صفحه اصلی خواندنی ها ایده و خلاقیت ۱۴ ایده میز برای فضاهای خیلی کوچک

۱۴ ایده میز برای فضاهای خیلی کوچک

۱
میز برای فضای کوچک

شاید فکر کنید به خاطر کوچکی آپارتمانتان نمی توانید یک میز و دفتر خانگی خوب داشته باشید اما با انتخاب میز مناسب می توان حتی از گوشه بی استفاده اتاق هم به عنوان یک دفتر کار استفاده کرد. انتخاب شما چه یک میز دیواری، کم ارتفاع یا معلق باشد همیشه گزینه ای برایتان وجود دارد. اگر نمونه مورد نظرتان را در بازار پیدا نکردید و اهل فن هستید می توانید از این میزها ایده بگیرید و یک نمونه برای خودتان بسازید یا به یک نجاری سفارش دهید، در هزینه چندان فرقی با نمونه های فروشگاهی ندارد و مناسب اتاق و خواست شما تولید می شود. در این مقاله چند ایده میز برای فضای کوچک را معرفی می کنیم که چندان پیچیده هم نیستند.

میز برای فضای کوچک
این میز در عین جمع و جور بودن به خاطر قفسه بخش بندی شده اش، به راحتی قابل مدیریت است.
میز برای فضای کوچک
این میز طوری طراحی شده که وقتی از آن استفاده نمی کنید، سطح میز و پایه اش تا می شوند و به عنوان در قفسه و تخته سیاه کاربرد دارند.
میز برای فضای کوچک
یک میز نردبانی که به دیوار تکیه داده شود، علاوه بر میز کار قفسه هم برایتان فراهم کند.
میز برای فضای کوچک
می توان برای میز های دیواری تاشو، کشوهایی ساخت تا فضای بیشتری برای نگه داری وسایلتان داشته باشید. به این صورت دیوار هم منظم تر به نظر می رسد.
میز برای فضای کوچک
این مدل میز، هم فضای کمی می گیرد، هم کاربردی است و هم سبک خاص خودش را دارد.
میز برای فضای کوچک
یک نمونه از تریبون هایی که استادان دانشگاه را پشت آن دیده ایم! با چنین میزی می توانید فضای کافی برای انجام کارهایتان فراهم کنید. این یک میز برای فضاهای خیلی خیلی کوچک است. هر چه فضایتان کوچکتر است، می توانید ارتفاع فضای ذخیره سازی را بیشتر کنید و در عوض میزی با عرض بیشتر و طول کمتر داشته باشید. یا به عبارت بهتر عرض و طول میزتان را جا به جا کنید.
میز برای فضای کوچک
قرار دادن شیشه به عنوان سطح رویی میز هم مدرن است، هم کاربردی، نه تنها می توانید وسایل دکوراتیو خود را زیر یک سطح شیشه ای میز بگذارید، بلکه می توانید، هنگام مطالعه یا نوشتن از هر دو سطح استفاده کنید و از میز بزرگ برای کنار هم قرار دادن جزوه های درسی و مدارک کاری بی نیاز می شوید.
میز برای فضای کوچک
اگر به میزی احتیاج دارید که هم میز کار باشد هم عسلی این میز ها دو کاربره مناسب شماست. اگر می خواهید لپ تاپ یا وسیله ای بزرگ روی آن بگذارید میز قابلیت بزرگ شدن دارد.
میز برای فضای کوچک
اگر می خواهید میز نردبانی تان جای بیشتری برای وسایل داشته باشد این میز ها مناسب شماست.
میز برای فضای کوچک
این میز در حالت عادی مانند یک قفسه به نظر می رسند اما با بیرون کشیدن قسمت چوبی به یک میز کار تبدیل می شود.
میز برای فضای کوچک
این میز ها که دارای قفسه های متعددی هستند،  کنج بی استفاده اتاق را به یک فضا کارآمد تبدیل می کنند. اضافه کردن قفسه ها به میز بستگی به سلیقه خودتان دارد.
میز برای فضای کوچک
اگر ایستاده کار کردن را ترجیح می دهید این میز ها مناسب شما هستند. می توان از آن کلید یا هدفون ها را آویزان کرد و از قفسه های زیرین هم برای قرار دادن کیف و کوله مناسب است.
میز برای فضای کوچک
در این مدل اگر به میز کاری نداشته باشید میز به صورت دو کشو بزرگ جلوه می کند اما با کشیدن رویه چوبی آن به بیرون تبدیل به یک میز کار می شود.
میز برای فضای کوچک
میزهای دیواری نیز در عین این که هیچ فضایی را روی زمین اشغال نمی کنند به شما فضای کافی برای کار را می دهند.

یک نظر ارسال شده است

  1. شیرین

    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۵

    میزهای بسیار جالبی بودند، در حال حاظر هم خوشبختانه سازندگان بسیاری این میزها رو در ایران هم می‌سازند. از دیدن همه‌ی این میزها یکجا با این توضیحات دقیق بسیار لذت بردم

    پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

ترفندهای طراحان برای دکوراسیون اتاق نشیمن

وقتی در مورد بخشی از منزل صحبت می کنیم که خانواده آنجا دورهم جمع می شوند و دکوراسیونش بیشت…