صفحه اصلی خواندنی ها راهنمای خرید خرید مبلمان مدرن تهران در کمتر از یک ساعت هم ممکن است!

خرید مبلمان مدرن تهران در کمتر از یک ساعت هم ممکن است!

خرید مبلمان مدرن تهران
nowrooz

خرید مبلمان مدرن در تهران می تواند به ظاهر کار آسانی باشد چرا که مراکز توزیع مبلمان از دلاوران در شمال شرق تهران تا یافت آباد در جنوب غرب تهران متعدد و پراکنده اند. اما گشت و گذار در بازارهای مبل معمولا کار بسیار زمان بری است و اگر کمی سخت پسند باشید شاید روزها و هفته ها را باید زمان بگذارید و هزینه بسیاری برای بالا و پایین کردن فروشگاه های مبلمان بپردازید. اما اگر در تهران هستید و به دنبال خرید مبلمان مدرن یک راه بسیار آسانتر و کم هزینه تر وجود دارد و آن هم خرید آنلاین است. حتی اگر در نهایت هم اینترنتی خرید نکنید در هر روی فروشگاه های اینترنتی می توانند دید بسیار خوبی را در مورد انواع مبلمان مدرن موجود در بازار تهران و قیمت ها در اختیارتان قرار دهند. حال در پی خانه نشینی های این دوران در ادامه به معرفی تعدادی مبلمان مدرن در طیف متنوعی از سبک، رنگ و قیمت می پردازیم که می توانید همه آن ها و نمونه های بسیار بیشتری را از فروشگاه اینترنتی خوگر بخرید.

چرا خرید مبلمان مدرن بهترین گزینه است؟

وقتی خانه ای را انتخاب می کنیم اولین چیزی را که در ذهنمان چیدمان می کنیم مبلمان است. مبلمان معمولاً بخش اعظم و مهمی از فضای خانه را به خود اختصاص می دهد و تنوع و انتخاب رنگ و مدل مناسب تأثیر به سزایی در آرامش ما و زیبایی خانه دارد. امروزه بسیاری از افراد برای دکوراسیون داخلی منازل به دنبال مبلمانی مدرن با قیمتی مناسب و با کیفیت هستند تا سبک و سیاق چیدمان و تناسب رنگی اتاق را با آن همسو کنند. این روز ها با توجه به ماندگاری بیشتر در خانه این مسئله مهمتر به نظر می رسد. چرا که هارمونی و تناسب در رنگ و اندازه می تواند ماندن در خانه را راحت تر و اگر این چیدمان مناسب نباشد اعضای خانواده را دچار آزردگی روحی کند.

خرید مبلمان مدرن تهران
ساختارچوبی راش و صنوبر به کار رفته در رویال مبل فضا را گرم تر می کند

رویال مبل، مبلی رویایی

چیدمان و سبک منزل، خود تعیین کننده نوع مبلمان است. اما می توان گفت این ست از رویال مبل که مدل چستر PK است، نوع جذابی از مبل چستر است که به سبک مدرن ساخته شده. مبلی ارگونومیک با پارچه و رنگ دلخواه که قابل سفارش در تعداد مختلف است. ساختارچوبی راش و صنوبر به کار رفته در این ست مبلمان مدرن رویال مبل فضا را گرم تر و عمر مبل را طولانی تر می کند. شاید بتوان گفت ست هفت نفره یا پنج نفره این مدل در فضای خانه نقطه عطف ترکیب رنگ و هارمونی چیدمان است.

خرید مبلمان مدرن تهران
رنگ های خاص و نوع ساخت این مبلمان حس آرامش را القا می کند

نیم ست بوگاتی، رویای راحتی

 طرفدار مبل راحتی هستید یا استیل؟ دوست دارید روی مبل لم دهید و حرف بزنید یا اتوکشیده گفتمان کنید؟ درست است برای فضاهای رسمی قطعاً مبلمان استیل مناسب است اما در خانه نیم ست بوگاتی رویال مبل می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد انواع رنگ های خاص و نوع ساخت این مبلمان حس آرامش را القا می کند. فوم های نرم این مدل نشستن طولانی را دلپذیر کرده و اسکلت چوبی اش در حفظ حالت ارگونومیک بسیار موفق بوده است. به نظر هر خانه ای به مبل بوگاتی نیاز دارد.

خرید مبلمان مدرن تهران
در کنار کمد و تخت و میز اتاق جای اندکی برای مبل مونترال کافی است

 تک نفره مونترال، جایی برای نشستن

یکی از دلپذیرترین تمایلات بشر چیدمان و ساخت ترکیب منحصر به فرد خود برای محل زندگی است که برای چیدمان اتاق شخصی مسلماً دقت و وسواس بیشتری به خرج می دهد. در کنار کمد و تخت و میز اتاق جای اندکی برای مبل تک نفره مونترال آفر کافی است تا شما را به نشستن گاه و بی گاه و استراحتی بعد از انجام کارها و شاید خواندن چند سطری کتاب یا روزنامه دعوت کند. مبلی از چوب و پارچه و با تشکچه ای نرم و مستقل که رنگ های متنوعش دلفریب و جذاب است.

خرید مبلمان مدرن تهران
مبلی مناسب فضا های کوچک

مبل مکعبی دونفره، منظم و خوش قیافه

در فضای کوچک منزل می شود از تمام گزینه های کنج خانه به شکلی بهینه استفاده کرد. این روزها بیشتر لوازم کم جا کنج ها را پوشش می دهند که با سر و شکل منظم و زاویه دار حسی از نظم را در ذهن بیننده القا می کنند. به طور مثال مبل دونفره یا تک نفره مکعبی آرتمن با پایه های چوبی یا فلزی را وقتی در گوشه ای از پذیرایی یا هال قرار می دهیم ناخودآگاه از نظم قرار گیری و کیفیت مناسبش احساس رضایت در وجودمان شکوفا می شود که حسی لذت بخش است.

خرید مبلمان مدرن تهران
این مبلمان برای هر سبکی مناسب است

مبل افرا، رنگی پر از رویا

مدل افرای رویال مبل ترکیب رنگ ها طبیعتی رویایی را به خاطر می آورد؛ رویایی رنگی در فضای خانه که ترکیبی از مدرنیته و کلاسیک است. رنگ های گرم و بهاری یا زیبا و تابستانی، پایه های چوبی مبلمانی کاناپه ای و راحت با ماندگاری طولانی مناسب برای خانه با هر سبک و سیاق و هر رنگ و چیدمانی.

خرید مبلمان مدرن تهران
با این مبل می توانید یک گوشه دنج داشته باشید

مبل ال تندیس، زیبا و رنگی

اتاق نشیمن محل جمع های خانوادگی شبانه است. محل امن خانواده برای دورهمی خودمانی روی مبل ال تندیس کمجاچوب که همه را کنار هم جمع می کند. در عصرهای پاییز و زمستان یا بعدازظهرهای بهار و تابستان. خلاصه جایگاهی برای راحتی و لذت گفتگوهای خانوادگی. انتخابی آزاد و کالیته ای پر از رنگ های جذاب.

خرید مبلمان مدرن تهران
انواع این مدل مبل ها اداری و خانگی ندارد

مبل و پاف راحتیران، تک نفره

در کنار تمام لوازمی که به دقت در خانه چیده می شوند مبل و پافی نیاز است که بعد از ساعت های پر کار یا یک روز کسل کننده چند دقیقه ای را روی آن استراحت کنیم یا شاید هم وقتی ذهن درگیر است به این مبل مدرن و خوش استایل پناه ببریم تا کمی آسوده شویم. انواع این مدل مبل ها اداری و خانگی ندارد و برای هر مکانی خوش کاربرد است.

خرید مبلمان مدرن تهران
ترکیبی از مدرنیته و چستر مثل مبل هومت، می تواند نقشینه ای زیبا در اتاق را رقم بزند

مبلمان هفت نفره هومت، مدل چستر

انواع مبل برای اتاق های نشیمن و پذیرایی آماده می شوند؛ بعضی مدل ها کلاسیک هستند و بعضی مدرن. ترکیب چرم و پارچه با چوب برای تزیین دسته ها و پایه جلوه مبل را زیباتر می کند. به نظر جنس و رنگ پارچه با سبک مبل رابطه ای تنگاتنگ دارند. ترکیبی از مدرنیته و چستر مثل مبل هومت می تواند نقشینه ای زیبا در اتاق را رقم بزند و زیبایی رنگ ها را دو چندان کند.

خرید مبلمان مدرن تهران
مبل باید خوش ترکیب باشد

تک نفره آفر مدل مایا

گاهی وقت ها برای اتاق های خانه یا اداره به دنبال مبل تک نفره ای هستیم که هم کم جا بگیرد و هم برای نشستن های طولانی مناسب باشد. استانداردهای ارگونومی در آن رعایت شود وعلاوه بر پشتی دست هایمان هم جایی مخصوص به خود داشته باشند. علاوه بر این موارد مبل باید خوش ترکیب باشد؛ مانند مبل تک نفره مایا به سبک مدرن که پشتی و دسته هایش حس امنیت و راحتی را به فرد منتقل می کنند. در این بین کالیته رنگ پر و پیمانش بر محبوبیتش افزوده است.

خرید مبلمان مدرن تهران
استفاده طولانی از این مبل فرد را آزرده نمی کند

مبل دو نفره گلدسیت، مبلی جدی

اتاق مطالعه یا اتاق کار حتی دفتر کار و دفتر کار خانگی هر کدام را در نظر بگیرید، قطعاً نیازمند مبلی برای نشستن است. مبلی مانند مبل گلدسیت که متناسب، اصولی و مطابق با استاندارد های ارگونومیک ساخته شده باشد تا بعد از نشستن های طولانی مدت کاربر را خسته نکند و به بدنش آسیب نزند. تنوع رنگ برای انتخاب که امکان هماهنگ کردن با انواع رنگ های چیدمان را به ما می دهد این مبل را خاص کرده است. فرقی ندارد در اداره استفاده شود یا در منزل مهم این است که استفاده طولانی از آن فرد را آزرده نمی کند.
و در پایان لازم به ذکر است که مبل های انتخابی برای خرید مبلمان مدرن در تهران قیمت و کیفیت مناسبی را دارند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ سبز نعنایی؛ آفتاب پرستی که خود را با هر سبک و رنگی هماهنگ می کند

شاید رنگ سبز نعنایی شما را به یاد سرامیک ها و درهای چوبی خانه های قدیمی یا حتی یخچال های ق…