فراغتی و گوشه چمنی

۱
شهر سبز

بهار که می شود آثار هنر شهری هم رنگ و بویی جدید به خود می گیرند و طبیعت در جانشان جوانه می زد، حتما شما هم مجسمه های شهری چمنی را دیده اید، مجسمه هایی که با شروع فصل بهار پایشان به کنار گذر خیابان ها و اتوبان ها و پارک ها و بوستان ها باز می شود تا با ترکیب هنر و طبیعت لبخندی از سر ذوق بر لب عابران بیاورند و شهر سبز را به آن ها ارزانی ببخشند. این مجسمه های شگفت‌ انگیز عطر و بوی خاصی به فضای می دهند؛ عطری خنک از جنس تازگی. در ادامه چند نمونه جذاب مجسمه چمنی را از سرتا سر جهان ببینید.

حال که این تصاویر را دیدید احتمالا شما هم موافقید که برای ایجاد فضایی نو و تغییر در دکوراسیون یک باغ و یا حیاط خلوت استفاده از مجسمه‌ های سبز رنگ چمنی بهترین راه حل است و می توان استفاده از آن ها را به فضاهای عمومی محدود نکرد.

برای ساخت این مجسمه های زیبا تنها از چمن استفاده می شود، هرچند که ترکیب چمن به همراه گیاهان دیگر نیز جلوه خاص دیگری از این اغواگرهای جذاب را به نمایش خواهد گذاشت.

با بررسی نمونه های موجود از این مجسمه های سبز می توانید خالق طرح های جدیدتری برای دستیابی به نمای زیبای چمنی جدید باشید. دست به کار شوید و اولین مجسمه چمنی را در حیاط خانه خود بسازید.

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

یک نظر ارسال شده است

  1. مه لقا

    ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶

    چه با صفا!

    پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

جالبترین نمونه های مبلمان شهری مدرن در جهان

این روزها شهرهای مدرن نه فقط با آسمان خراش ها و برج های بلند و مراکز مهم فرهنگی و سیاسی، ب…