ارسال خبر

فراخوان انتشار اخبار در خوگرنیوز

خوگرنیوز تنها رسانه آنلاین انعکاس دهنده اخبار روز ایران و جهان در حوزه مبلمان و دکوراسیون در راستای انجام رسالت اجتماعی خود در دوران سخت و بحرانی این صنایع آماده نشر خبرهای روز تولیدکنندگان و فعالان این حوزه ها برای مخاطبان است.
خوگرنیوز آمادگی دارد در سرویس صنعت مبلمان، اخبار صنعت مبلمان ایران و به‌بیان‌ دیگر خبرهای مرتبط با کسب‌وکارها و فعالان این حوزه را منتشر کند.
 با توجه به تعداد قابل‌توجه بازدیدکنندگان و جایگاه خوب خوگرنیوز در نتایج موتورهای جستجو، این دسته از اخبار در فاصله زمانی کوتاهی پس از انتشار، در رده‌های بالای نتایج جستجوهای مرتبط با صنعت نمایش داده خواهند شد که دستاورد بزرگی برای صاحبان خبر و خوگرنیوز است. 
این اقدام در راستای حمایت از فعالان صنعت مبلمان ایران در حد توان خوگرنیوز و ترویج همکاری و هم‌افزایی در اکوسیستم صنعت مبلمان کشور در این شرایط بحرانی صورت می‌پذیرد و خوگرنیوز هیچ هزینه‌ای در قبال تنظیم و انتشار اخبار دریافت نمی‌کند.

شرایط انتشار خبر در خوگرنیوز

مرجعیت و قابل استناد بودن خبر:

منبع خبر باید بالاترین مقام شرکت و یا سازمان _یکی از اعضای هیئت‌مدیره یا مدیران ارشد_ باشد. خبر به‌صورت مکتوب و تنها از کانال فرد مسئول پذیرفته می‌شود.

سرفصل های خبری:

  • تشکل ها و برگزار کنندگان رویدادها

۱- اخبار داخلی تشکل‌ها؛ گردهمایی‌ها، جلسات، مصوبات جلسات و اطلاعیه‌ها
۲- اخبار مرتبط با ارگان‌های بالادستی؛ رایزنی‌ها، ملاقات‌ها و مکاتبات با سازمان‌ها و مراجع ذی‌ربط در خصوص مواردی نظیر ایجاد تسهیلات و ارائه راه‌حل برای مشکلات صنعت
۳- اخبار رویدادها؛ فراخوان‌ها و اطلاعیه‌ها درباره برگزاری رویدادهای سراسری و یا استانی نظیر نمایشگاه‌ها، فعالیت‌های آموزشی، مسابقات و گزارش برگزاری آنها.

  • شرکت ها و فعالان حقیقی صنعت

اخبار گشایش‌ها؛ شروع به فعالیت شرکت، آغاز به‌کار بخش یا تأسیس زیرمجموعه جدید، افتتاح یا جابه‌جایی مکان‌های جدید برای دسترسی به محصولات و خدمات شرکت مانند نمایندگی‌های فروش و سالن‌های نمایش
اخبار مرتبط با تولید؛ تولید محصول جدید، راه‌اندازی خط تولید جدید یا تعطیلی آن، به کارگیری فناوری یا مواد اولیه جدید در تولید محصولات، توسعه یا جابه‌جایی کارخانه یا تعطیلی آن
اخبار مربوط به همکاری‌ها؛ همکاری‌های استراتژیک میان شرکت‌های دیگر صنعت مبلمان و دکوراسیون برای توسعه و تقویت فعالیت‌ها و همکاری‌ها با طراحان یا سایر فعالان
اخبار مرتبط با فروش؛ افزایش و یا کاهش فروش، آغاز به‌کار و تعطیلی نمایندگی‌ها
اخبار تجاری؛ صادرات و واردات
اخبار مرتبط با شبکه تأمین؛ نقش‌آفرینی یا اعلام آمادگی برای حضور در شبکه تأمین و ارائه خدمات سایر فعالان صنعت
اخبار مرتبط با منابع انسانی؛ تغییر مدیرعامل، انتصاب مدیر فروش یا مدیران دیگری که بیشترین ارتباط را با همکاران خود در سایر شرکت‌ها و  یا با مشتریان دارند.
اتفاق ویژه شما؛ خبری که در سرفصل‌های بالا نمی‌گنجد اما برای شما حائز اهمیت است.

گفتنی است تصمیم‌گیری در مورد انتشار یا عدم انتشار اخبار  دریافتی با خوگرنیوز است و تنها دریافت خبر، خوگرنیوز را برای انتشار آن متعهد نمی‌کند.

ارسال خبر

لطفا برای ارسال خبر از این فرم استفاده کنید: