صفحه اصلی خواندنی ها ایده و خلاقیت دیزاین تولد در یک چشم برهم زدن

دیزاین تولد در یک چشم برهم زدن

۰
دیزاین تولد ساده
nowrooz

ناگهان تصمیم می گیرید برای یکی از عزیزان خود جشن تولدی بگیرید، مهمان هایتان را دعوت و منزل را آماده می کنید، کیک تولد را سفارش می دهید و غذاهایی نیز مختص روز تولد تهیه می کنید. نوبت به دیزاین تولد هیجان انگیز ترین بخش آن می رسد، هیجان و استرس زیادی دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید. می توانید از دیوارها شروع کنید بله دیوارها! به همین سادگی. دیوارها را دست کم نگیرید. با این چند ایده دیزاین تولد ساده و رنگارنگ می توانید در زمانی کوتاه به دیواری خالی و بی روح جان و نشاط ببخشید و خاطره ای شیرین از جشن تولد برای عزیزانتان به جا بگذارید.

دیزاین تولد ساده
یک آویز کاپ کیکی

ریسه رنگی بستنی برای دیزاین تولد ساده

تعدادی کاپ کیک یا بستنی را با کاغذ رنگی درست کنید سپس نخی را از سوراخ هایی که روی آنها  ایجاد کرده اید عبور دهید. حالا یک آویز یا ریسه ای پر از کاپ کیک و بستنی دارید. می توانید آن را به صورت عمودی از دیوار آویزان کنید یا به شکل افقی  روی دیوار نصبش کنید. ایده ای بسیار ساده و آسان و کاملا مناسب جشن تولد.

دیزاین تولد ساده
دایره های کاغذی رنگی

بارانی از دایره های رنگی روی دیوار

با استفاده از پانچ و کاغذهای رنگی مختلف تعداد زیادی دایره رنگی درست کنید.حتی می توانید این دایره های رنگی را از بازار تهیه کنید. دایره های رنگی را به صورت پراکنده بر روی دیوار بچسبانید. حالا بارانی از دایره های رنگی بر روی دیوار دارید که می تواند پس زمینه ای زیبا برای عکس های تولد عزیزانتان باشد.

دیزاین تولد ساده
چسب های رنگارنگ و طرحدار

نوارهای زینتی رنگارنگ طرح دار

نوارهای زینتی طرحدار نه تنها در جشن تولدها بلکه سایر مراسم ها نیز به کارتان می آیند. می توانید تمام دیوار یا قسمتی از آن را با این نوارها تزئین کنید. ایده های بسیار متنوعی برای تزئین دیوار با این نوارها وجود دارد، می توانید آنها را به صورت خطی، عمودی، به شکل عدد هفت، به صورت پراکنده مانند طرح بارانی از دایره های رنگی و طرح و الگویی مشخص و بلوک بندی شده بچینید انتخاب با شماست.

دیزاین تولد ساده
بنر تولد را فراموش نکنید

بنر تولدت مبارک برای دیزاین تولد ساده

هیچ جایی مناسب تر از دیواری ساده و خالی برای نصب بنر تولد نیست. حتما برای جشن تولد بنر تولد را فراموش نکنید. جشن تولد بدون بنر تولدی ناقص است. می توانید فضای خالی اطراف بنر را با استیکرهای رنگی به سلیقه خودتان پر کنید تا جلوه ای بیشتر به دیوار بدهید. حتی می توانید در دو طرف بنر، اسباب بازی های سبک مانند عروسک کوچک حیوانات را آویزان کنید.

دیزاین تولد ساده
یک گالری دیواری بسازید

کلاژی از عکس های یادگاری

همانطور که می دانید همیشه جوان ترها به عکس های قدیمی علاقه خاصی از خود نشان می دهند و در مورد آنها کنجکاوی می کنند. اگر جشن تولدی برای یکی از افراد سالخورده یا معلم تان تدارک می بینید می توانید با نصب کلاژی از عکس های قدیمی روی دیوار آن ها را خوشحال کنید حتی می توانید ریسه ای از عکس ها درست کنید و آن را به اشکال مختلف  به دیوار وصل کنید. برای درست کردن ریسه عکس حتی می توانید از ریسه لامپ های ریز به جای نخ استفاده کنید شک نکنید که این دیوار توجه همه را در مهمانی به خود جلب خواهد کرد.

دیزاین تولد ساده
می توانید شکلات ها را روی یک کاغذ بچسبانید

دیواری از شکلات

شکلات، آبنبات، بستنی و کاپ کیک را همه بچه ها دوست دارند حتی بزرگترها. بنابراین حتما ایده ای جالب از آب در می آید اگر مهمان های جشن تولد را در شکل های مختلف این تنقلات بمباران کنید. یکی از روش های اجرای این ایده این است که دیواری را با کاغذ کادو های براق نازک بپوشانید. بعد روی آن چسب اسپری کنید آن هم از نوع با کیفت آن سپس شکلات، آبنبات یا تافی های بسته بندی شده را روی این دیوار بچسبانید. مطمئن باشد قند در دل مهماناتان آب می شود و دلشان می خواهد تمام شکلات ها را از دیوار بکنند. می توانید برای تزئین بیشتر به دیوار شکلاتی خود بادکنک یا منگوله نیز اضافه کنید.

دیزاین تولد ساده
می توانید با استفاده از کاغذ کاردستی خودتان آن را بسازید

بادبزن های کاغذی

بادبزن کاغذی یکی از لوازم تزئینی تولد و احتمالا برای بسیاری نوستالژیک است. می توانید با استفاده از کاغذ کاردستی خودتان آن را بسازید یا اینکه آماده آن را از بازار تهیه کنید. سپس با الگویی زیبا و به سلیقه خودتان روی دیوار بچینید. برای زیباتر شدن این الگو بهتر است از بادبزن هایی در اندازه های مختلف استفاده کنید. ایده ای ساده که اجرای آن زمان زیادی نیاز ندارد.

دیزاین تولد ساده
یک دیوار رنگارنگ با گل های مختلف

گل های زینتی

گل ها از بایدهای بسیاری از مراسم ها و جشن ها هستند و هیچ چیزی نمی تواند به اندازه گل به جشن ها شادی و طراوت ببخشد. دیواری را با گل های زیبا بیارید. می توانید آماده آن را تهیه کنید یا اگر دستی در کارهای هنری دارید خودتان آن را درست کنید. بهترین متریال هم برای درست کردن شکوفه کاغذ کرپ، کاغذ براق، دستمال کاغذی یا کاغذ فیلتر چای کیسه ای است. گل هایی مثل پائونیا یا گل صدتومانی، رز، مینا، مریم، سوسن مناسب ترین گل ها برای جشن تولد هستند. برای ساخت آن می توانید از سایت های مختلف کمک بگیرید. این گل ها را می توانید در اندازه های کوچک درست کنید و ریسه هایی از گل داشته باشید و آنها را از بالای دیوار آویزان کنید یا اینکه فقط چند گل در اندازه بسیار بزرگ بسازید و دیوار خود را با آن تزئین کنید.
امیدوارم بتوانید از این چند ایده دیزاین تولد ساده برای تولد عزیزانتان الهام بگیرید. البته اگر فرصت کافی ندارید بهتر است برای اکثر موارد عنوان شده لوازم آماده تزیین تولد را تهیه کنید تا بتوانید در زمان خیلی کوتاه و در یک چشم بر هم زدن دیواری زیبا و جذاب برای تولد عزیزانتان بیارایید و خاطره ای فراموش نشدنی را به آنها هدیه کنید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۲۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…