

کافی شاپ در اصل محلی عمومی است هر چند مالکیت خصوصی داشته باشد. محیطی است که بسیاری گفت و گوها و دیدارها و قصه ها را در خود دارد و تقریبا در فرهنگ ما هم جا افتاده است. کافه ها به ما این امکان را می دهند که لحظه ای را در کشمکش سرعت و کار درنگ کنیم و بنشینیم تا هم استراحتی کرده باشیم و هم به کارمان برسیم و مطمئناا راحتی مبلی که روی آن نشسته ایم، می تواند تعیین کننده بازگشت ما به آن کافی شاپ باشد.
و در نهایت می توان گفت که حتی اگر در ارائه غذا و نوشیدنی بهترین کیفیت را داشته باشید بدون مبلمان راحت و مناسب و استاندارد کسب و کارتان آنچنان رونق نخواهد گرفت.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۶ مبل ال ارزان که دکوراسیون منزل شما را ارتقا می بخشند

مبل ال به دو دلیل در لیست پرطرفدارترین مبلمان منزل قرار گرفته است. دلیل اول به استفاده بهی…