صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای خرید راهنمای انتخاب و خرید مبل راحتی ارزان

راهنمای انتخاب و خرید مبل راحتی ارزان

مبل راحتی ارزان
nowrooz

سال های سال است که مبل های راحتی در نوع یک نفره تا سه نفره تولید می شوند و مردم نیز استقبال خوبی از آن ها می کنند. پرطرفدار بودن این سبک مبلمان بعد از حدود ۲۰۰ سال نشانه محبوبیت این نوع مبلمان است. مهمترین ویژگی این مبل ها این است که کلاف و ساختار چوب نمایان نیست. به این معنا که اغلب در بدنه آن ها هیچ چوب یا فلزی نمی بینید، پایه های کوتاه چوبی یا فلزی دارند و معمولاً دسته هایشان برای استراحت کامل دست ها عریض است. مبل راحتی ارزان می تواند در این شرایط بهترین انتخاب باشد.
شاید بتوان گفت مبل هایی که در ظاهر آن ها تنها چرم یا پارچه مبلی دیده می شود در دسته مبل های راحتی قرار می گیرند. از آنجا که این مبل ها طرفداران زیاد، انواع متنوع و قیمت های مختلفی دارند برای راهنمایی شما چند مدل از مبلمان راحتی با قیمت و کیفیت مناسب را معرفی می کنیم مدل هایی از مبل راحتی ارزان تا قیمت متوسط را می توانید در این فهرست پیدا کنید. این مبل ها را می توانید از فروشگاه اینترنتی خوگر بخرید.

مبل راحتی ارزان
میتوان تمام اتاق های خانه یا حتی هتل ها را با این مبل مجهز کرد

مبل تک الیش

اسم مبل راحتی ارزان می تواند از این به بعد شما را به یاد مبل تک الیش کمجاچوب بیندازد. بافت نرم و راحت پارچه و طراحی مدرن و ساختار جمع و جورش این مبل را پرطرفدار کرده است. با توجه به تنوع رنگ و متریال مرغوب مبل الیش پس از استفاده طولانی تشک نشیمن تغییر حالت نمی دهد و دچار فرسایش نمی شود به همین دلیل است که می توان تمام اتاق های خانه یا حتی هتل ها را با این مبل مجهز کرد و نگران هارمونی رنگ چیدمان نبود.

مبل توگو

از دیگر انواع مبل راحتی می توان مبل توگو را نام برد که در نگاه اول راحت بودنش را نشان می دهد و علاوه بر قیمت و کیفیت مناسبش رنگهای متفاوت و مدل های جالبی دارد. مثلاً می توانید از مدل گوشه ای این مبل برای قسمتی از کنج اتاق استفاده کنید یا اگر برای چند نفر یا چند اتاق بخواهید به راحتی می توانید آن ها را در کنار هم قرار دهید و دورهمی راحتی با دوستانتان داشته باشید. مبل توگو علاوه بر ظاهر خاص و زیباش با کیفیت بالایی ساخته شده است.
نوع دوخت منحصر به فرد مبل توگوی کمجاچوب راحتی آن را مقاوم تر کرده است. نکته هیجان انگیز این مبل بدون اسکلت ظاهر غیر معمول و جالبش است. این مبل هم در دسته مبل های راحتی نسبتاً ارزان به مشتریان ارائه می شود.

مبل راحتی ارزان
این مبل بسیار راحت و مطابق با ارگونومی بدن است

مبل ریلکسی راحتیران

از اسم این محصول کاملاً مشخص است که مورد استفاده اش چگونه است. این مبل راحتی ارزان علیرغم نقض قوانین مبل راحتی که در بالا بیان شد بسیار راحت و مطابق با ارگونومی بدن در حالت ریلکس طراحی شده که برای رفع خستگی در هر مکانی قابل استفاده است. با توجه به قیمت مناسب و کیفیت خوب و رنگ های متنوع به نظر مبل جالبی برای استراحت بدن و ریلکس شدن است. علاوه بر تمام مطالبی که گفته شد جمع و جور بودنش را هم می توانید به عنوان مزیت این مبل راحتی در نظر بگیرید.

مبل راحتی ارزان
این مدل مبل راحتی بیشتر برای اداره یا شرکت ها و خانه های با سبک خاص مناسب است

مبل دونفره آفیس امپر 

مبل دونفره آفیس امپر که از ظاهرش راحتی و نرمی آن مشخص است نوع دیگری از مبل راحتی ارزان است که پایه های کوتاه و نشیمن نرمش کاملاً مناسب استراحت است. این مدل مبل راحتی بیشتر برای اداره یا شرکت ها و خانه هایی با سبک خاص مناسب است. جنس چرم و سبک کلاسیکش جلوه ای خاص به این مبل بخشیده و کیفیتش خیال خریدار را بابت هزینه و استفاده راحت می کند.

مبل راحتی ارزان
مبلی سه نفره که می توان خود را در آن جای داد و خستگی را از تن بیرون کرد

کاناپه سه نفره مدل استقبال

کاناپه ها در فرهنگ مبلمان در دسته ست مبلمان قرار دارند اما به دلیل فیزیک خاص و غالباً راحت آن ها به صورت تک، دو و سه نفره نیز خریداری می شوند. معمولاً اسم کاناپه در ذهن با راحتی همراه است. مبلی سه نفره که می توان خود را در آن جای داد و خستگی را از تن بیرون کرد. در کنار زیبایی و راحتی کاناپه مدل استقبال رویال مبل را می توان در انواع رنگ ها سفارش داد.
قابلیت شستشوی آن به خاطر تشک دوبل کاناپه نیز از دیگر مزایای این مبل است. علاوه بر ظاهر آراسته کوسن های نرم و زیبایش نیز نگاه ها را به سمت خود جلب می کند. اگر به دنبال کاناپه ای شیک و با کیفیت هستید و می خواهید اتاق نشیمن تان محل راحتی برای زدودن خستگی های روزانه باشد کاناپه استقبال انتخاب خوبی است.

مبل راحتی ارزان
کاناپه چستر تلفیقی زیبا ازمدل کلاسیک و مدرن است

کاناپه تک نفره مدل چستر

مدل های کاناپه تک نفره طرفداران زیادی دارد مخصوصاً اگر مدل چستر باشد با آن دسته های راحت و برگشته که هماهنگی جالبی با پایه های زیبا و چوبی اش ایجاد کرده است. استفاده از چوب راش در اسکلت و پایه های این مبل مقاومت، ظرافت و دقت ساخت را به رخ می کشد. کاناپه چستر رویال مبل تلفیقی زیبا ازمدل کلاسیک و مدرن است که رنگ های متنوع آن زیبایی اش را دو چندان می کند و کوسن های زیپ دارش کاربردی دلنشین و راحت را به خاطر می آورد.

مبل راحتی ارزان
کاناپه مدل بوگاتی بهترین انتخاب برای اتاق نشیمن و مقابل تلویزیون است

کاناپه سه نفره مدل بوگاتی 

این مدل کاناپه درنوع خودش خاص و جذاب است با فرمی توپر و حجیم در کنار دیگر کاناپه ها راحت تر به نظر می رسد. وجود تشک و کوسن های همراه کاناپه تأییدی بر راحتی و زیبایی کاناپه هستند. کاناپه مدل بوگاتی رویال مبل بهترین انتخاب برای اتاق نشیمن و مقابل تلویزیون است که خستگی روز را از تن بیرون می کند و محل خوبی برای استراحت عصرانه است. حالت نرم این کاناپه سبب می شود پس از نشستن کمی درون آن فرو رفته و این امر راحتی را دو چندان می کند.
کیفیت خوب و اسکلت محکم این کاناپه بر جذابیتش افزوده است و قیمت مناسبش تأییدی بر انتخابی صحیح است.

مبل راحتی ارزان
مبل هایی راحت برای استراحت بین روز و تختی مناسب برای خواب شب

کاناپه تختخوابشو تک نفره مدل پریا

امروزه علاوه بر معیشت سخت خانوارها و افزایش نرخ منازل مسکونی بزرگ تقاضا برای خانه های آپارتمانی با متراژهای کوچک و در اصطلاح نقلی بالا رفته است.
ساکنان این منازل اغلب به دنبال وسایلی چند کاره می گردند که از مهمترین آن ها می توان به جایی برای نشستن و خوابیدن اشاره کرد که از نیازهای مهم بشر برای ادامه حیاط است. در پی این تقاضا مبل های تختخوابشو ساخته شدند مبل هایی راحت برای استراحت بین روز و تختی مناسب برای خواب شب.
کاناپه تختخوابشوی رویال مبل مدل پریا یکی از همین مبلمان تختخوابشو است که با کیفیت بالای پارچه مبل مزاحمتی برای استراحت فرد ایجاد نمی کند.
فوم نرم و استاندارد و ظاهر ساده اش به خوبی می تواند با سایر مبلمان منزل هماهنگ شده و فضای نشستن دور هم یا استراحت برای مهمان را فراهم کند. فریم فلزی این مبل آن را بسیار مقاوم کرده و و ماندگاری اش را افزایش داده است.

مبل راحتی ارزان
کوسن های روی مبل و نرمی دسته ها نیز به راحتی آن می افزایند

کاناپه دو نفره مدل چستر

امروزه مبل های راحتی جایگاه ویژه ای در مد و چیدمان منزل و طرفداران این نوع مبل ها سعی در جا دادن آن ها در دکوراسیون منزل دارند. از مهمترین ویژگی مبل راحتی نرم بودن تشک نشیمن آن است. کاناپه دو نفره مدل چستر رویال مبل کاملاً این خصیصه را نشان می دهد علاوه بر اینکه کوسن های روی مبل و نرمی دسته ها نیز به راحتی آن می افزایند. از دیگر ویژگی های این کاناپه می توان از سطح بالای کیفی و جمع و جور بودن در عین راحتی را نام برد.
تنوع رنگ برمحبوبیتش افزوده و پشتی کوتاه و فرم مستطیل آن فضایی صمیمی را ایجاد می کند. پارچه مخمل و دوخت تمیز و اسکلت قوی و میزان تحمل وزن بالا از محسنات خاص این مدل کاناپه راحتی است. پس اگر تصمیم به خرید مبل راحتی برای جلوی تلویزیون و اتاق نشیمن دارید این کاناپه مورد مناسبی است.

مبل راحتی ارزان
مبلی زیبا و به غایت راحت

مبل سه نفره هومت مدل پانسیا

مهمترین نکته برای انتخاب و خرید مبل راحتی اندازه فضای مورد نظر است. انواع مبلمان راحتی با انواع سایزها وجود دارد اما تعیین کننده اندازه فضای در اختیار شماست.
آخرین معرفی مبل راحتی هومت مدل پانسیا است. مبلی زیبا و به غایت راحت. دسته هایی نرم و پشتی و نشیمن یکدست که نشان می دهد پشتی مبل از همان جنس نرم و راحت نشیمن است. این مبل در کنار سایر مبلمان منزل زیبا و دوست داشتنی است. مدل خاص و منحنی آن باعث می شود به راحتی انسان را در برگرفته و حس آرامش را منتقل کند. اگر فضای مناسب برای این مدل مبل را دارید می توانید رنگ های مورد نظرتان را سفارش دهید.

در پایان این بخش لازم به توضیح است که مبل ها با توجه به قیمت و کیفیت انتخاب شده اند. امیدوارم این راهنمای خرید مناسب شما خواننده گرامی باشد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۳۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

با این راه حل ها چیدمان منزل خودتان را متفاوت انجام بدهید

خستگی و نیاز به تغییر، ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. به ویژه وقتی از مکانی حرف می زنیم ک…